» »

Poglej in oceni - Totalna prenova moje strani "Robert's Place v2.01"

Poglej in oceni - Totalna prenova moje strani "Robert's Place v2.01"

zenith1 ::

Zadnjič sem bil postavljen pred dejstvo, da če mislim kazati neko prenovo strani naj to naredim tudi pošteno. Tako, da si <u>na tile povezavi pogledate mojo najnovejšo stvaritev</u>. Upam, da vam bo všeč, pa mnenja in kritike in pa tudi pohvale dobrodošle.
  • spremenil: zenith1 ()

bond007 ::

Sam si jo pa res totalno prenovil>:D . A bi se dalo tko nardit stran, da se bi prilagajala resoluciji... Ker pr men je sam čez pol ekrana .. strašno malo vseskupaj. Drugače pa lepo zgleda (pa sei je že prej:D )

hunter01 ::

Lepo si si uredil to stran. pohvalno, vendar sem opazil nekaj nedelujoči povezav

Change language
My equipment/Heliopan RG 715

PS: Naredu si stran od Godbe na pihala Črnomelj 8-O Belokranjc?

meatwaad ::

Lep design, zelo lepe slike, meni se zdi super stran. A si vse sam slikal?

Edino pri 1280x1024 in vec je vsaj zame prevec majhna stran, se pravi prevec roba okoli. Morda bi lahko naredil vecjo v osnovi ali pa podal mere v %. Sicer pa je cool kot je! :)

zenith1 ::

Tisto glede prilagajanja resoluciji nameravam narediti v verziji 3.84b >:D , potem ko naredim diplomo in se poročim :)) Just a joke, ne bi bilo slabo, bom razmislil za naprej. Trenutno sem se celo spustil v PHP in moram priznati, da je zanimivo.

Hunter, ti si Belokranjc? Jaz sem se nekaj let ženil :8) po Beli Krajini in moram reči, da lepših krajev v Sloveniji ni, kot so tam. Ja, naredil sem jim stran že lansko leto in na njej sem se začel učiti CSS.

Slike so pa vse moje :)

LP

Alexius Heristalski ::

Zelo dobra stran! Edino, kar mi ni všeč je, da ni v slovenščini.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

hunter01 ::

Heil to Bela krajina. heil heil heil >:D >:D

Si razmisljal o nakupu kaksnega bolj profesionalnega fotoaparata, glede na to da delas super slike bi bilo se veliko lepse vidit te slike z kaksnim semi-pro fotoaparatom. Seveda je pa tu verjetno denar omejitev. :'(

Veliko uspeha pri nadaljnem fotografiranju.

LP Jerry

2tiLen ::

Zelo lepo... mi je bolj všeč kot prejšnja... na resoluciji 1280x1024 pride malo majhna ampak se da preživet...

Veliko ustvarjanja še naprej...

LP
Tilen

tec ::

jp...zlo fajn :-)

njok ::

Vedno bolje ti gre tole... ampak malo si se pa le zgeldoval po alistapart, a ne da? ;)

Mene nekoliko moti prevec odteknov modre, oz modra v glavi se malo stepe z ostalimi. Pa obvezno kaj naredi okrog menija, na tvojem mestu bi odstranil robove in povisal posamezen element.

zenith1 ::

Njok, hehe, maš pa naštudiram net :D , malo inspiracije so mi pa res dal za ozadje. Drugače pa do verzije 3.84b bo ziher vse tipi topi, če me boste hoteli prenašat tukaj >:D

kuntek ::

Jaz ne vidim nobene podobnosti z AlistApart?!? Ozadja pa so tako ali tako po celem netu tako ali drugače enaka.
Stran je dosti bolj prijazna za oko kot prejšnja verzija. :D

webfreak ::

Tudi meni je sedaj veliko bolj všeč kot prej, čeprav tudi prej ni bila tako slaba ;) Glede resolučije pa se mi ne zdi tako zelo majhna (čeprav imam 1280×1024 resolucijo). Mal večji rob je res toda osebno mi ni moteč :)

Lar tako naprej vse bolje je :D

zenith1 ::

Ja, sem kar upošteval mnenja od pretekle verzije in hvalabogu izgleda zelo v redu. Se bo treba še kaj učit ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981610 (46446) hariscorale
»

ASUS z novimi očesu prijaznimi malimi prenosniki po Applovih stopinjah

Oddelek: Novice / Procesorji
435075 (3305) Jst
»

LG 26" monitor

Oddelek: Kaj kupiti
394570 (3346) LordWorm
»

Slika iz digitalca - velikost?

Oddelek: Zvok in slika
122129 (1987) andrej
»

Pomoc pri strani - povejte posteno

Oddelek: Omrežja in internet
241397 (1064) poweroff

Več podobnih tem