» »

detonatorji 23.11 problemi z refresh rateom

detonatorji 23.11 problemi z refresh rateom

3LeR. ::

imam winXP in Yuan GF2MX400 in se vedno laufam Detonatorje 12.41 ker mi v nobenih drugih ne dela osveževanje v openGLu na več kot 60hz....
Nimam pojma kaj bi lahko bilo narobe. V najnovejši 23.11 sem ugotovil da v d3d dela refresh rate noramalno, vendar openGL še vedno na samo 60hz..


pliz HELP!!!!

faca9 ::

Sam sem na Herculesov MX2 inštaliral 23.11 v XP-jih, pa je stvar delala bolj ubogo. Odpiranje menijev v programih se je upočasnilo, stvar je začela štekati in na koncu so se XP-ji resetirali. Po resetu je računalnik ugotovil, da je do napake prišlo v detonatorjih.
Tako sem se vrnil na verzijo 21.83, ki mi že nekaj časa deluje brez problemov.

LP,
David

nsignific ::

meni isto zablokira vsake tok rac. z novimi detonatorji, ampak samo kadar delam na TVju, kar mi pa ni v prejsnih detonatorjih... mi je pa v predprejsnih. imajo pri nvidiji nostalgijo in ozivljajo stare buge?

3LeR. ::

hm..
men dela vse ostalo BP sam preklet refresh rate jebe...
Ker pr 60hz tko oslepiš v dveh dnevih :D

ma kdo kakšno idejo kaj nej nardim!!!!:'(
HEWP!!! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3LeR. ()

krucymucy ::

A je še kdo opazu, da pri 23.11 se full trgajo texture v spilih - sploh pr resnem samo-tu! Tko da do nadaljnega uporabljam 15.70!!!

Binji ::

Men se pa nalozi farba ozadja, zazvoni muska in konc. Sm si nalozu 21.85 in dela. Sploh mi od te verzije dalje ne dela noben nov Detonator! Mam pa T400 od Abita
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BendeR ::

Hm meni delajo 23.11 bp.Sem pa mel z detonatorji 3 v Win XP velike probleme z Max Payneom.Ni mi hoto delat refrash rate več kot 60Hz.Ko pa sem dal gor detonatorje 4 pa brez problemov.Je pa za refreshanje neki popravek samo nevem točno kak se mu reče ker ga nikol nisem nuco.Zdi se mi da neki nvidiafix al nekaj podbnega.

TESKAn ::

Programčič se imenuje NvReffix, dobiš ga pa al na netu al na kakem CD - ju zraven revij. Odpravi problem hitro in učinkovito.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

3LeR. ::

TESKAn najlepša hvala ..zdaj dela brez problema. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osveževanje me jebe!!!

Oddelek: Programska oprema
71050 (925) ChiefThunder
»

Detonatorji, ta Novi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111286 (956) BendeR
»

MX 400 in DetonatorXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
5924 (827) AngelOfDeath
»

HELP - geforce mx400 32 rama + celeron 300a na 450 =SRANJE

Oddelek: Pomoč in nasveti
161189 (952) ABX
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231428 (1127) SkyNet

Več podobnih tem