» »

USB ključ + MP3

USB ključ + MP3

dalimix ::

Pozdravljeni!

Kupujem USB ključ z MP3 predvajalnikom. Zadeva naj ima USB 2.0 (s čim hitrejšim prenosom podatkov ter možnostjo delovanja USB tudi brez baterije!!), sicer pa bi predvsem rad, da je zadeva čimmanjša, da mi baterija čimveč zdrži, da ima 512MB spomina, da ima po možnosti tudi radio in da je seveda cena čim bolj ugodna (razred do 30.000 SIT).

A ima kdo kako varianto, predlog, dobro izukušnjo ???
Hvala in LP!

Matako ::

Mercury IXA 333i ima USB 2.0, deluje kot USB disk brez baterij (ima celo zložjiv USB vtič, tako da načeloma ne rabiš kabla) in ima FM radio. Ne vem če ima 512 MB verzijo , samo ga pa lahko razširiš z SD/MMC karticami, kar se mi zdi v bistvu bolje. Mislim, da je v Techtrade tam okoli 24KSIT.
/\/\.K.

[MYTiX] ::

podpis

tomaz321 ::

Pa mob še jest kr tuki vprašal, da ne bom nove teme odprl!

Tut mene zanima zelo podoben izdelek (USB 2, 512 MB, MP3, FM-radio), samo da jaz bi želel imeti baterijo posebej (imam doma polnilec), ker jo v klučnih trenutkih lahko zamenjam, ne pa rač. prižigat in filat!

Kakšne imate kaj izkušnje s kvaliteto zvoka (jasnost in glasnost). Dam raje 5-10 jurjov več, pa da ni zvok tak kot iz konzerve.

Gledal sem, kot je bilo že omenjeno Creative MUVO

pa tale Transcend se mi zdi dokaj poceni

al pa tale canyon


Skratka: Čimboljši zvok, posebej baterija (AA ali AAA), po možnosti brez kabla za priklop (direkt usb priključek), FM radio

tomaz321 ::

Še tegale sem spustu, ki zna bit najboljši : iRiver

Aja, pa še kakšna je razlika med Crestive MUVO N200 in V200; ali je razlika le v tem, da je možno v200 odlopit key od naprave in n200 da je v enem kosu?

kixs ::

Razlik med V200 in N200 je vec. N200 je manjsi in za prenos podatkov potrebujes dodaten kabel. Medtem, ko ima V200 vgrajeni standardni USB konektor.

Drugace pa sem na tujih forumih bral, da imata tako V200 kot N200 neke napake pri predvajanju glasbe. Namrec cisto random se slisijo razni kliki in popi... baje pride novi firmware konec februarja in se splaca pocakat, ce bo to odpravljeno, ker drugace je seveda brezveze tok denarja ven metat!

LP

dalimix ::

A ima zgoraj omenjeni TRANSCEND direkten USB preklop ali preko kabla ??

Sem pa tudi jaz še malo pogledal okoli in našel tele modele:

1) MAGNEX DMEL512
2) SOYNTEC JALEO 400-512
3) INOVIX IMP-64
4) PACKARD BELL AUDIOKEY FM 512
5) T-LOGIC TL209/512

A jih kdo kaj pozna, jih ima, uporablja ??

tomaz321 ::

Mogoče bo tole komu pomagal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175637 (31335) M.B.

Kateri MP3 player kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
71371 (1211) Stepni Volk
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222318 (1390) dragoonka
»

Katerga od teh Mp3 plaayerjev?

Oddelek: Kaj kupiti
111838 (1481) HaRl3y
»

Nakup prenosnika do 200.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
404409 (3701) Jan987

Več podobnih tem