» »

SETI Gate

SETI Gate

Baja ::

Vprašanje. Zakaj mi noče pokazati ranking informacije?

Loki ::

si dal pravilni e-mail, get ranking info kljukico?
Ce mislis tisto, da si na mestu xyz in da si prehitel ze zyx% folka, ne dela - ker je strogo odvisno od strukture spletne strani; oz. po domace povedano: ce na spletni strani ne bi bilo view last 10 wu in nekaj od personal profila, bi tut rank delal.
I left my wallet in El Segundo

Baja ::

kje je ta view last 10 wu. jaz tega ne najdem.

Pa še nekaj mi nu jasno. predelal sem prvi paketek s Seti Gate -om, naslednjega pa ni vzel s cacheja pač pa se je povezal na stran in vzel nov paketek, tako da tista dva v cacheju še vedno stojita. Za tistega, ki pa ga je poslal pa še vedno piše processing in je na 99.873%. ??????

Loki ::

ok zgleda da so tega odstranili po mojem zadnjem obisku na tisti strani.
Sicer pa folk prav, da ma seti gate zadne cajte ene ful velik problemov...
Uporabljaj SETIQueue.
Je velik boljsi.
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Jaz pa Setigate uporabljam že nekaj časa brez problema, in tudi novo nameščanje OS-a ga nič ne moti..
metrodusa.blogspot.com

Baja ::

Ok Roberto:

Instaliral sem SETIQueue, zdaj pa mi povej kaj moram kam vnesti da bom dobil fokus na gumbu conect v meniju fajl. Ne uspe mi ga nastaviti za nič na svetu.

DOLF ::

SetiGate 1.81 na NT 4.0 SP6 laufa že eno leto brez problema. Imam približno 50 WU-jev na zalogi, in imam nanj linkane še štiri mašine, ki pridno pobirajo(lokalno) WU-je in jih obdelujejo. Do sedaj vse skupaj laufa 'skoraj' brez problemov.
Moraš pač dobro prebrati priložena navodila, kako vse skupaj naštimaš in inicializiraš, da potem nimaš nobenih težav.
....I have seen things you people wouldn't belive.....

g0Run7 ::

ROBERTO: za tem ko si spremenil svoje ime v slo-tech seti ekipi v morpheus, kam si šel?

ah sem že vidu zdaj si tle kot RobertX in kraljuješ na tretjem mestu...

a je bila v slo-tech ekipi prehuda konkurenca? >:D

kakšn patriotizem! :D

pa ravno ti, ki si bil še pred kratkim goreč zagovornik združevanja v velike klube...:D

Loki ::

ne, ampak to je lokalni klub.... - bohinjci8-)
verjetn bom prsu nazaj v slo-tech.

i'm back8-O

baja mal pejt po nastavitvah, pa dej auto connect za vse tri sanse (se mi zdi... override on empty queues, pa se ene dve - tretji menu) enablan.

poj pa sam postimej klienta, da se ti bo prklopu na ip:5517 (ip je ip od tiste masine-ponavadi localhost, 5517 so vrata in so obvezna) - v text bi blo tkole: setiathome.i386-winnt-cmdline.exe -proxy 127.0.0.1:5517 (kjer je setia... ime klienta).
ce bos povezan na net, ti bo zacel downloadat WU-je.

navodila - instalacija
navodila za administracijo
FAQ
Server admin - ta dela sam, ce ti setiqueue lavfa.

za zdruzitev sem bil res, tut eni izmed nas so bli, ampak je odpovedal pr darmatsu.
ce se kdo hoce pravdat z njemu, ima link do njegove strani in top 1000 slovenia (4. po vrsti).
I left my wallet in El Segundo

Baja ::

Vse te strani sem šel že trikrat skoz, vse mam nastavleno, obklukano, napisano, porisano, ..., ne dela. Aja, mam pa winse 98, program laufa, torej ne bi smelo biti težav, ne?

g0Run7 ::

dobrodošel nazaj ROBERTO!

sem kar vesel da sem te malo zbodu, da si nazaj prišu, ker smo presegli 40000!

a nismo face slo-tech seti team?:D

Loki ::

hehe:))
sam produkcija je pa mal upadla zadne cajte...

Baja pozen klienta z proxy localhost:5517 opcijo, pa dej Connect v file meniju v SQ.
to bi mogl delat.

nastimej si pod general settings minimum kaksnih 5 in maximum kaksnih 7-10 dni.
I left my wallet in El Segundo

Baja ::

Ne vem, no al sem jaz nor al pa je se je programu zmešal. Karkoli nardim, focusa na connect ni.

Kje v setiQueue poveš kje je seti na disku. mora biti v kakšni posebni mapi. a moraš še kaj naštimat kje drugje razen v setiqueue ?

V direktoriju sta dva exe fajla. sq.exe zahteva parametre. A mi jih lahko kdo razloži.

Loki ::

nikjer...
setiqueue je bil narejen za vse platforme, zato podpira kliente sam prek http.
a si dal tist seti.exe -proxy localhost:5517?? - s tem, da pr temu klientu ne sme bit noben .sah file v direktoriju.

sq v bistvu ne rabis, ker mas web frontend, uporaben je le, ce hoces met scheduled connectanje (sam za big time firme - da ne zabasejo linka naenkrat).
drgac ga pa pozenes z ms-dos prompta pa ti bo sam dal tage.
men se zdi da so teli:

sq local connect(sq je ime programa, local je IP adresa od racunalnika - localhost, in ukaz kukr se jih spomnem - za connectat na net).
so se ene druge sanse, ampak jih v novi verziji nisem uporabljal.
poglej v enmu meniju pod users - se ti bo odprl en http frontend pa mal pocekiri.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1257949 (5702) d0rK
»

Nastavitve za SetiQueue

Oddelek: Programska oprema
61092 (973) Loki
»

DIsk shutdown

Oddelek: Strojna oprema
11854 (702) Loki
»

SETI@home

Oddelek: Loža
131853 (1718) Phil
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876704 (4729) Loki

Več podobnih tem