» »

Stanje (psihofizično) OOoCon 2005

Stanje (psihofizično) OOoCon 2005

Slo-Tech - Datum Konference OpenOffice.org 2005 (OooCon 2005) je zabetoniran od 28. do 30. septembra 2005; dogajala se bo v središču mesta Koper na različnih lokacijah: v prostorih Primorske Univerze, Gledališča Koper, Pokrajinskega muzeja, Italijanske skupnosti in še kje (živa stvar). Kotizacije ni, lahko pa boste prispevali kakšen goldinar za majico, CD ali kaj podobnega. Potrebna bo registracija udeležencev; ob registraciji dobite kartonček z imenom in trakec okrog vratu. Prvi dan konference je namenjen OOo Community - ljudem, ki se ukvarjajo z OOo na kakršenkoli način in ni predavanj. To pomeni, da bodo nekateri dogodki zaprtega tipa, ne pa vsi - ta dan imate idealno priložnost, da se v živo pogovorite z ljudmi s celega sveta o temi, ki vas zanima. Ostala dva dneva sta namenjena predavanjem, predstavitvam in delavnicam. Ker je konferenca mednarodna, bodo vsi dogodki v angleškem jeziku. Več informacij o konferenci najdete na domači strani letošnje konference.

17 komentarjev

G-man ::

Ola, stvar postaja resnično zanimiva! Bom odprl računalniško sobo v Dijaškem domu en teden prej :D

Littleman ::

Jest sem svoj glas dal. To je bilo dovolj. Žal sem predaleč da bi se za 2 dni spravu na obalo plus če bi kolegi zvedl da sem šel nameto na morje na tole bi bil dokončno proglašen za freak-a. :D

Gandalfar ::

Littleman: zakaj freak? V praksi se kmalu izkaze, da so ti ljudje fous, ker se dodatno izobrazujes ('jzt pa nikoli nikamor ne grem') in si 'freak' na nekem podrocju in ti ni problem si sam pomagat in tudi dobit dobro sluzbo kadarkoli se ti zdi, da bi malo delal.

CCfly ::

...če bi kolegi zvedl da sem šel nameto na morje na tole bi bil dokončno proglašen za freak-a.
Come to the dark side you will :)
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Ziga Dolhar ::

Hja -- jaz imam letos na izbiro: dodatnih 10 dni morja, ali obisk NESTa.

Čeprav grem na NEST _zelo_ rad ... :)
https://dolhar.si/

carota ::

Ni lepse it za 2 dni na morje in uporabljat OOo nemesto dat ves denar MS Office? :)

overlord_tm ::

Ni lepse it za 2 dni na morje in uporabljat OOo nemesto dat ves denar MS Office? :)


Tale je huda :D

BigWhale ::

Jaz bom verjetno kaj sel pogledat tja. sploh ce bo kak kdejevec tam.

fiore ::

Littleman:
plus če bi kolegi zvedl da sem šel nameto na morje na tole bi bil dokončno proglašen za freak-a


hmm... sej mas morje 20 metrov stran. zdej se sicer se od nafte, ampak do takrat bo ze :-}

Littleman ::

Ok ne razumem tvojega namigovanja?

Looooooka ::

Ni lepse it za 2 dni na morje in uporabljat OOo nemesto dat ves denar MS Office?

ce si bil slucajn kdaj na kksni NT konferenci pa kerem kol linux type srecanju...pol bi vedu da je odgovor na to vprasanje NE.

Poldi112 ::

Ti to govoris iz iskusenj, ane?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

poweroff ::

Microsoft NT konferenca ni konferenca. To je marketinški dogodek, kjer MS prepričuje IT managerje zakaj so njihovi izdelki kul. "Strokovnost" konference je samo krinka. Glavno se dogaja zvečer - žuri, pijače, itd., skratka "navezovanje poslovnih stikov". Če si bil kdaj na kakšni strokovni alic elo znanstveni konferenci, potem veš, da se NT konferenca temu približa le od daleč.
sudo poweroff

Ziga Dolhar ::

Torej si nekaj znancev, mdr. "skupnega" Andreja Budjo, ki je reden gost in predavatelj tudi na Slotechovih NESTih, in mojega [nekdanjega] sodelavca, ki so tam menda kot domnevni/dozdevni strokovnjaki,

ravnokar označil za ...

... za kaj, Matthai?
https://dolhar.si/

poweroff ::

No, saj nekaj predavateljev je kar dobrih. Ampak iz stališča prenekaterega ITjevca, ki hodi tja... predavanj itak ne razumejo kaj dosti, važen jim je žur. Nazaj pridejo z majčkami in raznimi spominki ter idejami kaj vse je še nujno treba kupiti. Itak pa potem dobijo firmo, ki vse skupaj instalira in implementira.
Mimogrede: dokler MS ni začel ponujati antispam reštev, sploh niso vedeli za spam. Kar MS ne ponuja kot paket sploh ne vedo, da obstaja!

Šli so kao na strokovno konferenco, govorijo pa le o žurih.

Zato pravim, da je strokovnost le krinka. V strokovnost predavateljev ne dvomim - oni so brez dvoma strokovnjaki, ampak strokovna predavanja so le izgovor za spremljajoči marketing in dober žur katerega namen je "navezovanje poslovnih stikov".
sudo poweroff

poweroff ::

ravnokar označil za ...

... za kaj, Matthai?


Govorim o slušateljih, ne o predavateljih.
sudo poweroff

mathjazz ::

.
www.getfirefox.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampanja OpenOffice.org proti piratstvu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
22817116 (11742) Gavran
»

Hi-Fi sejem v Ljubljani.

Oddelek: Zvok in slika
121811 (1316) BlackAdder
»

OpenOffice konferenca, zaključek

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
153546 (3143) minmax
»

OpenOffice konferenca - video, zvok, blogi in še več

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
53297 (2854) CWIZO
»

OpenOffice.org Conference 2005 morda v Sloveniji!

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
394290 (3170) Gandalfar

Več podobnih tem