» »

windows server

windows server

terorist pizza ::

No jst mam na enem odvečnem kompu windows XP in sm nameraval gor postavit apache server + php + MySQL.

downloadal sem si apache, in use je delovalo tko kot bi blo treba, brez zapletov...

Potem pa sem si downloadal php, ga namestil, in nebodigatreba, ni delalo :D :D poskušal sem z phpinfo, in se mi je na ekranu pokazala le vsebina fajla phpinfo.php .

potem sem poskusil še z 2 paketoma, ki vključujeta vse to, (AppServ in xampp), in sicer AppServ je prikazal vse lepo in prav, vendar samo na localhostu. pri xamppu pa spet ne deluje php.

ma kdo kakšno idejo? :8)

Ziga Dolhar ::

Si nastavil PHP v Apachevi konfiguracijski datoteki?

[Enivej, v tem oddelku maš polno linkov do raznih tutorialov za postavitev Apaća s PHPjem. Tudi v stickyu.]
https://dolhar.si/

terorist pizza ::

sem :)

Vice ::

Daj najprej povej kako si PHP naložil.

Hair ::

Mene je že 2x nekaj takole zaj*******, pa sem dal parkrat refresh strani pa je začelo delati. Sicer je zelo majhna možnost, ampak če si prepričan da se ostalo vse prav nastavljeno...poizkusi!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Kami ::

Priporočam ti phptriad.

PHPTriad is a complete PHP development and server environment for Windows. It installs PHP, Apache, MySQL, and PHPMyAdmin, both installing and setting up the environment. Version 2.11 updates all components and it now includes Perl 5.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322245711 (20376) miko22
»

Root geslo

Oddelek: Izdelava spletišč
121564 (735) slitkx
»

problem z phpjem

Oddelek: Izdelava spletišč
304047 (3460) snow
»

napaka pri instalaciji foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
81311 (1141) no_use4
»

Kako izdelati spletno trgovino???

Oddelek: Izdelava spletišč
83706 (3514) Roych

Več podobnih tem