» »

GeForce 3 mx

GeForce 3 mx

Tic ::

Zdej mam Voodoo3 2000:D. V mislih sem mel zamenat grafično. En frend mi ponuja GeForce2 gts za 35k, vendar je nebom kupu (99%). A se mi splača čakat za GeForca3 mx? Kok mislte da bo cena/zmoglivost, a bo sploh pršu mx?

Hvala!

moy sistem:
Duron 600
MSI k7t pro
256 rama
Voodoo3 2000 (na testiranju je gef.2 gts)

OrlyTM ::

Glede na to, da na trgu še ni niti Geforce 3 kartic, bo do prihoda gf3mx preteklo še velikomnogo vode. Zatorej .. ako imaš novce, le v trgovino .. GF2GTS za ta denar je hudo dober nakup.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

D.J. ::

al pa kyro 2...:D:D:D

Paramedic ::

Kaj ni GF3 že ok.2meseca v SLO? Mislim, da bo GF3MX pri nas pred novim letom, mogoče ok.septembra, tudi Kyro 3 bo takrat. Če pa res ne zdržiš pa se najbolj splača Yuan GF2 Pro, ki je pri Mlacomu 'le' 41k.
End transmission.

D.J. ::

...nope, Kyro 2 4500 64MB za 30.000 je bol, verjemi mi imam ga :D:D:D

R0K ::

zakaj čakat na MX-a.Kupi potlej GF3 pri jae.si za 120k pa boš srečen ... :D

OrlyTM ::

GF3 kartic v Sloveniji NI ... oz. včeraj (petek) jih še ni blo in dobava še niti ni znana.

Če jo ima JAE na ceniku, še ne pomeni, da se jo da kupit ane :))

D.J. .... Kyro 2 NI boljši od GF2PRO ... je pa v nekaterih primerih hitrejši.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

asPeteR ::

O tem smo že enkrat debatirali. Getepač naj bi prišel konec augusta, toda, nvidia želi iztisniti iz ge2 največ, ker ko bi ge3MX prišel ven, nobeden neb niti povohal ge2!

Realno je pričakovati TepačaTM enkrat konec leta. Saj veste, božič=biznis.:))

D.J. ::

Orly: DOKAŽI!
kyro ma boljšo kvliteto slike, hitrejši je in cenejši aja pa boljše gonilnike ma :P:P

OrlyTM ::

V nekaterih igra, pač ne vseh ... kmalu se bodo pojavile igre, kjer bo GTS pokazal svojo moč. Pa zapomnite si fantje ... večina testov z Kyri 2 je bila narejena ob uporabi močnih procesorjev. Razni Celeroni in Duroni so krepko prešibki za pomanjkljivi Kyro-v čip. Močan procesor zaenkrat še lahko nadomesti strojni T&L, ki ga Kyro 2 ne podpira medtem ko nižjemu segmentu procesorjev zmanjka sape.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

luni ::

D.J. pravis dokazi? Pa potem dokazi ti svoje trditve.

OrlyTM sej nima smisla...
Artificial Intelligentia

asPeteR ::

D.J.: A se mora vedno najti kakšen osebek, da temo vrže iz tira!!;((

Poglej si naslov teme in napiši kaj o tem, ča pa o tem ne več nič, pa bodi raje tiho.

Dami ::

Ma čist vsaka temi, kjer oseba sprašuje kiro grafično naj kupi, se na koncu sprevrže v besedni boj med pristaši gts-ejv in kyrotev2.
Rejper: tud jst mam še v3 2k. Res da dela počas, sam dela. Počak da prideta kyro3 in gf3mx, pa pol kup neki od tega. Tak bom jst tud nardiu
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tic ::

Za kajra sm že razmišlou, sam mam prešvoh proc zajnga. Kakšna mislte da bo cena in zmoglivost 3 mx. To je blo sploh bisvo teme!:D

Lp, in hvala za odgovore.

Paramedic ::

Po moje bo taka, da se bo SPLAČALO :) Verjetno tako, kot je bilo, ko je brišel gf2mx.Svetujem, da kupiš šele tisto, kar prej pride (kyro3 ali gf3mx), zdejle pa ne nč kupovat.
End transmission.

D.J. ::

asPeter: ;((
luni: nisem brezupen primer!0:)
Torej če kyro rabi močan procesor ali ga slučajno GTS ne? Vsi pravijo da se ga ne splača tlačit v švoh procesor. To velja za vse novejše kartice (GF3, Kyro Tudi GF 2Pro). Gre pa za to: ko bodo prišle igre z podporo T&L (zdejle jih je ZELO malo) bo zunaj že Kyro3 in GF3MX, zato bo takrat neuporaben tako Kyro kot GTS. Zato bi se strinjal s tem kar je eden že rekel: počakaj da prideta Kyro3 in GF3MX in se potem odloči. TRENUTNO se pa na ceno in zmogljivost najbolj splača Kyro 2 4500 64 MB.
Je bilo to dovolj utemeljeno?

Paramedic ::

D.J.: moje misli si napisal...:D
End transmission.

blue96 ::

tud jest sm neki sorodnga imel v mislih kolk smo si podobni, sploh ne......(in real life)
.

luni ::

Jaz se niti priblizno ne mislim prepirat s fanatiki, tako da bom lepo tiho. Bi pa vsem priporocal, da se vzdrzijo dajanja nasvetov tipa "to je najboljse", "to bo dobro ko bo to na voljo", "trenutno se najbolj splaca kupit to", ce sploh niso meli vseh kartic v rokah. Prav tako apeliram na tiste ki sprasujete za nasvete, da taksne osebke ignorirate. Raje preberite kaksen dejanski test na kaksni kreditibilni internet strani...

se konkreten odgovor rejperu: ce ti tvoj frend ponuja 64MB kartico, bi jo jaz na tvojem mestu vzel (sigurno mu lahko ceno zbarantas se za kakega jurja), 32MB verzije pa ne bi kupoval, se posebej glede na ceno novih Yuan GF2 kartic... ce se ti nikam ne mudi in lahko pocakas dva meseca z Voodoojem3, pa le pocakaj na GF3 MX in Kyro 3
Artificial Intelligentia

D.J. ::

bruh...:||O|O:|

Tic ::

Ja, verzija je 32mb in že tko sm zbarantou za 5k. (iz 40k na 35). In na testiranju se se vse pokazalo , da se mi nesplača dat še 20k , da bom mel to. Počakou bom, pa bo. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kyro 2 64 mb ali geforce 2 64mb

Oddelek: Kaj kupiti
161781 (1477) ABX
»

Kyro II nima več smisla!

Oddelek: Zvok in slika
241733 (1063) o
»

Potrebujem nasvet glede grafične kartice.

Oddelek: Pomoč in nasveti
351412 (988) minimetro
»

T&L?

Oddelek: Novice / Nova vsebina
371868 (1868) Senitel
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614688 (3684) Paramedic

Več podobnih tem