» »

Internet ne dela po 5 min delovanja

Internet ne dela po 5 min delovanja

Avalonis ::

Imam sledeč problem :

Računalnik A ima broadband dostop do internete, kjer laufa Kerio Firewall in AVG AntiVir.
Računalnik B je povezan na Računalnik A preko cross-over kabla in tudi laufa Kerio in Norton AntiVir.

Sedaj imam na računalniku B problem ker mi po 5 minutah ne dela več internetna povezava. V browserju mi piše 'Looking up..." in potem samo čepi in čaka. Tudi pingat ne morem več nobenega web pagea. Pingam lepo Računalnik A in obratno, vendar internet mi ne dela več sploh več kot 5-10 minut.

Problem rešim s tem, da resetiram računalnik A in potem lahko na B-ju zopet surfam 5 minut. Nič drugega ne pomaga...vse sem že sprobal. Noben AntiVir mi ni našel nič pametnega.

Info :
V taskmanagerju sem našel dva sumljiva procesa, ki mi jih pa antivirusnik ni identificiral, kot virus. To sta :
* msbeta32.exe
* _sqlexec.exe

Za msbeta32.exe sem naredil dummy file in zadeva se ni nič spremenila. _sqlexec.exe se pa pojavlja samo občasno in tudi ne vem kaj pomeni. Čekiral sem že po internetu vendar nisem zasledil nobenega pega o tem fileu.

Slowenc ::

Kako lahko rečeš, da si iskal na netu pa nisi nič našel. Vpišeš v googla in že prvi link je tale, drugi, tretji...

Worma si fasal.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619381 (8177) fitipaldi
»

log in

Oddelek: Pomoč in nasveti
81064 (984) wade
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711302 (8665) frikihamster
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648983 (7235) fruti
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615672 (4697) BigFoot

Več podobnih tem