» »

Star Trek Online

Star Trek Online

«
1
2

destroyer ::

Paramount Pictures' je začel delati novo ST online igro--testing bo prišel ven leta 2006(beta verzija) cela igra pa bo leta 2007 zunaj!!!
za več info. poglejte na STAR TREK.COM
gangsta shit
  • spremenil: Rotaidal ()

Tilk ::

Zadevca bo pomoje kr kul.Sam sm vedno razmišljal u ogri, ki bi združila bridge commanderja ds9:the fallen pa elite force 2!

sam do 2007 je se dooooooooug tko da....

upimo da bo pred datumom odzun >:D

ceprov ut2007....:D
Tilk

destroyer ::

ja pomoje bo tudi cool!:))
zato ki bodo v igri nekateri igralci od televiziskih seri!
ja bo terba dolgo čakat:D
ma upajmo da bo prej pršla.
gangsta shit

BigWhale ::

Mogoce se bos do takrat celo pisat naucil! ;)

Ce bo Paramount delal igro tako, kot je delal Enterprise, bo stvar crap.

Sploh pa koncept igre je precej vprasljiv. Vsak bo hotel biti kapitan Sovereign Class ladje ali pa Vor'Cha class klingonske ladje. Brez veze. :P

Mavrik ::

Saj v vsaki online igri hoče meti vsak BigBadArmorOfDoom(tm) in BigBadSwordOfDoom(tm) pa še to ne pomeni da ga majo vsi.
The truth is rarely pure and never simple.

BigWhale ::

Gre se zato, da bo en igralec tezko obstajal kot personifikacja ladje, ki ima 1500 ljudi posadke.

Kar se pa inflacije tice, ta pa obstaja povsod in vedno narasca, ter se nikoli ne ustavi.

Mavrik ::

To je možno. Samo mam pa občutek da nekako ne bodo šli simulirat celo posadko, ampak se bo stvar bolj špilala v stilu Eve Online.
The truth is rarely pure and never simple.

BigWhale ::

Vse skupaj potem rahlo izgubi smisel Star Treka, hiearija v federaciji in chain of command.

No, bomo videli kako bo.

destroyer ::

ja mogoče se bom jz do takrat naučiu pisat upajmo!!:D
igra bo dobra kot vse igre od star treka!!
gangsta shit

Reloaded ::

Sami trekiji. Star Trek rules! Tazadnja serija je odnesla bolj slabo, a saj ni tako slaba.
Live long and prosper :))
8-)
Reloaded!!!

Rotaidal ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Pesimist ::

Kaj bos samo rakete fural al bos mel tudi posadko pa upravljivega avatarja? Drugace reje na StarGate online cakam.

Iz tralera zgleda da bo vse. Zataki spil sem pripravlen veliko peneza placat :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

destroyer2k ::

|Sawyer|

Ja kapitan boš in lahko boš imel pod vodstvom največ 4 ladje, če se prav spominjam. In lahko boš pošiljal away team in ih vodil. Ma bom kr prilimal nekaj osnovnih informacij o igri. Bom raje dal link drugače bo preveč teksta tukaj.

http://www.startrekonline.com/faq

Pesimist ::

Nevem bom mogo videt ker nisem najbol preprican v to trenutno. Sej mi bol kot EVE deluje kjer je glavni point ladije. Za moje pojme pa nesmejo biti glavne ladije, maximalno lahko majo enako vlogo kot avatar play ne pa vecjo.
Nad stargejtom pa tudi nisem prevec navdusen, vsej nad tisti ko sem dozaj vido. Strelanje iz riti in 90 stopinjskega kota pa take banalne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Voip ::

Will there be PvP?
Yes. We plan for a faction vs. faction PvP ruleset, but there are also plans for a competitive PvE mechanic.

Will there be PvP, PvE and RP rule set servers?
There will not be separate servers for PvP and PvE rulesets. Open PvP will be restricted to designated sectors of space (far-off reaches of unclaimed territory). Consensual PvP and competitive PvE will occur between the realm borders (the Neutral Zone), where players will be competing over territory and resources with the option to PvP.

Lepo bi prosil če bi mi to lahko kdo to razložil. Sicer angleško dobro razumem ampak nove igričarske kratice mi delajo probleme, ker sem rasel ob igrah Heli, dune...

Kdaj menite, da bo igra sploh prišla na plano in kakšne graf. zahteve naj bi imela?

Kot sem razumel bo nekaj potezno, nekaj pa v realnem času - odvisno od situacije in prostora. Imam prav?

Ali bo potrebno igro kupiti in potem mesečno plačevati ali se bo dalo vse urediti preko spleta?

Upam, da nisem preveč siten in hvala za morebitne odgovore.

destroyer2k ::

Voip

Glede PvP itd., ti bo mogel nekdo drug odgovoriti, jaz ne igram toliko mmo iger, tako da ne bom sploh nič odgovoril na ta tole.

Pač po mojem mnenju igro se bo lahko pričakovalo za kakšne 2 leti (lahko več lahko majn odvisno, če bodo razvijalci kakšne probleme srečal). Glede zahtevnosti dvomim da bo visoka, recimo nekaj podobnega kot half life 2. Plačevati je bo po saj verjetnosti treba mesečno kot wow. Za tisto pvp pa naj nekdo drug razloži, ker jaz ne bom znav tako vredi.

BigWhale ::

PvP je Player vs. Player. PvE je pa Player vs. Environment. Nekatere igre to dvoje locujejo (baje je taka Guild Wars, ne vem) To pomeni, da ce se odpravis delati en Quest, potem te tam ne more nihce napasti in oropati od zivih igralcev. Ce so pa stvari mesane, te pa naceloma lahko.

EVE Online je ze en tak primer. Prakticno nikjer v vesolju nisi 100% varen. Si pa v dolocenih predelih bolj varen kot kjerkoli drugje. :)

Voip ::

Hvala za odgovore. Vsekakor bom pocakal na igro ker me ta tematika zanima. Sicer pa bo to šele čez dve leti in do takrat se lahko še vse spremeni.

ziga1990 ::

a jo moras nujno kupt al jo lohk dol snames?

Rotaidal ::

Igre še ni zunaj. Kaj bi ti kupil?

BigWhale ::

Je kdo dobil closed beta?

Rotaidal ::

Izid napovedan za 5.2.10

System Requirements

* OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)
* CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 3800+
* Memory: 1GB RAM
* Video: NVIDIA GeForce 7950 / ATI Radeon X1800 / Intel HD Graphics
* Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard
* DirectX: Version 9.0c or Higher
* HDD: 8GB Free Disk Space
* Network: Internet Broadband Connection Required
* Disc: 6X DVD-ROM

Recommended System Configuration

* OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)
* CPU: Intel E8400 Core 2 Duo or AMD Athlon X2 5600+
* Memory: 2GB RAM+
* Video: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+
* Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard
* DirectX: Version 9.0c or Higher
* HDD: 8GB Free Disk Space
* Network: Internet Broadband Connection Required
* Disc: 6X DVD-ROM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Rotaidal ::

Open beta bi naj bila od 12.1. do 26.1.2010


PARTyZAN ::

Pet minutni pvpji? :D

particle ::

Ima mogoče kdo še kak beta key ki ga nebi potreboval? :)

BigWhale ::

A to kr rastejo in se jih lahko daje al kako?

particle ::

Ja na neki strani so jih 10000 dali zastonj. Pa je že vse ponucano... sem upal da ima kdo še kakšnega več :P

Pegaz ::

Sem fan Star treka, tale spil sem cakal leto pa pol. Kaj sem dobil? Dvakrat z desko po glavi. Licenco sranje, da ni vecjega.

Na zacetku sem pricakoval hudo zgodbo, karakterje, ki si jih zapomnis. Dobil sem pa lesen point&click sistem ter takoimenovano 3D "vesolje", ki je 2D z majckeno visine.

Grafika mi ni pomembna, zato je ne bom komentiral.

PARTyZAN ::

Kaj je narobe z point&click sistemom? Si mogoče bivši WoWaš?

ahac ::

Govoriš kot, da ima samo WoW WASD movement.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

PARTyZAN ::

Ne, govorim, da so samo WoWaši tako ozkogledni in mislijo, da bodo vsi MMOji narejeni po principu njihove najljubše igre.

BigWhale ::

Model vesolja je bil znan ze pol stoletja, ne vem kaj se pritozujes. Jaz sem vesel. Lahko imas popolnoma zensko ekipo na ladji in vsaki posebaj lahko nastabis bust size.

Kaj bi se lepsega??? :>

Spc ::

Ima kdo še kakšen key ?
Jaz bi rad samo malo sprobal da vidim kako to zgleda.
:))
 

particle ::

Lahko imas popolnoma zensko ekipo na ladji in vsaki posebaj lahko nastabis bust size.

Kaj bi se lepsega??? :>


Tud rabim key plz xD

Rippy ::

Ta njihova "open beta" je malo čudne varjante. A ni v tem priložnost, da čim več ljudi spravijo gor za stress test. Glede na to, da so po raznih straneh razdelili po par tisoč ključev...no vsaj ni "overhyped wow killer" in so mogoče realni v pričakovanjih :).

BigWhale ::

Stress? Ze zdej jim crkuje vse. :>

Pesimist ::

jaz sem si za 2EUR nabavo key pri curse z premium mebership. Jutri ze preklicem. :=) Moram vsej probat to ker sem to big startrek fan.

McGregorSL ::

Jest sm dubu 3 keye sam so ponucani.... Spil pa ni izpolnil mojih pricakovanj.... če bi imel GW busines model (tj brez mesečne naročnine) potem ajde bi premislil tako pa tole zame ni MMO špil.

PvPji so čisto nič drugega kot 16v16 MP CoD1... samo da trajajo manj časa.

Epizode za SP oz. COOP del so vredu samo se hitro ponavljajo...

nima globine...

lp

Rotaidal ::

Če želiš igrat kot borg, moreš nabavit lifetime sub.8-O Kera bedna poteza.

XsenO ::

@Rotaidal: najlažji način za ponucanja čimvečje količine denarja od fanov :P

Anyway lih danes sem poslušal Vlog spoony-ja in je špil precej skritiziral in po prebranem tukaj zgleda, da kar drži.
1 + 1 = 1

Rotaidal ::

Igra kdo? Mnenja? Kak komentar?

BigWhale ::

Jaz igram. Mnenje. Ugh, sem ze tolikokrat pisal. ;)

Se vedno buggy, drugace pa zabavna zadeva... :)

Rotaidal ::

Je kakšna primerjava z igro Eve? Mislim, vloženega prostega časa v igro? Ker za eve preprosto nimam časa :( Druga služba :8)

BigWhale ::

EVE je hardcore. Tukaj levelas takrat ko se ti sprdne, delas PvE misije ali pa gres takole obcasno v PvP. V nekaj dneh lahko postanes Lt. Cmdr. in dobis novo ladjo. Ce si trekkie, potem je igra a-must. ;) Referenc na celoten Star Trek kanon je polno.

iceman3 ::

A kdo ve a se da kje v Ljubljani se kupiti online game card za to igro, sem klical v Big bang in Harvey Norman pa pravijo da nimajo, sel sem tudi na gameshop.si pa tudi nič.
The knowledge is the only true power!

def0r ::

Dvomim da je sploh se kje na voljo. Bos mogel kar online nabaviti Gamecarde.

http://kupiigro.si/product/star-trek-on...

Mogoce edino tole samo najbrz samo key na mail ali kaj podobnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

iceman3 ::

def0r je izjavil:

Dvomim da je sploh se kje na voljo. Bos mogel kar online nabaviti Gamecarde.


To spet zahteva Credit card and all that stuff, pa nimam te kartice za online placevanje.
The knowledge is the only true power!

black ice ::

Poskusi z Viso Electron.

def0r ::

iceman3 je izjavil:

def0r je izjavil:

Dvomim da je sploh se kje na voljo. Bos mogel kar online nabaviti Gamecarde.


To spet zahteva Credit card and all that stuff, pa nimam te kartice za online placevanje.


...


Ponavadi se da v slovenskih trgovinah tudi preko TRRja placat. (poloznica)

Povprasaj.

...

Plačilo in dostava po povzetju (+3EUR)
Plačilo preko PayPala/kreditne kartice in dostava po povzetju (+3EUR) (popust se zniža za 3.4%)
Plačilo preko Monete in dostava po povzetju (+3EUR) (popust se zniža za 5%)
Plačilo preko položnice/spletne banke in dostava po povzetju (+3EUR)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Ha'kiv ::

Baje bo igra kmalu zastonj, je kdo kaj slišal?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418487 (6536) Zmajc
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259542 (12572) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131451 (61162) ahac
»

Guild Wars Factions

Oddelek: Igre
322401 (1266) stražar
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311847 (7133) Pyr0Beast

Več podobnih tem