» »

Kupil bi MP3 radio??? Pa ni treba da je zadnji krik mode....

Kupil bi MP3 radio??? Pa ni treba da je zadnji krik mode....

bukovnik ::

Zivijo! To je moj prvi post.
Bom kar s tem zacel.
Na kratko:
Moj stari avtoradio je šel v večna lovišča, in sedaj je treba nabavit enega novega.
Sedaj pa me zanimajo vase izkušnje in priporočila. Ne potrebujem ene "HiTech" stvari,
ker zvočnikov ne nameravam menjati, čeprav so bolj :( ,želel pa bi si
da bi imel podporo za MP3, pa da bi bil cenejsi od 30k SIT, pa da bi čimdalj delal (razen seveda ce ne dobi nog ;( .) Potem naj pa crkne takoj ob menjavi lastnika :D .

Ali ima kdo kakšen predlog?

Obračam pa se na vas, ker sem danes gledal reklamo od ene štacune, ki predvsem hrano
prodaja, poleg tega pa še en Kenwood-ov radio z MP3 podporo za 30k sit, pa me skoraj mika da bi to zadevščino nabavil, pa se malico zraven, samo potem bi se pa lahko po glavi tolkel...

Hvala
Kva morm pa tle napisat?

Tomay ::

Nujno poglej Pioneer-je DEH 3600, 3700

Link


Tema
Voodoo 4Ever

bukovnik ::

Hvala za oba namiga:
- prvega cisto konkretnega,
- za drugega sem pa tudi vesel, ceprav v tisti temi ciljajo bolj visoko (glede zmogljivosti in cen), pa se jim ne upam pridruziti.

Hvala Tomay :)
Kva morm pa tle napisat?

Alkoman ::

Pri MP3 radijih me zanima, ali lahko posnameš MP3-je v različne folderje oz. mape pa potem na radiju recimo izbereš določeno mapo in nato pesem, ali morajo biti vsi MP3 štikli na rutu CD-ja?

Mogoče malo neumno vprašanje, pa vseeno...:\
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

SepoX ::

Ponavadi piše koliko folderjev zmorejo v globino, ampak mislim da vsi zihr podpirajo do kake 4 ali 5, več pa dvomim da boš rabil.

Shark-357 ::

absolutna zmaga je pioneer 7700mp dobiš ga za 48K novega0:)

strictom ::

Tale je c00vvL.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

dolenska ::

jst se tut zanimam za nakup pioneer 3730 avtoradia in zanima me tut al lahko sortiram na cd-ju musko po mapah. oz. ce podpira mape. sej ni treba da bi bile podmape ampak dobr pa je ce ima to moznost. zdej drugi v tem cenovnem razredu nimajo za tega pa ne vem ceprav sem spraševal že po trgovinah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175618 (31316) M.B.
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343616 (2821) w3t80y

Kateri MP3 player kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
71371 (1211) Stepni Volk
»

Nakup radia in zvočnikov za v avto

Oddelek: Zvok in slika
324640 (4274) EvilDare
»

USB ključ + MP3

Oddelek: Kaj kupiti
71871 (1759) tomaz321

Več podobnih tem