» »

Valeta

Valeta

fictionel ::

ekole... zdj je pa moja generacija na vrst za tole stvar called VALETA! UAU! :D

Djte mi zaupat vase ideje za skec, himno, ozadje,... (no ja.. sj to je vecina ane?)
Al pa povejte kuko je zgledala vasa. Bi blo fajn ce bi se mal razpisal.
Prosm napiste mau kuko je zgledal, vase fore, al pa lohk sam mnenja (ideje).

Hvala!

R0K ::

jep, tut jst bom meu letos valeto...

...ozadje ? himna ? sketch ? ..kva to :) ...mi sam odplešemo, gremo po diplome pa priznanja, pol pa u sosedno hosto v eno vlko lovsko kočo pit pa bakat :P ...

...ah, mi še plesnih vaj nimamo....noja, vsaj plesalko že mam :) ....

OldSkul ::

Jez tud valeto letos imam, ma sam kurac kje bom plesalko dubu ker so pri nas babe tupe do konca!

Pa še tole naj mi en razloži kaj za enka kurca se dela na valeti, nam ni še noben nič razložu v šoli o tem!

Lunik ::

naša valeta je bla bedna u ibr. tam so sicer eni mel ene skeče, al kar že, pol so nam pa podelil tista priznanja. pol smo šli nekaj jest, potem so šli eni v disko, jest sm šu pa gledat fuzbal po tv (kvalifikacije za EP :)).

Plesali nismo 0, ker smo se spuntali. hehe.

R0K ::

sej nam tut se niso nc :D ... sam sem ze gledal nekaj posnetiv velet na kasetah...pa je tko bolj cudno vse...tko se vsi zberejo v v enem prostoru (tut starci) pol ma neki folka kake spech-e pa to, potem se vsakem ucencu iz 8. class-a razdelijo vse diplome pa pohvale (če maš seveda kako >:D) pol se gre pa plesat....prvo z kako babo iz 8. pol pa se z mamo:(:O ...

..pol pride pa najbolše....PARTY !!! :))

BojlerTM ::

Jest sm pa svojo valeto letos dal cez. hehe..
Hja tko je: sola vam ponavad zrihta (vsaj nm je) plesne vaje, prostor ipd.; program si pa sami nardite. Krajsi ko je, bol bo>:DPri nas je en klas biu gor skor pol ure, mi pa 5min, pa je blo nase 10x bols. Prvo smo se prfoksom od 1 do 8 klasa zahvalil, v jonas stilu("Hvala."). Mi (jest) smo nardil ene diplome katere smo podelil prfoksom. Ble so total zajebancija, folk in prfoksi so se full rezal.

Pri nas je valeta potekala takole:zbral smo se(v Levu8-O), pol smo odplesal, nato so nam razdelil pohvale, diplome, ipd. pol smo mi mel program in pol smo vecerjal. po vecerji so nam vrtel powermix in ko je prisel zrihtan bus, smo sli v lipo. zjutri, ko so nas nagnal iz lipe, smo sli v mesto na burek in coffee in direkt nazaj v solo po spricevala.. Men je blo full dobr8-)
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

rc-car ::

Hehe, pri meni je kar nekaj let odkar sem imel valeto..
Naceloma je to bolj nezanimiv in dolgocasen dogodek, ki pa se ga moras udeleziti...

mi smo imeli najprej neko predstavo oz. podelitev priznanj, predaja kljuca in take stvari v solski telovadnici... Prej smo se slikal..

Potem smo sli na vecerjo (z avtobusom).. Tam je bilo bedno se bolj, ker niti nisi smel it ven, niti niso stregli alkohola, niti se nic ni smelo delat..

Po uradnem (solskem) delu valete pa se je zacel zur! >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tloramus ::

A letos mamo valeto?8-O Sploh nism vedu. Pri nas nihče ne govori o tem. Valeta? O joj! A tam je treba plesat:O? A starši tud pridejo? Hudo!

Hearya!:)
Expirience is what you get, if you don't get what you want!

R0K ::

hehe...mene je že strah ;)) ....
....sej men se glih jebe za tist spech (ker ga bom vrjetno mogu met...) pa za plesanje, važno je to da smo se že vsi 8. zmenli za party po valeti....to bo kul, vse druga naj gre pa v 3PM ... :)

burekar ::

En nasvet za valeto. Že od začetka bodte mal nasekani, ta dolgcajtn del hitrej mine.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

goranTNT ::

Hja pr men je blo tko se kr.
Na zacetku smo bli vsi tko zguzvani v hodniku in pol smo vsak z svojo plesalko in eno sveco v roki (skor zazgau folk tm zraven) priletel na plesisce. Tm smo odplesal unih pet plesov mal se se zabaval in pol sli po svoje.

Spomnm se enga plesa kaj je ze Đajf al neki tazga ka smo ga mel cist na koncu pa je bil ful zajeban pa je pol folka dol slo kr ni hotl plesat tko da nas je en par gor ostal.
Mislm bruka do konca.

Drgac pa sej je kul sam da mine un ples pa ceremonija pol pa itak gres kamor ces.

Matek ::

Hehe, tudi jaz sem eden od tistih, ki maml letos valeto. Samo jaz se veselim. NE vem, zakaj vam je vsem tak težko.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

hehe, Mato a misliš da nism vidu kasete od valete letos k je bla v Slatni, in ples v Janini :)) ...bljak :)) ..
..sej ni tok hudo, sam more bit pa dobra baba, pijača, dobra hrana, dobra muzka pa starci in prfoksi ne smejo težit pa bo vse kul...

Thrivial ::

Valeta je uvod v mnozicno pijanico. Za vecino je to ponavadi prva izkusnja z alkoholom in cigaretami.

Vsaj v mojih casih je bilo tako... >:D

Sicer sem pa jaz tisto urice valete dozivel malce bolj stresno ker sem povrhu vsega moral voditi zadevo...ampak ni bilo hudega. Trema kmalu odide...

En nasvetek: poskusite zrihtati kaksno kamero(najbolje digitalno) in malce posneti ali pa vsaj poslikati razred, ucence, prfoxe in zanimive dogodke. Mi smo imeli predstavitev na platnu s PP in je bilo zelo v redu...ce bi le model, ki je to delal imel kaj pojma o oblikovanju in estetiki...drzavni prvak v racunalnistvu...bah.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

fictionel ::

no sj jest nism hotu, da bi tle povedal kva je slabga na valeti (sj pomoje sploh ni tko bad...>:D)
jst se kr mal veselim...

sam jst sm vas prosu za ideje (sica me je dolocila, da sm 'taglavn' u skupin za skec... ucasih je slabo ce si pridn! ;() ....

prosm mal povejte (sploh tisti k ste ze mel ta 'shit' :)) kuko je blo, fore, skece,... pa tko...

ROK, MMMato & others : sj usi pol pravjo da le ni blo tko slabo kt se jim je zdel... :\

fictionel ::

neki sm se pozabu...

pr ns nj bi valeta zgledala takole (ni lih po zaporedju k ga nevem :)))
-kronika klasov, predstavitev učencov z verzi (k gres po diplome&stuff), ksni skeci, fore; pol na konc pa se eno himno zapojemo da se poslovimo...
tko nekak sm jst dobu obcutek k sm gledu ene par (2 :D) valet na nas sol, pa k nam je sica razlagala o tem neki (bla bla bla >:D)

lp

spacejam ::

ej nabavite eno kamero in snemajte po soli v razredu samo to en ali dva dni pred valeto pole najte enga dobrega kometatorja(najvecjega saljivca v razredu) nato pri predtavitvi clanov razreda napiseste komentar za vsakega ucenca npr: ce ima kdo kak nadimek poveste kaj hecnega o njem nic zaljivega ker bodo starsi in ne bo primerno:
meni so recimo rekli evo to je nas mali leo di caprijo blon venih in konec.
nemu sosolcu so reklinaslednji je marko zigon tako imenovani đigen.....ou kje je lupin in take fore malo dobisljije pa bo.

enemu dajte naj napise kako pesem ali poezijo v skupku razreda in sole kot nekaka zahvalnica.


to je nekaj upam bye bye

Space-jam Team & Co.

JurijTurnsek ::

naša valeta:
mi plesali, pa mel nek glup program, zadnji ples grozno zafukam, pol pa priznanja, pol bi pa na torto mogli it, pa smo že vsi zuni pili in eksperimentirali, kolko alkota zdržimo.....:D
http://www.slatnaskejta.com

DarkHand ::

mi smo za valeto napisali verze za usakega ucenca sicer kratke nekje 6 vrstic na verz samo potem ko smo pred starsi to prebrali so vsi pocepali ... smo jih smesne sestavili ... potem smo dodali se verze o uciteljih in nagrado razredniku ... imel bom dobre spomine na valeto zaradi sosolk se pa ne sekiraj mi smo imeli katastrofo zato pac nismo plesali

JurijTurnsek ::

zdaj se sprašujem kaj je hujše plesat al poezijo brat-- je vseeno, kr sm mogo oboje|O
http://www.slatnaskejta.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

snemanje med poukom

Oddelek: Loža
458030 (6680) Mehmed
»

majice za valeto (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7333561 (26523) Meizu
»

[šola] pomoč pri programu velete

Oddelek: Šola
95190 (4647) sweet girl
»

8klas ; berite! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
1016409 (4975) Macro
»

Četvorka

Oddelek: Loža
152014 (1650) Klemenn

Več podobnih tem