» »

Reševanje particije z GetDataBack

Reševanje particije z GetDataBack

mrbungle ::

Se mi je sesula particija na drugem disku (slave). Pa sem probaval vse načine in programe, nato pa sem se spomnil, da dam restore funkcijo, ki mi je obnovila na stanje takoj po inštalaciji, ker sem mislil, da bom drugi disk dal lahko kot extended partition. To ni uspelo, zato sem pognal GetDataBack, ki mi je v manj kot eni uri prečekiral disk in vse odkril, čeprav sem disk že delno formatiral. Tu pa je fora oz. moja lenoba. Ker na sistemu nisem imel inštaliranih nobenih drugih programov in driverjev (ker sem dal restore), sem si rekel, nič, bom dal restore na prvotno stanje oz. v stanje, ko sem imel že vse driverje in programe inštalirane, nato pa še enkrat pognal GetDataBack. To sem storil, samo da mi sedaj GetDataBack že skoraj 12 ur melje. Se komu kaj sanja, v čem bi bila lahk fora.

Romčy ::

probaj ga na novo dat gor. Meni je še vedno vse rešil. Odlična stvarca.

mrbungle ::

Sem ga pustil reševati do konca-porabil 12 ur, vse dobil nazaj. Sam ni mi jasno, zakaj mi je v prvem poskusu to opravil v eni uri-sam takrat se mi ni dalo inštalirat nerota. Sem dal rajši restore, da mi je winxp obnovil sistem na stanje, ko so bili programi že inštalirani, saj sem mislil, da bo GetDataBack uspešno load-al, kar sem shranil po prvem čekiranju. Pa mi tega ni hotel, zato sem ga še enkrat pognal, misleč, no eno uro bom pa že počakal.... in trajalo je 12 ur.. Važn ,da sem dobil podatke nazaj

ToniT ::

Prvič ti je samo pogledal, kaj imaš na disku, drugič pa je dejansko reševal podatke.

mrbungle ::

Ne bi rekel, da je prvič samo pregledal, saj sem eno datoteko probal skopirati na sistemski disk, pa sem jo lahko... Očitno je bla fora v tem, da takoj po inštalaciji winxp drugega diska sistem ni zaznal ,zaznal pa ga je program GetDataBack. Po restoru pa sem se nekaj igral s particijo drugega diska-ustvaril sem primarno particijo, samo je nisem formatiral, je pa sistem prepoznal disk 2. Najbrž gre za en tak nepomemben bug v programu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784625 (3607) Dejk0
»

Eksterni disk - naenkrat ne dela...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51071 (1015) mrbungle
»

Nedokončan zapis indeksa particije. HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8889 (787) Alex-
»

Kako dobiti izbrisane podatke nazaj????

Oddelek: Programska oprema
64071 (4007) marS
»

Po zagonu HD Tach-a ni sistema na disku?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101114 (985) mm

Več podobnih tem