» »

XP in mrežna Compex RL2000 PCI

XP in mrežna Compex RL2000 PCI

Lucio ::

Kot že naslov pove imam to mrežno, ki pod win98 deluje z driverji ki sem jih pobral z njihove uredne strani, problem pa je v WinXP, kjer se mi kartica instalira kot Winbodn ... Ethernet adapter (Generic), in to je tudi vse kar lahko izberem če poskušam nastavit ročno.
Seveda driverjev za XP nimajo na njihovi strani, pa me zanima če ina kdo kšne driverje, ki bi lahko delovali s to kartico.
Pregledal sem že cel net pa nič:(

Matty ::

Probaj z gonilniki za win2k...

SLOWWWeb.net ::

Pozdravljen, lej pomoje jim tvoj omenjeni proizvajalec ni "uspel" pravočasno poslati gonilnikov, zato so jo Microsoftowci poimenovali tako kot so jo. Razlog za to je lahko, da uporablja isti čip, ... Skratka če ti zadevščina deluje, potem jo pusti tako kot je,...drugače pa če odprejšnega pošiljatelja gonilnikiza W2000 ne bodo delovali, pa matičnemu podjetju pošlji protestno pismo,...ampak ne upaj kaj preveč, saj se ti lahko izgovorijo da XPjov še ni vzunaj-kar je tudi res, obstajajo le beta-in jih bodo zato šele izdali ko bodo Microsoftovci lansirali svoje XPje.
Pa tud ne razumem zakaj tiščiš na XPje, saj so W98II ševedno najbolj čista zadeva.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

bzagozen ::

Jaz mam isto kartico, ki mi dela pod win2000 brez problemov - s sistemskimi gonilniki. Z XP je pa malo drugače. Ko sem inštaliral eno izmed RC verzij, mi je isto našlo neko winbound kartico, ki pa potem ni delovala. Rešitev je bila v tem, da sem prepisal XP gonilnike z gonilniki iz win2000. Sedaj imam pa gor RTM verzijo, kjer pa so sistemski gonilniki v redu.
www.alkoma.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Brez avdio naprave"

Oddelek: Pomoč in nasveti
325761 (4080) gasos
»

Bo Bill Gates kupil Slovenijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
675642 (5642) CCfly
»

V čem je fora opcije "združljivost" v XP-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
432289 (1688) DMouse
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191419 (1017) destiny
»

Umax Astra 3400 in W2K

Oddelek: Strojna oprema
9875 (795) Borci

Več podobnih tem