» »

Nastavitve za SetiQueue

Nastavitve za SetiQueue

Jeebs ::

A mi lohk nekdo pove, kako pravilno nastavit SetiQueue (dodatek za Seti@Home)? Jst sm ga zdle DL-jal, vse naštimal (za moje pojme pravilno), pa noče nič dol pobrat iz serverja. Ping server dela, torej se zna povezat s Seti serverjem, ko pa poskušam pobrat dol paketke (Connect) pa mi najprej reče tist, kao da je povezan, takoj zatem pa dobim ''transfer of data is complete''. What's the problem folks? Hvala!:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

krucymucy ::

Sicer ti glede seti queue ne morem pomagat, ker sem mel prou iste probleme ... lahko pa ti svetujem da si dol pobereš seti driver ...

Jeebs ::

Kaj pa je to Seti Driver?8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Loki ::

pusti setidriver na miru, setiqueue je boljsi, enkrat ko ga konfiguriras.
1. zalavfej setiqueue (tako da ga imas spodaj pri uri) ter nastavi bufferje na nekako 3-6 ali 5-10 dni, po zelji.
2. pozen klienta z -proxy localhost:5517 opcijo - iz command prompta (ce imas text, drugace nastavi po menijih).
3. v setiqueue stisni connect.

to je to...setiqueue ti bo prvo downloadal paketek, ga nato poslal klientu in nato downloadal se preostale paketke; vec o administraciji pa dobis tukaj.

ce imas windows NT/ 2000/ XP, ga lahko instaliras kot service tako, da ga pozenes z -i opcijo (torej setiqueue.exe -i iz command prompta), do admin centra pa dostopas takole...sicer pa to vse pise na strani.
I left my wallet in El Segundo

Jeebs ::

Hvala za pomoč, ampak v tem času sem našel že veliko boljšo rešitev in sicer SetiCommander Pa ne se ustrašit, ker je prva stran v francoščini, ker je tud v angleščini vse lepo napisano, programček pa je z eno besedo ZAKON! Je popolna zamenjava za Seti@Home in to velik boljša (pred namestitvijo odstranite Seti@Home, še pred tem, pa naredite kopijo vseh datotek v mapi od Seti@Home, ker boste potreboval eno al dve datoteki). Osnova je sicer negrafični programček SH (DOS version), pohvale pa je vreden sam program SetiCommander. Popolnejši prikazi časa (porabljenega, predvidenega za končanje paketa...), kalkulacij, nebesnega prikaza, primerjava med različnimi procesorji, MOŽNOST VEČPROCESORSKEGA OBDELOVANJA PAKETKOV (!!!)... Ma kva bi vam govoril, dal sem link, zdej pa lepo poklikajte pa probite to čudo! Jst sm nad njim v primerjavi z normalnim Seti@Home clientom navdušen!:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Ok, nastavil sem kot si rekel (Seti Commander mi je šel že rahlo na k***, ker je pošiljal rezultate na njihov račun), vendar, ko maximiziram SetiQueue je pod File možnost Connect siva, torej je ne morem izbrat. Kva bi blo lahko narobe? Še kakšne dodatne nastavitve (IP...)??? A bi bil mogoče tok prijazen, pa bi mi poslal screenshoot tvojih nastavitev?

HVALA!
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Loki ::

moje nastavitve:
meni settings/ general:
email address: pac tisti mail, s katerim sem prijavljen na seti
name: moje ime in priimek (lahko je karkoli, vpliva sam na eno majhno funkcijo v web vmesniku)
minimum queue depth: 7 days
maximum queue depth: 14 days
max low priority queue depth: 50 wus
obsolete clients after: 5 days
keep logs for: 2 days
vse debugging opcije - torej leve mam odkljukane (disablane), vse desne pa obkljukane (enablane)

meni settings/ queue server
ip address: 127.0.0.1
subnet mask: 255.255.255.0
port number: 5517
connection type: default wininet
proxijev nimam nic...
manual connect: kljukica
passthrough operation in override for empty queues: brez kljukice (ti jo daj tukaj)
inter workunit download gap: 1min
max delay between retry attempts: 60 min

meni settings/ queue settings (kliknes na queue, ce ze obstaja in das ok)
tukaj vecinoma ne mores nic pisat,
override imam na 0/ 0, download wus enabled je kljukica, user fill priority: normal

meni settings/ http server
kljukica pri any ip address (ker imam server na 127.0.0.1, to itak ni vazno)
administration password: pac tisti, ki sem ga nastavil

upam, da kej pomaga. posebej poglej pod queue server, ker ce je ker narobe, je verjetn tm.

probaj tole: pac nastavi sq tako, kot pise tukaj, daj kljukico pod meni settings/ queue server > allow passthrough operations in override for empty queues, pozeni seti klienta (sklepam, da imas tistega, ki lavfa v dos oknu) iz ms-dosa takole: (najprej pac cd do direktorija, kjer mas klienta) ime_mojega_klienta.exe -proxy localhost:5517
setiqueue more tacajt seveda lavfat in ce bo vse prav, se bo povezal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1257949 (5702) d0rK
»

SETI Driver

Oddelek: Programska oprema
151095 (921) BaRtMaN
»

SETI Gate

Oddelek: Pomoč in nasveti
131222 (1065) Loki
»

SETI@home

Oddelek: Loža
131854 (1719) Phil
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876707 (4732) Loki

Več podobnih tem