» »

Ogledala v spalnici

Ogledala v spalnici

Gwanaroth ::

Cez teden dni se bom preselil v drugo hiso. V sobi, kjer bom spal je ze pohistvo ampak je tak model pohistva, da so vbistvu povsod sama ogledala. Veliki kosi ogledala, ovalnih oblik, so pritrjeni po celotni stranici omare, potem na nizjem pohistvu levo in desno od postelje so tudi sama ogledala. Za glavo je 20cm visok rob, kjer so ravno tako pritrjena ogledala...


Malo me skrbi, ker sem nekje prebral, da ni ravno priporocljivo imeti ogledal v sobi, jaz pa nameravam preostanek svojega zivljenja spati v sobi s samimi ogledali. Zato vas sprasujem za nasvet, da vem ali to zadevo prej umaknit, preden se sploh odselim.

Kako imate vi izkusnje in kako ste osvesceni s tem? Je to res "skodljivo" al je to spet samo en larifari, podobno tistemu, da je kruh rakotvoren?>:D

Vsak predlog dobrodosel.
Lights often keep secret hypnosis..

Myth ::

Amm... zdaj če malce za šalo. Lahko je škodljivo, če znoriš od tega, ker preveč v njih gledaš. Če povzamem resnico iz tega, preveč ogledal bi naj "malce" škodilo. Spet drugje imaš tako imenovane labirinte iz ogledal. Naj bi pripomogli k izbolšanju zaznavanj sluha, vida in ostalih čutil, torej izbolšanje samega sebe. Zdaj če še v enem stavku povem iz revije Men's Health, da je priporočljivo imeti eno ogledalo. Za kaj, si sam misli. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Gwanaroth ::

Jaz zase ogledal ne rabim. Ce ni nic skodljivo oz. ni nobene panike, ce so tam, bojo pac tam. Zato se posvetujem raje s sirso mnozico, preden krenem nadnje s kladvom :P
Lights often keep secret hypnosis..

nevone ::

Ogledala v spalnici so nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi. Uživaj v njih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Myth ::

Ah ne. Razmisli malce v drugo smer. Imaš jih preveč. Prodaj jih. Škoda kladiva in truda, pa še raniš se lahko. ;)

btw, probaj nekakšno "veliko" sliko naredit z digitalcem če imaš in nam pokaži kak bi naj zgledalo.

edit: nevone, saj sem mu že jaz odgovoril na to v vašem "ženskem" imenu. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

Gwanaroth ::

Isto kot to http://www.spalnice.com/predstavitev/krasoprema/povecave/krasoprema-spalnica-fatina-1-700.jpg le da je omara na levi postavljena pred posteljo [iz tam kjer je slikano] in na mestu tiste ogromne omare je še neko pohištvo prav tako z ogledali.
Lights often keep secret hypnosis..

Myth ::

Če zgleda tisto kaj imaš ti tak "fletno" kot tole, obdrži vsa ogledala. :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Gwanaroth ::

Točno to.


Hm no, nagibam se k temu, da obdržim.

Hvala za odgovore, čeprav bom počakal na še kakšno mnenje, preden grem spat v "labirint" :>
Lights often keep secret hypnosis..

Myth ::

Pa veš o kakšnih labirintih jaz govorim? :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Goodspeed ::

Svetovno... Definitivno obdrži ogledala! Daj si še kakega na strop pa bo bomba.:D pol boš pa mel vse na očeh! 8-O

Gwanaroth ::

Mr|ce: vem.

Ampak ta soba me nekako spominja prav na njih.. :>

Goodspeed: a hočeš rečt, da bi se še "zvrha" gledal? :>
Lights often keep secret hypnosis..

Myth ::

Aha... verjetno si hotel izpostavit strah pred toliko ogledali? Boj se edino da se ti ne zmeša od gledanja v njih. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Gwanaroth ::

Hm, strah..mogoce, nek podzavestni strah. Zdaj spim takorekoc med samimi racunalniki, potem bom med ogledali.. Navadit se bom moral. Hm, ja, je verjetno res, da bolj skoduje spat v sobi s tremi prizganimi compi kot pa z N ogledali.. :)

Zmesalo od gledanja v njih se mi zagotovo nebo. Nimam rad ogledal. Problem je, ker nisem sam projektiral oz. izbiral pohistva :|
Lights often keep secret hypnosis..

apollo007 ::

sam tist ko je izbiru je pa zlo dobr izbrau, najbols da tk pustiš ce kera se ni zagreta bo sigurno ko bo vidla tvojo spalnico:D
... in še vseeno se vrti ...

2tiLen ::

Menda ogledala v spalnici niso preveč feng-shui... nekaj o oviranju pretoka energije. :)

Hypno ::

Upam, da ni postavljena tema zaradi starih vraž v stilu:

- če se ob "pravem" času ponoči pogledaš v ogledalo boš vidu sebe kot okostnjaka al neki v tem stilu
- ogledala sevajo "negativno" energijo in boš zbolel za "hudo hudo" boleznijo

Špegu je špegu pa kakorkol ga obrneš, premaz pač, ki odbija kar nanj pade.
Great are mysteries of the mind ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hypno ()

Stepni Volk ::

Ogledalo v spalnici je en boljših načinov kako svojo "boljšo polovico" pripraviti do tega, da ti je bolj vdana in poslušna.
Zjutraj, ko se vidi v vsej svoji zmečkanosti in slinjenosti, si bo sigurno mislila:"Kako je dober, da zdrži z mano."

Posledično boste lahko uživali v marsikateri ugodnosti.

Še opozorilo, če ste narcisoidno naravnani, se lahko zgodi ravno obratno, zato previdnost ni oveč.

SodVina ::

No te "vraze" je meni enkrat razlagal en "duhovni zdravitelj". Ogledala naj bi oddajala negativno energijo in pripomorala k slabsemu pocutju, ce jih imate v prostoru, kjer se pretezno nahajate. Isto naj tam nebi imeli sulicastih in debelolistnih rastlin, kaktej, in elektricnih naprav(pac ko nehas gledati tv, ga spulis iz vticnice). Zaradi polarizacije cloveskega telesa naj bi bila glava obrnjena proti severu in noge proti jugu, vticnice naj bi bile od postelje oddaljene vsaj pol metra. Postelja naj nebi bila ob steni, na kateri se nahaja elektricna omarica. Pa se kaj bi se naslo. Gospod je napisal o tem tudi knjigo (oz. ena bejba jo je napisala o njemu). V bistvu je glavni poudarek na obrnjenost telesa in na elektromagnetno sevanje, ceprav med drugim omenja tudi ogledala.

Keyser Soze ::

Jaz pa verjamem tem vražam. Ne sicer ravno okostnjaka, ampak kaj groznega pa sigurno. :D

Kar se tiče pa bolezni, te pa tudi lahko doleti zelo huda bolezen.:\

No ja, malo resnejše. Kakšnih fizičnih posledic sigurno ne boš imel zaradi ogledal neposredno. Morda le posredno. Odvisno, kakšno samopodobo imaš in kako rad se gledaš v ogledalih. Toliko ogledal sigurno ni najbolj psihično zdravo. Poleg tega, da ne daj, da imaš bujno domišljijo. Ogledala so lep del optičnih iluzij. In kakšna senca te zna kdaj v kakšnem napol budnem stanju dodobra vreči iz tira.:)

P.S.: Osebno nikoli ne bi hotel imeti toliko ogledal v sobi. ČE sem čisto iskren mi tudi ni pretirano všeč tale spalnica. Preveč razgibana in presvetla za moj okus.

Gwanaroth ::

StepniVolk: za pripravo boljse polovice do vecje vdanosti in poslustnosti se mi zdijo bolj primerne kaksne druge metode [ce ze], kot pa ogledala v sobi.

SodVina: Saj, tocno to sem tudi sam nekje zasledil. Hvala ti za odgovor.

Hypno: Nisem vrazeveren. Skrbi me le za zdravje in "energy flow"...
Lights often keep secret hypnosis..

BigWhale ::

Kako naravnost nagravzno kicasto... :P

Anyway, o ogledalih po stanovanju in tudi drugih stvareh govori Feng Shui

Gwanaroth ::

BigWhale: Be my Valentine :*
Lights often keep secret hypnosis..

vrtnyka ::

Uf, kasna lepa spalnica ;)
vrtnyka ma resota rada

Stepni Volk ::

Big Whale, sem že pozabil, kdo je izumil kič... a definitivno so ga nadgradili Švicarji.

Bi bilo zelo zanimivo, če bi si spalnico uredil tako, da bi vsi trdi kosi pohištva, ter stene bile pokrite z ogledali. Potem pokličeš, vedeževalce, radioasteziste, Fenšuajevce, arhitekte in narediš TRENJA :)

Aja, ptič bi se definitino hitro ubil v takšni spalnici.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ne vem no, meni je ta spalnica tok kičasta, da...JAO :)

Ampak hvalabogu so okusi različni.

Gwanaroth ::

Ste zasli iz samega namena teme.

Sprasujem o vplivu ogledal na pocutje, ne o kicu..
Lights often keep secret hypnosis..

Roadkill ::

Poltergeist anyone?
BuuUUuuuUuu :)
Ü

nevone ::

> Sprasujem o vplivu ogledal na pocutje, ne o kicu..

Ogledala imajo vpliv na počutje samo v tem smislu, koliko so ti všeč, oz. če ti niso, koliko lahko to ignoriraš. Zaradi samih ogledal, če te ne motijo se ne boš nič slabše počutil. Tisti, ki propagirajo slab vpliv ogledal na počutje v tem smislu, da ni važno kako jih ti dojemaš, in še podobne fore, v bistvu strežejo tistim, ki imajo kakšne težave, potem pa iščejo razloge zanje. In ogledala ali računalnik ali napačna lega postelje so kot nalašč, da se potem delajo dizertacije na tem področju. Torej, če sicer nimaš kakšnih problemov sam s sabo, potem so ogledala čisto ok.

To da je pa soba kičasta, se pa tudi jaz strinjam. In tista ogledala so dokaj neposrečeno postavljena. Za moj okus seveda. Ampak to itak ni bistveno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Gwanaroth ::

Hvala za objektiven odgovor, nevone.

Sicer pa, soba na sliki ni dejansko moja [jaz nimam roz in tistih fancy pregrinjal] :) le model pohistva je enak tistemu na sliki.

Moderator, lahko zaklenes.

LP.
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spati pri odprtem radiatorju

Oddelek: Loža
373614 (2143) Samo346

Spalnica - Magnetno sevanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625503 (11536) BigWhale
»

Ogled Trsta - 2dni

Oddelek: Loža
253909 (3412) moj_nick
»

Katera barva vpija svetlobo

Oddelek: Znanost in tehnologija
355473 (4881) kunigunda
»

Snemajmo neskončnost!

Oddelek: Znanost in tehnologija
201355 (1189) BigWhale

Več podobnih tem