» »

UV pisalo za plonkat... :)

UV pisalo za plonkat... :)

Cr00k ::

Mal X-filesov...

namrec, na izpitu imamo lahko nepopisano knjigo (k ti nic ne pomaga...), ki bi jo lahko popisal s tem pisalom...

...problem je pa le se kje najti, kupiti tako pisalo... in pisalu podobno UV lucko(da bom lohka kej prebral...)

Lp, Cr00k

_marko ::

The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

Cr00k ::

hja... sem pozabil dodati... v Sloveniji...

kje bi se dalo to dobiti v Sloveniji...

Doman ::

Evo ti fotka pa še okvirna cena ti piše :D ..:: SLIKA ::..
Poglej gor nalepko z ceno :D

Lio ::

ti goljufivec ti.

bw, ce bos kj dubu povej:D

Muhc ::

Pa slučajno kdo ve, kje se da kej takga dobit tle pr nas? Al pa v Zagrebu?
---MUHC---

LittleDevil ::

Na Aškerčevi v fotokopirnici ga imajo, preiskušeno deluje, zraven dobiš pa tudi UV svetilko. :P

LP

Muhc ::

Najlepša hvala za ta koristen podatek. Bliža se namreč matura:))))))))))
---MUHC---

ferdo ::

ja, in kako misliš plonkat?

jurre ::

bo z lucko svetil v "prazno" knjigo?:D

pingec ::

V italiji se dobijo flomastri sam to ni fajn za pisat :( drgač pa preverjeno zlo dobr delujejo :) sam ta način ni najbolši, ker ne morš s svetilko svetit med testom, kej drugega se bo treba izmislit =)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Keyser Soze ::

Leče?

pingec ::

hehe, sam kake pa na kakem principu bi delovale?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

NeOman ::

zakaj nam bog ni namontiral se UV luck poleg oci :D

LittleDevil ::

zakaj nam bog ni namontiral se UV luck poleg oci :D


Pol bi jih tudi profesorjem :P

LP

sloxl8 ::

Zanimiva tema za lenuhe, vendar se vam ne zdi, da bi čas, ki ga porabite za iskanje tovrstnih pomagal, lahko koristno uporabili za študij in dejansko, ne boste verjeli, nekaj koristnega storili. Namreč, če ti na "open-book" izpitu nobena knjiga ne pomaga z originalno vsebino, ti tudi na tovrsten način napisano besedilo ne bo (vsaj ne na dolgi rok - izpit boš morda naredil, od tega pa ne boš imel nič). Morda se motim in študirate le in samo iz dolgčasa...

AndrejS ::

Še dobro da učitelji beremo forume ... Bo na naslednjem sestanku maturitetne komisije zanimiva tema ...

Keyser Soze ::

Jej, jej. Zakaj se morajo zmeraj najti nekateri da moralizirajo. Pa naj plonka folk. So vsaj iznajdljivi, kar je vsaj toliko, če ne še bolj pomembno kot šola. Zdaj so jim nekateri pa fouš ker se niso znašli v šoli.

Tudi jaz sem pogruntal par fajn načinov za plonkanje. In moram rečt, da so tisti "tapridni" vedno imeli največ pripomb. Mislim, da so nekateri celo tožarili profesorjem. Patetično.:)

P.S.: So pa plonkarji vedno korak pred učitelji oz. nadzorniki. Četudi vedno govorijo kako poznajo vse metode in kako so "in".:\

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Eno je BLEFIRATI skozi življenje, drugo pa je ZNATI. Iznajdljivost je vedno dobrodošla, vendar plonkanje ne sodi v razred iznajdljivosti.

Gandalfar ::

Keyser Soze: vprasanje koliko plonkanja je toleriranega

profii ::

V nemčiji v mediamarktu sm vidu pisalo k je melo na en stran UV ledico na drug stran je pa "nevidn" kemik. tak da se sam mal neumnga delaš pa grizeš kemik in si svetiš na roko ko bereš ponkc:D

Stampl ::

spomenm se da je mel sosolc v 4 razred tak kemik...videlo se je bore malo

bradek ::

Ce bojo preverjal profesorji z UV lampico na maturi kdo prepisuje in kdo ne zna bit za marsikerga pubertetnika nerodno, ker se bo hitro opazilo kdaj se je nazadnje igral sam s sabo :D

neoto ::

bredek: :D ti pa preveč filmov gledaš... Namreč tam uporabljajo še posebna barvila, ki obarvajo celice tako, da le te potem svetijo pod UV svetlobo! Ti nič sam od sebe ne svetiš ... :D

Thomas ::

Al pa da se na pamet napiflaš plonk cegelc? :\

Tear_DR0P ::

plonkanje je men dokaj neumno početje.

Se pa nikoli nisem upiral skupinskemu reševanju.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

SebaR ::

Osnovna šola- niti en test plonkav
1.letnik- 50% testov plonkal
2.letnik- vse teste plonkal
3.letnik- 70% testov plonkal
4.letnik- upam da ne bo treba...

zaključna misel: se ne splača ker bom na maturi pogrnu zarad lenobe, razen v izredno izredni primerih
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

PhotoBlaz ::

Plonkanje je svoje vrste adrenalin....je lusn pa zanimiv, pa ful si vesel, ce sfuras zadevo cez....vec ali manj pa je pri meni sluzil plonkic za psihicno podporo "ce slucajno ne bom znal, bom pa prepisal".

LP

abs. arh

_marko ::

Včasih se mi je še dalo plonkat - 1.2. letnik.
Potem pa vedno manj, zdaj pa sloh več ne pišem švinglc kr je to zguba časa.
Preveč snovi, ki se povezuje, da bi bilo to še vedno koristno.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

merihuana ::

v keri trgovini točno bi se to dobil?:\

nejc222 ::

Moj sošolc ga je kupu u neki trgovini za 199 SIT al nek tazga:D . Ni lih drag no.. Sej je

kar uporaben pr nekaterih predmetih, bol za si napisat kašne podrobnosti al kaj, sam

pr predmetih k je treba več vedt je pa popolnoma neuporaben, ker si ne mors ti napisat

par listov teorije na liste, pol pa z lučko svetit po njih... :| tko d se je useen bols navadt...


My way or a highway

Jebiveter ::

Jap, plonkat je adrenalin. Se posebej, ko malo pozabis kontrolirat situacijo in pride profesor do tebe in ti pogleda pod ravno tisto roko v katere srajcnem rokavu imas plonkec. In umetnost je takrat obdrzati trezno glavo in reagirat tako da preprecis katastrofo. Mislim, da sem na koncu srednje sole take stvari reseval ze skoraj nagonsko. Je pa totalen adrenalin rush! Ce lahko folk skace z neboticnikov z padali (ali brez :) zarad adrenalina, potem lahko tudi jest plonkam zarad le-tega.

V vseh gimnazijskih letih sem bil pri plonkanju zasacen natancno 1x, in se sedaj sem kar nekako ponosen nad mojo zbirko plonkcev. Moram reci, da sem vanje vlozil veliko truda, pa ne kako jih skriti in uporabljati (to sem pogruntal samo enkrat) temvec pri izdelavi sem se tako trudil (pri vsebini), da sem kar nekajkrat sel skozi snov in na koncu prakticno znal kar je bilo treba. Nekdo bo rekel "izguba casa, bi se raje ucil kot pa pisal plonk", jest pa mislim, da je bila izdelava kvalitetnega plonka predvsem bolj zabavno ucenje. Pa se plonkec sem imel na koncu, s katerim sem mirnejse duse sel na test.

Plonkci niso izguba casa, razen ce jih ne izdelas sam. Taki ti pa itak bolj slabo sluzijo.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Orchestra ::

Mhm.. Jst uporablam plonkceglce za izpisvat bistva in pa za nujne primere pri kontrolkah(samo 1x sem rabil). A ni fajn imet celotno snov na a4 formatu?
-dajmo mal razpraviti, kako se naučiti čimveč snovi v čimkrajšem času(vsak dan prebiram snov in zmeraj manj vem)

Lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: STASI ()

merihuana ::

:\ v keri trgovini točno bi se to dobil?

STASI ::

Preberi si celo temo, pa boš našel odgovor.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

merihuana ::

pa lej kok fotokopirnic je na aškerčevi!!!!!!!!!!!!!



:\

merihuana ::

v keri trgovini točno bi se to dobil?
HVALA¨!!!!!8-O

merihuana ::

v keri trgovini točno bi se to dobil?
HVALA¨!!!!! :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plonkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7522543 (10081) Grizzly
»

Goljufiva izobrazba (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15632239 (25247) celada
»

Kje kupiti "plonkarski" kuli/svinčnik ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313142 (5162) Saladin
»

[Obstaja?] HI-TECH pisalo (z LCD zaslonckom in pomnilnikom)

Oddelek: Kaj kupiti
141433 (1144) Gwanaroth
»

Revolucionarna studentarija

Oddelek: Loža
82200 (1884) Ziga Dolhar

Več podobnih tem