» »

Graphic Card

Graphic Card

EvilK|NG ::

To temo sem namenil grafičnim karticam nasplošno.

Primer:
Do koliko imete kej navite
Katere imate
Ali vam dela v redu
Če se splača kupiti (če je vredna tega dnarja)
In pa ali se splača še kakšno počakat KyroII veliko firm jih je podprlo in pa ATI bo kao tut izdal neki nvidii konkurenčnega tko da povejte v glavnem VSE!!!:D
Play your Cards Right !
  • spremenil: EvilK|NG ()

Daedalus ::

Mam V3 2000@183 Mhz. Dela dokaj v redu, za nekaj časa še bo:D
Nove se ziher ne splača kupit:D
Čakam na kakšno Radeon2, GF3, Kyro3...
Čez kakšno leto, verjetno, ko bom cel nov comp nabavil.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Alec999 ::

Mam Voodoo3 2000@3000 173Mhz zaenkrat dela ok .. treba se mal CPU zbolsat pa se 128 MB ram-a pa bo delal-a odlicno :D
cez ksne pol leta bom KyroII al pa KyroIII kupu .. odvisen od cene ... ce pa pride vn Doom 3 .. bom pa GF3 kupu :D

yjj ::

Mam MX in dela super, vendar se trenutno najbolj splača kyro2

Liker ::

Mam GF2MX, pa mi dela za en k...c, kljub temu da je navit na 210/200:(!
Če mene uprašate, pol se splača počakat do jesen na kakšn GF3MX:)), Radeona 2, al pa Kyro III.
Jst, si bom pa najbrž nasledn let ubodu kkšno takrat aktualno kartico (mogoče bo že GF5>:D)!!
LP
LiKeR

_Mortal_ ::

Jaz ma še eno krš 3DFx banshee sej z novimi gonilniki dela kar v redu 16Mb nevem do kok je navita še ta teden nameravam kupit 3D PROPHET II MX 64MB :D

Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

[t502] ::

Jaz tudi mislim kupit Hercules-ovo MX 400 64Mb ram...

Kje je najceneje?

[t502]

_Mortal_ ::

Pri www.mlacom.si stane 29.700 sit:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

EvilK|NG ::

Ej a ni ta MX400 z 64MB rama bedna kao da je ta ram cist za brez veze gor!!Kjera graficno se splaca kupt a je GTS v redu pa kaj je razlika med GTS in GTS pro !?!
Kaj pa ATI bo kao tut zdej eno hudo graficno vn vrgu a bo good se splaca pocakat pa kolk bo kej stala?:))
Play your Cards Right !

_Mortal_ ::

To besedilo sem prekopiral z njihove strani

Hercules introduces the 3D Prophet II MX 64MB. Combining NVIDIA's GeForce2 MX chipset and a stunning 64MB of high performance RAM, the 3D Prophet II MX 64MB will be able to take advantage of these powerful features to boost your scores in the latest multi-textured 3D games

Breakthrough graphics technology:

Incorporates NVIDIA's GeForce2 MX chipset
256-bit 3D Processor
Perfect for multi-textured 3D games:

Per-pixel Shading Rasterizer, delivering per-pixel shading, 7 pixel operations in a single pass (per-pixel bump mapping, color fog, ambient light…)
4 texels per clock, rendered by 2 dual-texturing pipelines


Breathtaking speed:

700 MegaTexels (32-bit) and 350 MegaPixels per second for staggering frame rates and high-performance full-scene anti-aliasing
4 texels-per-clock pipeline engines that generate an amazing 21 million triangles per second!
175MHz core clock, 2.8GB/s internal bandwidth
4X AGP with Fast Writes / AGP 2X compatible
High speed 175MHz 64MB frame buffer for:

For faster 3D texturing in the highest resolutions thanks to larger amount of memory
FSAA support in high resolution


High quality 2D engine for imaging, internet and business applications

Rich 32-bit true color SVGA display


Video acceleration: Hardware Motion Compensation for smooth and crisp DVD Video playback


Outstanding resolutions of up to 2048x1536 in 16 million colors accomplished with a 350MHz RAMDAC
8-O8-O8-O

EvilK|NG ::

Kdor ma Ge-Force MX400 64 Mb rama, naj mal pove kako mu dela!:))
Play your Cards Right !

[t502] ::

Kaj pa v Mariboru?

Mlacom je samo v lj :|

Kaj lahko pri Mlacomu narocis tudi on-line? je kaj popusta? :D

[t502]

ChiefThunder ::

lahko naročiš, pa ti pošljejo po pošti. Poglej tudi pri JAE, mislim da ti dajo nekaj popusta.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Mortal_ ::

Vem da to nima veze z to tema sam kaj ma to veze ko maš te zvezdice:\:\

yjj ::

Če kdo kupuje novo kartico mu priporočam Kyro2. Lastnikom Mx ov pa ne nalagajte referenčnih gorilnikov, raje ji poiščite na straneh proizvajalcev npr.: www.hercules.com

_Mortal_ ::

Ne mi ti z svojo propagando za KYRO II ker nima niti podpore T&L ma slabe slabe 2D zmogljivosti in ima relativno počasen procesor in zlo velika je ;((

ChiefThunder ::

hja fant, vse to je res, vendar dvomim da realno veš kaj te pomankljivosti so, kakšen vpliv imajo na samo sliko. Ne razumi me narobe, tud jz nisem noben strokovnjak, vendar moraš gledati tudi ostale stvari pri sami kartici, ne samo neki napisat kar si bežno prebrau. Za tako ceno, je to solidna zadeva, če pa hočeš boljše, posezi po GTS, ultri alpha G3. Pa brez zamere. ;)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Mortal_ ::

Sej ni nobene zamere:D

ChiefThunder ::

to je lepo :))
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Mortal_ ::

Ne se bat ne zamerim jaz tok hitr no ampak sem se pozanimal za vse:D

PIII850 ::

Mam V3 3000 z TV pa mislim da bo kar lepo pocakal do GF4 MX al pa celo GF5MX. Se ne splača menjat za tistih 15 FPS npr 70 - 85. SKoda dnarja. Pa se super TV out ma tk da za DIvx je kr kool.

Jst ::

c600@928 + 128rama + gfIImx64 od Herculesa

3DMark 2001 mi javi 2270
nfs5 mi dela slabs kot prej na v3@187
Black and White mi dela z 20 slikami na sek (slabo!)
Serious Sam pa dela sale na 1600*1200/32 detajli na najlepso sliko in mi dela z ene 40-50 fps.
UT dela z 50 isto kot na v3

sej jst sploh nism hotu menjat v3, pa sm jo pozabu v zmrzovalniku :(

goranTNT ::

Mam 3D Prophet2 MX Dual Display in moram rec da je kartica kar v redi.Sicer ne more sledit kaksni GF2 Ultri al pa Gf3.
Sam pa je pocen in lahko prakticno vec kot spodobno igras,seveda ob primernem procesorju.
Obstaja pa par bugov zato par spilov ne dela tako kot bi bilo treba.

:\:\

EvilK|NG ::

Sam neki bi še jaz pripomnil, veliko tem sem ze prebral tukaj na slo-techu in vedno me zmedejo, nekateri pravijo Ge-force MX full dela slabo še slabš kot na V3 eni pravjo full dela dobr, in pol nevem a se splača kupt al ne k zdej mam V3 3000 @3500 !!!:|
Play your Cards Right !

ChiefThunder ::

to velja predvsem za špile, ki so optimizirani za glide in nasploh vodooje. Drugače je mx hitrejši. Eni pak trdijo, da je slika boljša z vodoojem v večini iger... no, testi govorijo v prid mx.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

MaD_Mavr0 ::

Imam ATI RADEON64Mb DDR VIVO; pa sem FULL ZADOVOLJEN !
TikTaka pa mi na ATHLONU 800Mhz (Ne Navit) + ABIT KT7a + 256Mb Ram + SB Live 5.1 + DTT 2200 + Pioneer 105s + Plextor 12/10/32 + vse skupaj pa gledam na IIYAMI Vision Master Pro 400;

>> in 3d Mark 2001 [default bench] >:D3028 >:D3dMarksov <<

>> Power is nothing without control <<


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261533 (1209) ABX
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462636 (2030) _Mortal_

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401758 (1417) EvilK|NG
»

Nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
241345 (1027) [t502]
»

>> MX YES or NO <<

Oddelek: Kaj kupiti
171101 (898) Quake

Več podobnih tem