» »

nova grafika...

nova grafika...

mico ::

ker me je nas dragi majkrosoft oz. nasa draga envidija prisilla da morm kupit novo graficno kartico in se cim prej - kar se le da hitro znebit svojega voodooja 5 5500 ce hocem uporabljat win XP(ki so btw zmaga, rox, zakon!).
torej zato bom verjetno nabavil novo grafiko(ne samo zaradi XPjev, ampak se ze pozna da voodoo malo sepa v najnovejsih igrah). torej zanima me katero graficno kartico naj kupim..gledal sem teste in ugotovil da bo to verjetno geforce(GTS al pa PRO al pa whatever) ker je prakticno povsod boljsi od kyrota...ce bom zdej kupo grafiko ne bom kupo eno da jo bom mel 1 mesec - recimo kyro :D ampak bi rad da dela lepo se vsaj pol/eno leto. torej skoraj odlocen sem za nekaksen geforce, ker je se vedno najboljsi po moci(to je to kar hocem in ne nekaksno zelo zelo kvalitetno sliko - matrox, radeon). sedaj me zanima katerega geforca se najbolj splaca kupit(firmo), kje in koliksna je cena. recimo Yuan GF2PRO DDR 64MB je zelo pocen(tak da se mi zdi ze sumljivo) medtem ko so drugi GEFORCE 2 GTS okoli 55 tisocakov. aja pa to se povejte ce se mogoce splaca kupit v tujini in potem sverc... no to je vse in hvala lepa :D

AntiC ::

jz glih prodajam gf2 od juana z 64mb ddr ram 5ns
za 38k SIT
cist nova iz trgovine...8-)

o ::

zakaj pa naj bi imel kyro samo 1 mesec?

SLOWWWeb.net ::

Hej, kot sem pri enemu prijatlu vidu, mu Voodoo 4 dela brez težav! Sicer pa lahko tud uporabeš tiste iz CDja, ki podprajo W2000, saj so XPji delani na istem principu. Zato raje počakaj! >:D

mobisuxguru01 ::

lahko na gf3 mx počakaš al pa na radeona 7500 k je v glavnem hitrejši kot gts-ji, al pa na 8500 k bo kr konkurenca gf3, sam morjo še drajverje spisat da bo vse delal OK

mico ::

Antichirst js bi kupu tvojga Geforce-a....poglej mail, ce pa nisi nic dobil(neki me jebe mail) pa mi ti poslji al na MAIL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 3 mx

Oddelek: Kaj kupiti
201159 (925) Tic
»

Graphic Card

Oddelek: Strojna oprema
251774 (1461) MaD_Mavr0
»

Potrebujem nasvet glede grafične kartice.

Oddelek: Pomoč in nasveti
351435 (1011) minimetro
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311851 (1410) ABX
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614744 (3740) Paramedic

Več podobnih tem