» »

Čuden freeze v XP

Čuden freeze v XP

DarkWIng ::



Hoj!

Mam en čudn problem z winXP (build 2600). Vsake nekej časa (10min-10ur :)) se mi sistem obes. In to vedno ko z kiško kam kliknem. Na menu, na ikono, kamorkol. Čudna stvar pri vsem skupej pa je da se ne obesi ceu sistem. Zablokira mi samo input(miška&tipkovnica) in grafična (ekran "frizne"). Odzadej pa programi še vedno laufajo. Winamp še vedno igra musko, pa tud drugi programi še vedno delajo ker se vidi da dostopajo do diska... Če kdo ve kaj naj nardim naj mi plis pove. Naredu sm fresh inštalacijo pa nič ne pomaga.

You're a wonderful friend and a raving psycho.

JLP ::

Bi reku da drajverji za grafično niso lih najboljši. Mal to probej počekirat. Mogoče boš mogu počakat da dajo vn kake WinXP kompatibilne drajverje za tvojo grafično.
Live long and prosper!

DarkWIng ::

Grafično mam TNT2. Zdej mam gor detonatorje 12.41 (kaj naj pa dam pol gor?)
You're a wonderful friend and a raving psycho.

PaJo ::

Hm.. zanimivo:)
Nekaj podbenga se je meni dogajalo in sicer mi je misak vsake nekaj cas stknila in sem jo nato iz USB-ja preklopo na PS2 in zdaj vsa stvar spial ko suzica:)
Drugace pa mam jah GF2MX pa tudi 12.41 detonatorje pa stvar dela.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

g0Run7 ::

meni je isto delal win2000 ko sem imel 128 rama, in to zelo pogosto. pol sem pa se zraven en modul od 256 vtaknu pa mi ni niti enkrat to več nardilo. je pa imel kolega isti problem in sem mu to povedal, pa je vtaknu notr kar pol giga rama in mu dela še zmeri isto :D>:D

Tomi ::

Meni pa miška zablokira, če imam switch user.. Ko dela drugi, dela, potem ko ga pa odlogiram, pa v adminskem accountu ne dela. Bo treba poskusiti z drugo miško..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139889 (2987) Jerry000
»

detonatorji 23.11 problemi z refresh rateom

Oddelek: Pomoč in nasveti
81364 (1241) 3LeR.
»

GF2 MX400 64Mb PROBLEMS

Oddelek: Zvok in slika
121304 (1089) danielka84
»

nvida driver kje so frekvence nad 85mhz

Oddelek: Programska oprema
101732 (1630) TheHijacker
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411545 (1148) andrej

Več podobnih tem