Forum » Pomoč in nasveti » phpBB na lokalnem računalniku
phpBB na lokalnem računalniku
iBojan ::
Ali je že kdo poskušal instalirati phpBB lokalno (127.0.0.1) ? Jaz sem poskušal pa mam težave z cookiji. Ne nastavi cookijev pa tudi Login ne deluje ;( Me zanima ali je kdo imel podobne težave in kako jih je rešil ? Uporabljam pa Win2000, Apache Web server in mySQL.
lp, _GeS_
lp, _GeS_
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Vlada in spletni piškotki: Dobre prakse informacijskega pooblaščenca so se ustalileOddelek: Novice / Zasebnost | 19157 (17061) | Marvin |
| » | Dekriptiranje HTTPS povezave v WiresharkuOddelek: Omrežja in internet | 6627 (5879) | ragezor |
| » | Pripravite vašo spletno stran na nov zakon o piškotkih (strani: 1 2 3 4 … 12 13 14 15 )Oddelek: Izdelava spletišč | 253402 (204968) | Tydek |
| » | Cookies WARNING!!!Oddelek: Pomoč in nasveti | 4716 (3758) | [D]emon |