» »

Sb live pa 4.1 zvočniki priklop :))

Sb live pa 4.1 zvočniki priklop :))

Monster ::

ja mam pač SB live!(je zelo star njegova prava verzija mogece je to vazno),pa 4.1 zvočnike ne.. Zdej pa mam priklopljen sm en kanal preko enega kabla tk da ni pravi sorrund pa ej to baje možno ne

Prvo sem kabla priklopu zelenega na zelen vhod pa črnega na čren vhod.. ja ena stran mi ni delala...

in vpr je kak se to vklopi pa če je treba kaj vštekat
Ka zaboga...

TESKAn ::

Zdej maš na kartici dva stereo izhoda. Tist najbliže MIDI portu je za zadnji par zvočnikov, tist lih zravn pa za sprednji par. Zdej poglej v priročnik od tvojga ojačvalca, more notr pisat, kam je za priklukat kak kabel. Mogu bi met neki kot FRONT IN pa REAR IN.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Monster ::

ja se tak sem že mel ne sm glej zadnji zvočniki mi niso delali...

zdej ko muzko posluššam, ki je verjetno stereo mi zadnji zvočniki niso špilali...

ka je narobe hm...

ka mogoče obstoja kak program ko bi to lahk primerno testiru..Pod Xp-ji seveda(ono na cd-ju ne dela)
Ka zaboga...

Monster ::

ja sm še to mam SB live!Value(verjeten sm ena taka verzija sm tole je ona ta prava :)))
Ka zaboga...

PeTe13 ::

Če imaš tiste zvočnike katere mislim, potem le izklopi kabel na basu( tisti kabel na katerem je črka R)
Capitalism stole my virginity!

TESKAn ::

Hm, če si že prov priklopu, pol pa nimaš v gonilnikih naštimano, naj ti špila skoz 4 zvočnike. Odpri ti lepo AUDIOHQ (je v nadzorni plošči), dvoklikni na SPEAKER pa pol SPEAKER SELECTION, pa izberi 4 SPEAKERS. Potem bi ti moglo delat, pa priključi tko, kot sm prej napisal. Pol bi moglo delat brez problema.

Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Monster ::

čuj ne dela ker sem probu že 10000x. Zdej mam Xp-je pa sploh ni AudioHQ ne, sem pa nštimi da mam 4.1 surrund speakers v onih sistemskih nastavitvah.. Ne DELA!! :((
Ka zaboga...

TESKAn ::

Hm, a imaš liveware inštaliran?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Monster ::

Viš tega pa nimam.. kje download(sm mi dej link, ker sem že to iskla pa nisem našu)... Mogoče pa je to
Ka zaboga...

TESKAn ::

Tle poglej.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Monster ::

ja ok hvala za link :)) zdej mi dela vse

LP Monster
Ka zaboga...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016118 (10057) FlamE#7
»

zadnji zvocniki tiho!

Oddelek: Zvok in slika
171711 (1599) odklop99
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363077 (2625) ciper
»

PC to HI-FI

Oddelek: Zvok in slika
81270 (1083) gumby
»

dolby digital zvocna?

Oddelek: Zvok in slika
231788 (1502) matevzm

Več podobnih tem