» »

Problem s Porsche Unleashed

Problem s Porsche Unleashed

TheJack ::

Nisem sploh vedel, kam naj dam tale topic, ali pod Igre, ali sem. Odločil sem se za ''Pomoč in nasvete''.

Problem na kratko: NFS: Porsche mi je na Voodooju 2 delal hitreje, kot sedaj na trojki. To me grozno jezi.

Problem na dolgo:
1.) Celeron 416, 64 MB rama, Voodoo 2, DirectX 7.0a. Igra dela v redu na 800x600.
2.) Kupim Voodoo 3 2000. Driverji 1.06.00. NFS:PU dobesedno LETI na 1024.
3.) Dokupim še 64 MB rama, Voodooja flasham na 3000. Driverji 1.07.00. Naložim DirectX 8.0. Igra se zatika na 800x600. Jezen sem in zmeden.

Nima smisla: Več rama, flashanje Voodooja (na drugih igrah se pozna v pozitivni smeri), novejši driverji, novejši DirectX.... Zakaj, zakaj, zakaj?????

Naj mi kdo pomaga, ker me to grozno nervira!

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

frudi ::

najprej preveri, če so nastavitve v novih gonilnikih enake kot prej v starih. pol preveri če so tud grafične nastavitve v špilu enake. probaj tud reinstalirat nfs.

če ne pomaga, potem ti je zadevo verjetno zjebal en od korakov pod točko 3 (no, ram močno dvomim da je kriv); potemtakem ti priporočam naslednjo proceduro:
- probaj inštalirat starejše drajverje.
- če ne pomaga, pol flashaj nazaj s ta pravim biosom.
- če tud to ne pomaga, se znebi directx8 (reinštaliraj windowse - ni jih treba pred tem zbrisat)

če nič ne pomaga... hm... "deltree windows"
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Elemen_T ::

Hehe :))

Meni se pa zdi da je problem v tem da si fleširal na 3000 voodoja. Daj nazaj pa poskusi.

Povem ti pa da igra ne bo hitreje tekla če boš reinštaliral winse :)

Lp

Dax ::

TheJack... mislim da morš pri EA-jevih igrah ob vsaki spremembi grafične kartice ponovno zagnati 3D-Setup, ki je v istimenskem direktoriju. To bi menda moralo pomagati.

TheJack ::

Hvala za odgovore.... Bom probal starejše drajverje inštalirat, ampak Voodooja nazaj flashat se mi zdi pa že izzivanje usode. Sem že prvič komaj zbral pogum (nimam doma nobene rezervne kartice).Zakaj neki bi flashanje upočasnilo le eno igro, druge pa pohitrilo?!?
Dax: Sem že poskusil

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

Loki ::

Hmnja zanesljiva resitev bi bila format C:, pa po moznost nalozit gor WInse 2000, ce jih ze nimas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604463 (3737) Senitel
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614743 (3739) Paramedic
»

Se kom zmrzuje COLIN 2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141095 (939) glavic
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241396 (1061) MaD_Mavr0
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211910 (1639) rookie

Več podobnih tem