» »

Pomoc pri strani - povejte posteno

Pomoc pri strani - povejte posteno

gkovac ::

Folk....

ukvarjam se z prenovo strani in me zanima kaksen je vas input na moje dosedanje delo (Matty... tole cika nate!)

mejte v mislih, da je tole kompletna testna verzija... nic dokoncnega in nic sfinisiranega... zanima me samo kaj pomislite ko prvic vidite ta page... barve okenckov, postavitev texta... etc...

na text se sploh ne ozirat ker je mal brezveze nametan not samo tolk da zafila stran

tuki so pa linki:
test1
test2
test3

hvala in lp, SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Huey P ::

Še kar dobro narejeno!

..::DOOM III: The Legacy::..

Elemen_T ::

Kar lepa stran!
Nimam pripomb.

poweroff ::

Zelo lepo in pregledno.

Lara-K ::

Zlo v redu! Men je good design. :))
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

gkovac ::

hmmm... hvala :D:D

ampak prevec zgovorni pa res niste a ne? :|

dejte dodat se kaksno kritiko... kaj bi recimo lahko bilo boljs...

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Lara-K ::

V glavnem najbolj mi je vsec test1, sam tiste rumene crke na belem ozadju spremeni v mal bolj tmno. Kaj vec pa ne bi vedla, sej si sam reku da sele delas stran.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

JurijTurnsek ::

jst mam ekran na resoluciji 1280 x 1024, pa se podmeniji niso prav porazdelili(poravnava)- niso bli npr amublanta pod ambulanta... drgač pa vse štima...:D
http://www.slatnaskejta.com

[BISI] ::

Potem bom pa jaz malo bolj konkreten. Očitno je stran delana za resolucijo 1024x768. Pri test1 se pokaže napaka, ker se meniji pokažejo v višjih ali manjših resolucijah desno ali levo. Drugo kar me je motilo je, da v spodnjem delu strani "nekaj manjka".
Pa še nekaj, tisto teniško žogico (števec), odstrani in ga nadomesti s kakim nevednim, saj ne sodi na take strani.
Lp, Žiga
And then I saw her face... Mozilla Firefox

XCT ::

Men je druga najbolj všeč
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

tonic ::

tretja je meni najboljša (zaradi tistih okroglih slikic zgoraj v rumenem polju (namenjenih linkom) pri prvih dveh je tisto rumeno polje prevec prazno)

ampak tiste:
Kdo smo Ambulante Vprašajte Promocija Poročamo
bi dal malo bolj narazen pa nekako povdaril, da se ve da so za njimi linki; jaz sem sele ugotovil, da so neki linki tam gor cist btw ko sem se zapeljal z misko prek
drugac je pa kr vredi

gkovac ::

hvala za dosedanje komentarje modeli...

kar se tice resolucije pa je tko... jest sem v bistvu en cepec in sem naredu manjso napako ko sem definiral velikost zadnjega dela navigacijske tabele :D to sem zdej popravil in strani delujejo na vseh resolucijah... oz... na manjsih od 1024x768 za vecje pa morm preverit...

dons bom dodal se eno experimentiranje z barvami pa mi boste se o tem kej lepega povedal

lp,SuLc

P.S.
hvala se enkrat in se priporocam za naprej
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

[BISI] ::

Sulc: Stran je ista kot prej, layerji se še vedno predaleč od linka pokažejo na resoluciji 800x600 (in še zamenjali so se:D). Sicer bi mi pa bila najbolj všeč stran, ki bi bila mešanica test2 in test3. Spodaj desno in levo je ta pravi prostor za anketo in prijavo na mailing listo!!
Še eno vprašanje: na katerem strežniku bo stran?
And then I saw her face... Mozilla Firefox

gkovac ::

Elemen_T... zato sem postavil novo / vzporedno stran, ker se drugac stara izgubi med ostalimi in ker je naslov isti vsi mislijo da so ze pregledal zadeve...

men je pa to res vazno in sem zato postavil nov post

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Elemen_T ::

SuLc: Pomisli kakšna zmeda bi bila če bi vsi postavljali vzporedne threade.
Prosim brez zamere, vsi zaklenjeni topici gredo skozi cenzuro (luni,serđ,primoz,...), če se bo njim zdelo, naj odklenejo.
luni,sergio, primoze in drugi - kaj pravte na zaklepanje vzporednih tem?

lp

gkovac ::

hmmm... Elemen_T poglej... ne da bi karkoli hotu srat al kej podobnega, ampak tale thread je bil viden in kdor ga je hotu pogledat ga je ze... po navadi narod prebere samo prvi post in k vidjo da so ga ze bral se jim preprosto ne da vec...

zato sem tut odprl novi thread da res pokazem da je kej novega not... reku sem ti ze da je to zame zelo pomembno in da sem samo iz tega razloga naredu se enga

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Elemen_T ::

Ah, SuLc, prosim te lepo.
Kaj bi lahko vse jaz naredil pa rekel, da se mi zdi to pomembno. Med drugim tudi zaklep tistega threada.
Saj sem rekel da bojo admini odklenil (če bodo).

Pa brez zamere.

gkovac ::

Yo...

stari moj... ni nobene zamere... sam nobenga odgovora na moj post nisem dobil ;(

no... poglejte si tale link in mi povejte kaksno je sedaj mnenje

pa se neki me zanima... zakaj se ne morem (oz. ne znam) znebit tistih grdih robov pri kroznicah na strani??? nikakor mi ne rata narest takega kroga ki bi imel lep border (zaokrozen) ampak mi ratujejo zmazki!

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Cosmo ::

Stran je ok, edino

- gumbe malo povecaj (prejsnji veliki so mi bili bolj vsec)
- krivinam (krog_test.jpg,..), povecaj kvaliteto da ne bodo tako nazobcane

Drugace pa mislim da vse stima:D


I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

sifu ::

sulc..test3 mi je bols kot test5 ...anyway...dej mi neki povej..kako si naredu to plavo vertikalno crto ki gre od zgoraj navzdol na levi strani strani??:\

gkovac ::

zzyzx: gumbe povecat?? hmmm... no... mogoce, ampak sej niso tolk grozno mejhni a ne? kar se pa tice krivin pa mi ne rata in ne rata.... nevem kaj narobe delam da mi pridejo ven taki zmazki... mas kaksno idejo??

sifu: povej prosim zakaj ti je 3 bolj vsec od 4 in 5? plavo crto pa naredis z ukazom table border (pejt v frontpage 2000... pa si poglej table properties... tam bos najdu neverjetno uporabnih stvari... ampak NE delat komplet strani v FP-ju ker sux... jest drugac uporabljam Dreamveawerja

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

sifu ::

ja enostavno je test3 lepsi ..ze zarad vecjih ikon zgorej pa ful leps zgleda kt test 3..pa barve so test3 glih taprave..vsaj men se tko zdi...na test5 je vse neki mejhen pa temno pa se ne znajdem

anyway...jest tud uporablam dreamweaverja pa nism nkjer najdu to opcijo za tabelo da nardis vertikalno crto...a to ma sam frontpage al kwa

luni ::

SuLc PaintShop Pro (recimo)... uporabis tool za delat kroge, pa nastavis antialias pa je...
Artificial Intelligentia

gkovac ::

hehehe luni... po dolzini tvojega odgovora sodec sem glasoval za pravo osebo :D:D

ampak hvala vseen... si mi bil v zelo veliko pomoc...

lp,SuLc

P.S.
Kaj pa page??? matr! a je tolk tezko napisat da je kul al pa da je cist v riti?? :D>:D:D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

poweroff ::

Sulc - to boš najlažje izvedel če uporabiš tole: http://www.ljudmila.org/matej/anketa/in....

Vsi ostali pa tudi.
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of Mythology

Oddelek: Igre
412394 (1944) Crazy Frog
»

moznosti za zivljenje mladih

Oddelek: Loža
241238 (1013) hanuman
»

Nekaj dobrih WEB strani

Oddelek: Omrežja in internet
452042 (1472) lordgreg
»

mogoce neumno vprasanje... ampak

Oddelek: Slo-Tech
261316 (970) tejo
»

Kaj je tisto kar naredi web stran dobro?

Oddelek: Omrežja in internet
161166 (1000) JurijTurnsek

Več podobnih tem