» »

WINXP driverji

WINXP driverji

Yohan del Sud ::

Podobno je sicer že blu vprašanu ampak bom bolj generalen. Kake driverje uporabljat za WINXP. Originalni so baje sicer zelo kompletni ampak baje sux. Zdaj, kaj se zgodi če bi recimo hotel naložit npr: driverje za win2000, ali winME ali genau za winXP, ki jih zaenkrat še zelo primankuje. Kake težave se lahko pričakuje ob napačni izbiri/kombinaciji? Sam uprašam predem jih grem iskat po netu.

andrej ::

1. Windows XP
2. Windows 2000
3. za silo probaj NT 4.
4. NIKOLI, se enkrat NIKOLI pa niti ne probaj win9x driverjev...

ToniT ::

Sam sem dal na XP driver za printer DFX8000 (zaradi fontov) od NT4 in mi je razsulo vindowse (XP proff. RC1)

Yohan del Sud ::

Tnx andrej. Divin' in!

andrej ::

da, NT 4 driverji naceloma ne delujejo in jih MS ne priporoca. Meni pa bp delajo NT4 driverji pisani leta 96 za TV kartico... Kaj takega ce nisem dozivel - da 5 let stari driver se vedno dela... Temu se rece kvalitetno pisanje gonilnikov...

Jst ::

andrej: to je neskoncna SRECA! ne pa kvalitetni driverji... ali pa tudi:) (kar se men ni nikoli zgodilo)

ABX ::

... ali tehnično povedano, sranje :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

Jst: malo obojega:D

JanezH ::

Ja jaz imam tudi FlyVideo98 TV tuner in sem z najnovejsimi driverji za Win2K totalno razsul WindowseXP. Zdaj sem dal pa gor ene izmed prvih driverjev za Win2K in dela vredu. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIN XP vs. WIN 2000

Oddelek: Operacijski sistemi
291750 (1285) Tomi
»

Najdite mi driverje za graficno, pls

Oddelek: Pomoč in nasveti
121242 (1096) Dr_M
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
606280 (5174) LordWorm
»

Kateri os??

Oddelek: Operacijski sistemi
191550 (1287) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
775195 (4314) Simko

Več podobnih tem