» »

Kako izdelati spletno trgovino???

Kako izdelati spletno trgovino???

Roych ::

LP!
Mogoce je to ze bilo vprašano, ampak nisem našel...
Zanima me kako izdelati svojo spletno trgovino, kjer bi ljudje lahko naročali ter morda tudi plačevali predstavljene stvari. Malo poznam dreamweawer MX4, če kateri lahko pomaga pri odgovoru bom zelo hvaležen.
Thx in advance! ;)
Insanity is making me nutz!! ;)

|CyGNUS-x ::

PHP s podporo MySQL.

Oboje je pa zastonj.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

IceIceBaby ::

Pomoje je najboljše uporabiti kakšno od že narejenih, opensource spletnih trgovin. Ti lahko potem samo prirediš grafiko in zadevo nastaviš po svojih željah in začneš uporabljati.

Splača se pogledati OScommerce in Zen cart. Pa še veliko se jih najde, poišči malo po googlu.

Vice ::

Glede na tvoje poznavanje in predvsem zaradi same varnosti upoštevaj kst-ov nasvet.

Roych ::

LP!

Hvala za pomoč ;)
Sem si potegnu dol OScommerce in Zen cart, pa me zanima kako lahko jaz zdaj to obdelujem ker na splet zdaj še ne morem dati, domena se še rihta, arnes pa ne podpira PHP? a je kakšen programcek kateri to zmore na domacem PC-ju in da bi videl kako bo to v resnici zgledalo, tako kot pri html v browserju ali kaj podobnega.
Hvala ;)
Insanity is making me nutz!! ;)

IceIceBaby ::

Naloži si web server na domači pc. Jaz uporabljam Apache + php + mysql. Vse troje lahko zastonj snameš z njihovih strani. Navodila za inštalacijo imaš priložena, pri mysql je tudi obsežen manual zraven za PHP pa ga dobiš na njihovi strani.

Apache
PHP
MySQL

atlet ::

Ce bos to testiru na windows masini je najlazje, ce si namestis kak trojcek npr AppServ ki ga najdes tukaj: http://www.appservnetwork.com/
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

Tody ::

ali pač najdeš nekateri zastojnski strežnik na netu

Roych ::

Lp!
Hvala vsem za pomoc sem ze porihtu in vse vase predloge sem uporabu, da dela. Thx for help!!!
;) :P :D
Insanity is making me nutz!! ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zen-cart: slovenski prevod / moneta

Oddelek: Izdelava spletišč
143809 (3259) mrezna
»

Spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
222848 (2149) gregy
»

oscommerce v slo (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
708094 (6909) gregy
»

Izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
81855 (1582) njok
»

spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
181676 (1251) robio

Več podobnih tem