» »

vodoo3 in COlin 2

vodoo3 in COlin 2

PIII850 ::

Mam vodojua 3 3000, 128 mb rama, celeron 707 MHz (oc)
pa mi v colinu ne zazna visje resolucije kot pa 960 x 786.
Poleg tega mi spil zamrzne v vseh resolucijah. Kolega ma pa Mx pa mu zadeva baje dela cist ok. Ne verjamem da bi bla taksna razlika med mx in v3. Kaj storiti|O

whatson ::

Pri meni je isti problem.. 3dfx pri tej igri pac ni dobro podprt...

Boky ::

Khm, cudno, imam 2 kolega, pri katerih Colin 2 laufa Bp. Eden ima duron 700 @800 in voodo 3 2000(pci) drug pa celeron 566 & voodo 3 2000 (agp) in njima zaeva cisto vredo laufa. Resolucijo lahko stelata bp in zrmzuje tudi ne.

tropinovec ::

pri meni je bilo takole:
voodoo 3 3000
celeron 566@850
192 rama

collin je redno zmrznil po cca 15 sek,
ko sem naložil winME, pa dela brez problemov. vendar ne zaradi winME, temveč ker sem pred tem sformatiral disk (seveda ne zaradi collina!)
sedaj je težko reči, kaj je bilo tisto , kar je povzročalo zmrzovanje, (verjetno prenatrpana mapa windows/system z raznimi gonilniki in ostalimi dobrotami za grafično kartico) sem pa prepričan, da bi tudi njemu delalo če bi "malce" sformatiral disk...
največja resolucija, ki jo lahko nastavim pa je 800x600.8-)

PIII850 ::

zivjo!

Sam zadeva je taka, da imam pravkar na novo nalozene
WinME. Sam oofice je gor pa unreal tournament. Ostalo pa nic. A je mozno da kaj steka zaradi DX8. Steka pa glih tako, pa se grafika je ful grda. Zdi se mi pa v3 brezveze zele prodat, bom pocaku na GF3 mx :))

Zanima kako izvedet kjero verzijo dx imas ko si ze enkrat instliru pa nisem ziher kjero verzijo sem instzaliru

tropinovec ::

hja, jaz imam direct x. 8.0
če te zanima katero verzijo imaš, pojdi na program files/directx/ in poglej!
kaj pa 3dfx tools, katero verzijo imaš,
pri meni je 2.5.91.:\

tropinovec ::

popravek : 2.5.1.91 verzija

Tzar ::

Zadnji 3dfx-ovi driverji, na katerih del aCMR2 so 1.05.PREVERJENO! Sem imel 1.07 pa mi je vendo po 10sec slika zamrznila,in palil je smao hard reset.
Probajte s temi driverji 1.05,in zadeva bo delala. Mampa isti problem, da mi tud samo podpira največ 960/768.Konc koncev me pa briga,je cist dovolj.
lp
;)
Življenje je lepo!

pikasti ::

Fantje, dejte no ...

Z mojim 3dfxovim voodoojem dela čist uredu. Tud s prejšnimi drajverji laufa
čisto in gladko na resoluciji 1280. Če pa unim z GeForcem kej šteka, pa nej kupijo boljš grafično.

Aja, pa še to:
U uindousih naštimajte 32-bitno globino barv, pa boste u Kolinu dobili možnost tud na 1600*1200 igrat, na 16- bitni globini pa do tolko ne znese.

tropinovec ::

he, res je, sedaj ko sem nastavil na 32 bitni način, se mi je pri collinu pojavila možnost nastavljanja do 1600x1200...

sedaj pa vprašanje za poznavalce:
dosedaj sem imel nastavitve vedno na "high color 16 bit"
ali "true color 32 bit" nastavitev pomeni boljšo grafiko v vseh igrah ali pa mogoče tudi kakšne probleme?:|

shadow ::

ja z voodojem ni nc narobe ampak z drajverji ... uporablite 1.05.00 ali pa starejse in vase zivljenje bo lepo ... tud resolucije delajo ... cist lepo ...

PIII850 ::

zivijo!

Hvala lepa vsem. Res je treba nastavit globino barv na 32 bitno in pa instalirat gonilnike 1.05.00. Zadeva potem
deluje zelo dobro. Samo pocasi se clovek zamisli da ti je v3 3000 premalo oziroma bo kr kmalu. :(((. Je pa res da ne mores vklopit na totalne detajle.

Se enkrat hvala vsem za pomoc
cao

ABX ::

Problem je samo v driverjih z unimi priloženimi 1.01 dela z 1.07 pa ne. No zgleda da tudi z 1.05. Mah zelo žalostno.

Caboose ::

Kaj vam te je? Jaz mam voodoo ja 3 3000 (oc) pa PIII650@730 pa dela vse na največji resoluciji pa vse opcije kaj se dajo na HIGH! Nevem kaj vam je...Mam pa DX8 seveda...cccc:\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

RookY ::

A kdo ve kaj je z verzijo 1.06.00 ?A na tej verziji deluje OK ?
Juhu juhu spet bom bruhu

Izak ::

Hmm mam voodoo 3 3000 in mi dela lepo z directX 7 ali 8 in mam najnovejše beta gonilnike za voodooja...dela! :D

mirsi ::

HM MEN JE TUD VSE SKUP MAL CUDNO .. JZ MAM PA win2k in win98se .. in na obeh imam instaliran Directx 8.0 finalno verzijo seveda. .. in najnovejse driverje za vodoo 3 3000 .. pa mi spil ni niti 1x zmrznil ..;)) res nevem kk da vam steka .. ker mojemu sosedu isto brejka .. pa si je posnel driverje od mene preko mreze .
sem pac LUCKY a ne .:D

tomaz255 ::

Tukaj je res problem z driverji. Jaz mam voodoo3 2000 in mi je delal isto in sem že skoraj obupal. Pa sem šel k prijatlu in ugotovil, da ima on starejše driverje in mu stvar dela. Najboljši so verjetno driverji z originalnega CD-ja.

Bx ::

maš prov.....men je tud skos zmrzval....glih kar pa sem dal gor original od V3 drajverje pa dela k treba
Bx

rookie ::

Kupi Winfast GeForce 2 MX.Dela da je noro.:)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

ABX ::

Ja,... in potem probaj igrat Deus ex in se čudi zakaj vse šteka.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

rookie ::

Tebi !8-O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Oddelek: Programska oprema
151378 (1123) XS!D3
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604420 (3694) Senitel
»

Film na tv?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5794 (737) teac
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241386 (1051) MaD_Mavr0
»

hud problem - frozen

Oddelek: Pomoč in nasveti
91254 (1079) mylos

Več podobnih tem