» »

naloge za predajo ključa!

naloge za predajo ključa!

JAX ::

jaz bi pa ful rabo naloge za predajo ključa!! pa naj bojo težke sam ne preveč! a mi lahka kdo pove kakško fajno!!!:D :D :D :D
Be what you are!

robbe ::

Dobrih nalog je veliko, lahko pa naprimer daš naj ti kak recept poveje (za žgance :D ) al pa d ti na kuharski recept pojejo. Naloge naj bodo čim bolj smešne in nepričakovane.

Tear_DR0P ::

vdihnat cel balon helija in pet čebelico majo - komur uspe da ne nasmeji ljudi je zmagal :D če se med petjem smeje sam, mu odbijte točko :)) tko al tko bojo vsi fasal minus 1
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Zgodovina sprememb…

dela ::

Lupljenje izolacije visokonapetostnega kabla z nožem za maslo :)

Gwanaroth ::

1. Kdor poje več palačink, napolnjenih z majonezo..

2. Kdor lepše "nališpa" dekle.. [fant z zavezanimi očmi šminka dekle]..

Te dve se spomnem iz osnovnošolskih časov ;>
Lights often keep secret hypnosis..

CWIZO ::

Na nasi soli (ŠCRM) so pa bedni in moramo predajo ključa organizirati v stilu kviza.
Kao so se starsi pritozevali, ker je bilo skor zmeri ksna igra, da so se mogl slacit (naredi verigo iz cunj recimo).
In mi mormo zdej skp spravit smesni kviz:|

Izogibaj se igram stila: vakni svincnik privezan na vrvico v flaso, ki lezi med nogami punce, ker so prezvecene.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

NeOman ::

mi smo vse plonke 8 razreda zbral in jih podaril profesorjem :) igre... ni vazno kaj, samo da bo smesno (tista z visokonapetostnim kablom mi je vsec, pa tista s helijem je tut dobra), ful razmecte, novi lastniki kluca pa morjo zadevo pospravit :D

Jebiveter ::

Nasa generacija je tudi zbrala vse plonke zadnjih nekaj let in jih potem na valeti podarila uciteljici ki je trdila, da je pri njej nemogoce plonkat sploh :D

Na moji soli so bile naloge navadno zelo krute in ponizujoce pa se nihce (razen nekaterih redkih overprotective razrednikov) ni pritozeval. Od ciljanja z jajci, klecanja na koruzi, meda in what-not v laseh, pranja avtomobila razrednika, tek okrog sole z gas masko in 30kg nahrbnikom (s tem, da je za tabo lavfal najbolj nabildan 8.solec), ipd. >:D Jup, it was fun :)

Pri nas je bilo v navadi, da je 7. razred od 8. kljuc tudi odkupil (poleg kazni se denar). 8-solci so dolocili znesek in 7-solci so ga pac morali placati (navadno jurja na glavo), 8-solci pa so se mogli do denarja tudi nekako prebiti. No, ko sem bil jaz v 7. smo akcijo zbiranja zaceli dokaj zgodaj in v koncni fazi zbrali cca. 18.000 SIT v kovancih 8-) po 1, 2 in 5 SIT. Lahko si predstavljate, da je bilo kar en lep kos zelezja. No, vse te kovance smo spravili v eno leseno skatlo, le-to pa zelezo-zabetonirali v eno malo vecjo leseno skatlo :) Jup, that was fun too :P
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

JAX ::

hvala nekatere so full dobre!!! a še ve kdo kakšno?
Be what you are!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

En smešen vic (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24232763 (3706) PacificBlue
»

Menjava profesorice

Oddelek: Šola
323779 (2894) Nejc Pintar
»

Jutri je 1. September :D (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
643592 (2496) Brilko
»

Valeta

Oddelek: Loža
197149 (6913) JurijTurnsek
»

Profesori krešijo pravila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756545 (5687) [BISI]

Več podobnih tem