» »

Neumno navodilo za uporabo

Neumno navodilo za uporabo

bzp ::

Ne vem a bi se smejal a jokal ... Kupim raid liquido, "za 60 dni brez komarjev" bla bla ... In sedaj na skatlici berem pod
OPOZORILO: ... Ce uporabljate izdelek v prostoru, kjer se pogosto zadrzujete ali spite prostor pred ponovnim bivanjem ali spanjem temeljito prezracite.

A sem edini ki se mu to zdi totalno trapasto?

Matek ::

Mja ;> A naj ne bi to delovalo itak ob odprtem oknu tut?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BigWhale ::

Se vecji hec so razni sobni parfumi, kateri imajo vsi oznako, da je vdihavanje skodljivo zdravju ;>

Highlag ::

Štos je v tem, da Evropa nima še konkretne zakonodaje o razpršilcih in "osvežilcih" zraka in podobne svinjarije, ki nam jo tako reklamirajo.

Ker niso regulirane, lahko proizvajalci tlačijo v konzerve vse kar se zmislijo.

Malo me spominja na reklamo za kremo za sončene v filmu Robocop: Zagotavljamo 100% UV zaščito.
Spodaj v drobnem tisku pa: Trajna uporaba povzroča kožnega raka... :\

Če te motijo komarji nabavi mrežo. :|
Never trust a computer you can't throw out a window

meatwaad ::

Jaz sem uporabljal tale 'parfum' za komarje, okno je bilo priprto in vticnica je 2m od postelje. Zjutraj sem imel glavobol, kar pomeni da je zadeva toksicna. Normalno se ne zbujam z glavoboli in ko sem zadevo odstranil je bilo vse ok, seveda so bili tudi komarji veseli. :D

Myth ::

meatwaad: Zato pa moraš prostor prezračiti. :)

Sicer pa če gledate reklamo ma on tam okno na stežaj odprto. Verjetno ga zjutraj glava sploh ne boli. Komarjev pa tudi ni. :))
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

flipflop ::

Mreža je še najboljša zaščita pred komarji, pa še kaj drugega zadrži zunaj.

meatwaad ::

Pred okno das 40-80cm ventilator na vso brzino. Me prav zanima kateri komar bo priletel noter hehe.

flipflop ::

Jaz sem jih najprej z brisačo iskal po sobi in jih odstranjeval, pa je predolgo trajalo. Potem sem imel pips, pa tisti raid za v vtičnico. Ta raid je mogoče pomagal samo prvih nekaj noči (al pa se to sam meni zdi). Potem sem dal pa na okno mrežo, pa sploh ni več problemov ne s komarji, ne s pajki,... Vse ostane zunaj, pa je lahko okno celo noč odprto.

borchi ::

OPOZORILO: ... Ce uporabljate izdelek v prostoru, kjer se pogosto zadrzujete ali spite prostor pred ponovnim bivanjem ali spanjem temeljito prezracite.

pa ko zračiš mej prižgano luč v sobi. dokler si noben komar ne upa v razsvetljeno sobo - zrači še naprej!
l'jga

bf4ed ::

Saj jaz mam tudi mrežo na oknu, to je itak najboljše.:D

roli ::

Pri nas imamo UV lucko proti mrčesu
in Baygon.
Pa tisti raid na ventilatorček.
Vse skupaj laufa čez noč pa noben
niti pomisli ne,da bi težil.

Edino kar je pri lučki tečno je smrad po zažganem :D .
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

Tero ::

Nevem kaj ste tak proti komarom?
Pač te piči..
Kaj zaj. V sloveniji komarji ne prenašajo kakšene bolezni. :\
Brazgotinica pa ti tudi kmalu izgine.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

roli ::

Srbi!!!!!!
Sploh če jih je več.
http://www.r00li.com

Dr_M ::

jest mam ucas prov grozne otekline zarad komarjev.
ce prespim na vikendu kdaj, mam zjutri prov tko ene 5-10 precej velkih bulc zarad komarjev.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

neoto ::

V sloveniji komarji ne prenašajo kakšene bolezni.
To pa ni res!

Tear_DR0P ::

j v bistvu že bulica nastane zarad pizdarij ki ti jih prinese

sam je pa res da se jst ne sekiram zarad komarjev, kako hudo bulico pa s fenistilom napacam.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Nejc Pintar ::

Jz mam mrežo pa je res kul, drugače me imajo pa komarji očitno radi in imam ponavadi roke in noge precej popikane
Lahko je biti prvi, če si edini!

SebaR ::

Komarji so pa ena najbolj motečih elementov ki te lahko motijo pri spancu!
Najprej je tisti ZZZZZzzZzZZZzzzZZZ, ki ga slišim vsake dve minuti ko prileti mimo. Potem so krvave stene, ko se spravim na genocid komarjev v moji sobi :D. Nazadnje pa seveda piki! Najprej dobim veliko bulo, potem se pa ne morem zadržati da se ne bi čohal in velikokrat pridem do pošteno krvavečih ran. Kaj češ ne morem se zadržat :D.
Pa saj bi bilo vse v redu če ne bi imel le-teh potem na nogi tako dolgo. In ko se jih nekaj nabere...ja včasih zgleda res grozno.

No ja zadnjih nekaj let se uspešno nekak zadržujem ko sm pa še bil v osnovni šoli je bila pa kriza >:D

Še dobro da jim zavesa nekako preprečuje vhod, ampak vsake toliko se pa kateri zmuzne :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Spajky ::

Jest sem pred leti sprobaval razne antiKomarac stvari; edino kar mi je res pomagalo in zame nima stranskih učinkov je Baygon-najdražje! Mesec dni ziher zdrži-nonstop, moraš pa jeseni kupit za spomladi vložek, ker jih do julija ni posebej, so samo s strojčkom v kompletu! (tisti strojček za v vtičnico). Raid, Pips itd je vse s**t ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

2tiLen ::

Menda pomaga prepih... sem mel celo noč prižgan sobni ventilator pa ni bilo nobenega komarja... :D pa še vroče ni blo tok hehe

SavoS ::

Neznam si več predstavljati poletja brez raidi-a, baygon-a, pips-a in vseh ostalih zadev proti komarjem.....še čez dan imam vklopljeno, samo da je mir, ker me imajo resnično ZELO radi komarji in vsi ostali insekti, kar jih pač je....vključno z klopi, brenclji in ostalimi krvosesi....
Če grem nabirat gobe se najprej namažem proti klopom, nato pa še PIPS in imam mir kakšni dve do tri ure....pol je treba pa bejžat.....>:D

Hmmm glede navodil, vsa so resnično napisana da je treba dobro prezračiti prostor v katerem bomo spali......samo kaj ko pa ti mali vrageci spet preletijo in bzzzzzzzz auva....:D

V glavnem jaz imam nonostop vkloplen v vtičnico oni aparat za odganjanje komarjev, na morju pa najbolj prav pride, saj si ga v predprostor šotora za ponoči naštimam in imam mir!
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820707 (10714) MostWanted
»

Komarji pikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513372 (10499) Volk|
»

Komarji in mreza za na okno!

Oddelek: Loža
2511398 (10691) iNooby
»

kako deluje naprava proti komarjem?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
148438 (8068) Poldy
»

Komarji!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596789 (5566) McBoby

Več podobnih tem