» »

OUTLOOK Autorespond Mail?

OUTLOOK Autorespond Mail?

DJdeyco ::

Lepo pozdravljeni!
Se opravicujem, ce je podobna tema ze kje objavljena! Zanima me ce in kje se v Outlooku (2000) da nastaviti autorespond message? Recimo, ko me ni na šihtu, al pa če sem zaseden, bi tistemu, ki mi je poslal mail napisalo, da me naslednja 2 dni recimo ni in da nisem videl njegove pošte...blablabla!
Hvala za pomoč!!!
mater me jebe

DJdeyco ::

Joj, da ne bom še ene teme odpiral! Zanime me še kako lahko v Excelu vtavim v eno polje dattum, ki se mi bo vedno samodejno osveževal, ko bom odpru določeno predlogo!? Sedaj ko recimo vstavim formulo: date, mi sam napiše tisti datum, ki ga sam vstavim! Od kod naj recimo to prebere? je sploh možno!?
hvala!
mater me jebe

darkolord ::

1.

Odpri prazno email sporocilo in not natipkaj pac tisto kar hoces da se bo poslalo ljudem

Ko koncas, gres na File -> Save As, pod Save as type izberi "Outlook Template (*.oft)". Napisi neko ime in shrani (lokacije ne spreminjaj!)

Potem pojdi na Tools -> Rules Wizard (Rules and Alerts) -> New. Vse pusti odoznaceno in klikni Next, potem pa Yes.

Ko te vprasa kaj hoces z njim izberi "Reply with a specific template", spodaj klikni na tisto podcrtan "specific template" in izberi User Templates in File System, izberi tvoje sporocilo, ki si ga shranil in klikni Open.

Potem pritisni Finish in to je to...


Or something

darkolord ::

2.

v celico vnesi:

=Today()

DJdeyco ::

DarkLord zelo sem ti hvaležen! Zgleda da si neki Office Freek :) ! Hehe
Če bom še kaj rabil upam, da te lahko spet dobim kje! Mej se fajn!
Hvala
mater me jebe

DJdeyco ::

Probujem na vse načine in mi oni prvi problem z autorespondom nikakor ne deluje!
Mogoče sem narobe razložil problem! Jaz bi rad, da bi se na posto automatsko odgovarjalo, ko je moj rac ugasnjen, ne da bi moral jaz ročno odgovarjat! Ce je bilo drugače mišljeno se opravičujem...
mater me jebe

ToniT ::

Potem ti pa mora to omogočati tvoj mail server in odjemalec nima s tem nič.

darkolord ::

Jap, za zgornji "trik" mora racunalnik bit prizgan...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

outlook express in nezaželjen pošiljatelj pošte

Oddelek: Pomoč in nasveti
71224 (828) OmegaBlue
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814960 (8366) Revenant
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928279 (7715) LexLuthor
»

PHP - nujno! - email forma

Oddelek: Izdelava spletišč
262001 (1683) DonMatejo
»

dreamweaver pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
231925 (1590) Tody

Več podobnih tem