» »

SNS -Vse o Slovenski nacionalni stranki-

SNS -Vse o Slovenski nacionalni stranki-

«
1
2

mtosev ::

Kaj si mislite o SNSu?

Jelinčiču?

Ali je Sašo Peče neprimeren da je v DZju?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

drejc ::

Cirkusantje so. Včas zabavni včas neokusni.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Alexius Heristalski ::

Tam so zato, da ima Hanžek kaj za delat.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Dr Evil ::

Strankin program je kritizirat,nič drugega.Zato tudi programa nima.

mtosev ::

Kaj pa si o njih mislite (izjave, dejanja, ...)?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

acheron ::

Čist ql stranka, neodvisna, mlati po LDS tako kot tudi po SDS. Podpora jim vsako leto narašča, predvsem med mlajšim prebivalstvom. Sicer pa Jelinčič, on je klasa zase, in preveč vleče na komunizem, medtem ko Peče je pa dober Poba. Pravtako menim, da se mu ni treba opraviči gospe Širci.

_marko ::

Sej so zabavni in vse, ampak na oblast jih pa jaz nebi spustil...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Daedalus ::

SNS? Prej kot bojo padli pod parlamentarni prag, boljše bo za vse nas. Jelinčič je itak klovn brez primere, Peče pa populistični šminker wanabe, ki o politiki nima pojma. Zna pluvat po vsem in vseh in predlagat ukrepe, ki so skregani z zdravo pametjo, kaj več pa ne.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Ziga Dolhar ::

Če ne bi bli klovni, bi res že padli pod prag.
https://dolhar.si/

mtosev ::

Sicer pa Jelinčič, on je klasa zase, in preveč vleče na komunizem, medtem ko Peče je pa dober Poba. Pravtako menim, da se mu ni treba opraviči gospe Širci.

Mene Peče spomni na rasista, ker noče blizu črnca (kot da bi ga črnec zaklal).

medtem ko Peče je pa dober Poba

On govori kot da smo v na začetku 1900 in ne leta 2000.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Slowenc ::

SNS je čist ql. Tut taki morajo bit, ki pljuvajo po ostalih in kažejo njihove 'napake'. Plemenitega je pa ja fajn poslušat, ko govori po TV razne anekdote poslancev, svoje ali pa tuje. A niso imeli (SNS) predvolilni slogan 'Brez dlake na jeziku'? In taki tudi so.
Skiny gate.

poweroff ::

A niso imeli (SNS) predvolilni slogan 'Brez dlake na jeziku'? In taki tudi so.
Ja, ampak samo kadar se ne ustrašijo. Ko se je pojavil tisti plakat s puškomitraljezom, je Peče novinarjem najprej rekel, da so ga oni obesili, ko je pa policija potrkala na njihova vrata je pa zanikal, da bi to rekel in so se kao samo narobe razumeli.

Sicer je pa SNS stranka, ki kar naprej spreminja svoja stališča (Jelinčič je na koncu celo glede NATA bluzil, da je ZA), njihov cilj je pa da pridejo v parlament. Razen kritizirat in širit nestrpnost ne znajo nič konstruktivnega.

Če je to politika, ki naj bi probleme reševala, potem hvala lepa. Oni za vladno stranko niso sposobni. Še za opozicijsko komaj.

Tako kot DESUS bi morali izginiti pod parlamentarni prag.

Tako je pač moje mnenje.
sudo poweroff

Matek ::

Če ne bi bli klovni, bi res že padli pod prag.

Se popolnoma strinjam. Kot je nekdo višje napisal, je zabavno poslušat zmagota s svojimi zgodbicami in podpora med mladimi je dokaj visoka. Jah, seveda, dosti je nizko izobraženih mladih, ki so pregurali 3 in 4 letne šole, ki ne vedo nič o politiki in pač glasujejo za zmagota, ker je faca po televiziji, medtem ko drugi samo govorijo nekaj, kar itak nihče ne zastopi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mr_Globus ::

Meni je SNS čisto kul :\ . Sicer pa raje voli napačne kot sploh ne voli

vasquez ::

Jaz si večkrat zaželim, da bi bila v parlamentu tale ekipa:
- Zmago Jelinčič,
- Ivo Hvalica,
- Vitomir Gros,
- Ivan Kramberger.

Smehu nikdar kraja :)) :)) :))

mtosev ::

Ja in država bi propadla. LEPO. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vasquez ::

Kaj pa se dogaja zdaj? >:D

Ziga Dolhar ::

Taka četverica res ne bi naredile česa prida za državo,

a tudi za kaj drugega ne bi blo cajta ;-).



[Ok, grdo posploševanje, pa vseeno.]
https://dolhar.si/

gzibret ::

Oni so taki populisti. Neki podobnega kot Haider. Upam, da nikoli ne bodo dobili oblasti.
Vse je za neki dobr!

Soldier ::

bos vidu da bojo8-)

ombre ::

Men se zdijo ok. Za državo nič ne naredijo... Bla bla bla. Sigurno da ne, če nimajo možnosti, tko kot še 50 drugih strank.
Pa zakaj naj bi jih volila samo neizobražena mladina? :\ Hjao. Med študenti ima SNS kar veliko volilcev...
Se mi zdi prav da obstaja ta stranka "brez dlake na jeziku" Pa čeprav so kot je nekdo zgoraj napisal - klovni. :D
OmbreMan - Galaxy of knowledge

acheron ::

Na SNS morate gledati kot na stranko ne kot na eno osebo - Jelinčiča.. Sicer pa MMM, jaz govorim o podpori mladih ki so še v šoli/faksu.

mtosev ::

"Brez dlake na jeziku in brez pameti." >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

whatever ::

SNS? Prej kot bojo padli pod parlamentarni prag, boljše bo za vse nas. Jelinčič je itak klovn brez primere, Peče pa populistični šminker wanabe, ki o politiki nima pojma. Zna pluvat po vsem in vseh in predlagat ukrepe, ki so skregani z zdravo pametjo, kaj več pa ne.


Se strinjam s tem mnenjem, volil pa jih ne bi nikoli.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

mtosev ::

Jelincic me je fajn nasmejal z ovadbo proti Ruplu.

najboljse da se preimenujejo v Stranka odpadnikov Slovenije - SoS (ker res nujno rabijo pomoc). :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

solatko ::

mtosev - Zmago ima kar prav, saj zadeva ni tako nedolžna, kot si jo mi predstavljamo. Geodetov in njihovega materiala, nobena pametna država ne prodaja, lahko da gre za dogovorjen posel, vprašanje kaj je vse zadaj, kolikor pa poznam naše organe, pa tako ne bo nič iz vsega skupaj, bodo raje Zmagotu spet kaj naštimal. On je eden redkih v parlamentu, ki ga skrbijo nacionalni interesi ostali bi se šli tako globalizem, sam da kej v žep pade.

mtosev ::

daj solatko. Jelko enkrat reko da bi on zahteval nazaj Korosko od Avstrije in Trst od Italije pa se je reko da ni izkljucena vojna da pridobi trst in korosko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Vikking ::

On je eden redkih v parlamentu, ki ga skrbijo nacionalni interesi ostali bi se šli tako globalizem, sam da kej v žep pade.


lol, on je eden redkih v parlamentu, ki se mu gre samo za lasten žep. Taprava lisica.

Kar se pa tiče njegovih teženj po Istri, me pa prav zanima kaj bi rekli italjani, če se vrnemo toliko let nazaj kot bi bilo njim v prid.

T-Majo ::

Vse kar pove Jelinčič je po večini res. Ampak eno je kaj govori medijem/javnostim in komu nasprotuje, drugo pa je, ko kamere ugasnejo, ima drug obraz. Sicer se mu rad nasmejem in to, samo dvomim o tem, kaj bi res naredil če bi imel več možnosti oziroma vpliva. =D

solatko ::

Zmago se vsaj dela, da mu je nekaj do slovenstva, če že drugega ne, ostali pa tako ne vedo, kaj bi s to državo počeli, pa se grejo neke eksperimente, istočasno pa hudičevo dobro skrbijo za svoje žepe.

mtosev ::

a zmago za svoj zep slabo skrbi? so rekli da je najbogatejsi oz drugi najbogatejsi poslanec v Dz.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

solatko ::

Ja ampak je imel že večino, predno je sploh postal poslanec.

USS Liberty ::

Jelinčič je največja prevara v slovenski politiki od leta 92 naprej. Večjega prevaranta in oportunista, kot je Jelinčič, ni v naši politiki. Njegov kriminalni dosje je bil poln že v bivšem režimu. Jelinčič ima z domoljubjem in potriotizmom toliko skupnega kot ima puščava skupnega z vodo. Njegov edini patriotizem je ta, da na vsakih volitvah nategne tistih 4% volilcev, da pride v DZ in dobiva plačo in poslansko imuniteto...

Jelinčičeva stranka ima tudi z nacionalizmom in slovensko nacijo bore malo skupnega. Na kandidatni listi njegove stranke za DZ se vedno najde cel kup čudnih balkanskih priimkov. To je ravno tako smešno, kot da bi Alžirci kandidirali na listi Le Penove Nacionalne fronte v Franciji. Sicer pa je tudi Jelinčič neslovenec hrvaškega porekla, njegov brat pa se je boril na hrvaški strani v hercegovini v začetku 90ih.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

solatko ::

USS Nimitz - od kje ti podatki, daj kakšen link ali pa nehaj nakladat.

TESKAn ::

Njegov kriminalni dosje je bil poln že v bivšem režimu.

Zanimivo, da ravno ti izpostavljaš kriminalni dosje iz prejšnjega režima kot merodajen za ocenjevanje človeka danes>:D.
In da ne bo pomote, za moje pojme je Jelinčič izjemno pameten oportunist, ki si je našel idealno nišo - tuli lahko do onemoglosti, nerga nad vsem, nič se mu ne zgodi, ima dobro plačano službo in veliko potovanj na državne stroške. Če ti je cilj lagodno življenje na državne stroške, ti je lahko skoraj za zgled...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mipe ::

Nacionalizem ni nič dobrega, ne zdaj ne v preteklosti in predsvem ne v prihodnosti. Čas je, da se otresemo slepega ponosa in postanemo državljani Sveta.

Tega pa ne bomo mogli narediti, dokler obstajajo ljudje, ki si lastijo zasluge rojakov, tako mrtvih kot živih, ne da bi sami sploh karkoli prispevali. K vragu pa narodni ponos.

To je moje mnenje, kar z napalmom me dajte.

solatko ::

Malo nacionalizma nikoli ne škodi, sploh ko gre predvsem za interese malih državic kot je naša. Staro reklo pravi poskrbi zase in bog ti bo pomagal.
Tak sistem ponuja komunizem, vendar človek še ni zrel za brezrazredno družbo, zato se raje nehaj ukvarjati z utopijo, saj boš porabil preveč energije brez veze.

Atos ::

vendar človek še ni zrel za brezrazredno družbo

Vprašanje, če bo človeštvo kdaj zrelo za sistem, kot je komunizem. Komunizem je izredno lep sistem vendar temelji na dveh predpostavkah: da bo resursov vedno več kot ljudi, ki jih potrebujejo, in da bodo ljudje pustili pohlep in fovšijo nekoč za sabo. Ker se nimam preveč za naivnega predvidevam, da za kaj takega človeštvo ne bo nikoli pripravljeno :) je pa lahko romantično misliti, da bomo :)

Kar se pa tiče Jelinčiča pa je prav, da obstaja. Rajši imam njega z 5% v parlamentu kot pa nekoga drugega, ki bi na bolj prefinjen način prišel do podpore, ki bi mu dejansko dala večjo moč. Sicer pa v idealnem primeru nebi potrebovali niti njega. Niti nacionalizma. Navsezadnje smo vsi ljudje in vsi enaki.

EDIT: napake

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Atos ()

Utk ::


Tega pa ne bomo mogli narediti, dokler obstajajo ljudje, ki si lastijo zasluge rojakov, tako mrtvih kot živih, ne da bi sami sploh karkoli prispevali. K vragu pa narodni ponos.

To je moje mnenje, kar z napalmom me dajte.

Po moje bi ti rad pomagal svojim otrokov, vnukom, pravnukom, prapravnukom, ki jih verjetno ne boš nikar poznal. Če ne, si pravi "anti-nacionalist". Če bi, potem pa, zakaj? Kdo pa pravi, da bojo tvoji pra-prav-pravnuki kaj boljši ljudje kot neki Kitajčki, in zakaj bi morali oni imet boljše življenje kot neki Kitajčki? Pustimo prednike, od njih ni koristi oz. vpliva, vprašanje samo, če smo pripravljeni pomagat Našim zanamcem, "Slovencem", ali jih raje prepustimo "prostemu trgu".

jype ::

solatko> Malo nacionalizma nikoli ne škodi

Neumnost. Brez nacionalizma bi bili ob veliko večino nasilnih konfliktov.

biokill ::

Primitivci, nacionalizem ni bil še nikoli dober.

solatko ::

Malo nacionalizma pomeni, da ti ni vseeno kaj se dogaja s tvojim narodom, kako se govori o njem, kako se dela s simboli tvojega naroda, kaj počnejo z narodnim bogastvom, kaj se dogaja z jezikom, kulturo.... Misliš da so to vzroki konfliktov. Ekstremizem pa pri vseh zadevah škodi, največ pa pri veri.

jype ::

solatko> Malo nacionalizma pomeni, da ti ni vseeno kaj se dogaja s tvojim narodom

Ne vem, če tole drži. Nacionalizem IMHO pomeni, da smatraš kulturo in prebivalce tujih dežel za manj vredne, kar je očitno zelo pogosto vzrok za konflikte.

Icematxyz ::

Nacionalizem @ Wikipedia

Na kratko. Nacionalizem je sestavni del vsakšnega sistema. Tudi demokracije.

Najkrajša definicija z wikipedia:

družbeno, politično in kulturno gibanje, ki je povezano z nastankom nacije in nacionalne države.


Na kratko torej lahko rečemo. Ni nacionalizma ni nacije in ni nacionalne države. Da pa tega ne bi bilo pa vrjetno je vsakemu jasno da je to utopija?

Vrjetno pa zamenjujete nacionalizem z nasiljem in skrajnimi družbenimi sistemi katerih sestavni del je tudi bil skrajni nacionalizem. Med vsem drugim...

Poraja pa se mi vprašanje. A je možno trditi, da je Jugoslavija bila nacionalna? Ali pa pač multi-nacionalna in s tega vidika celo nekaj pozitivnega za vse nenacionaliste?

Barakuda1 ::

Ne mi no s takimi definicijami ven hodit:| .

SSKJ je jasen


nacionalízem -zma m (ȋ) 1. prepričanje o večvrednosti lastnega naroda in prizadevanje za uveljavitev njegovih koristi ne glede na pravice drugih narodov:

Icematxyz ::

Lahko mirne duše popraviš wikipedio v kolikor meniš da je napisano narobe. S tem da potem popravi tudi angleški članek da bo v skladu z SSKJ:

Nationalism @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

innerspace ::

Heh, zanimivo kako razlicni sta si ti dve interpretaciji nacionalizma...se vidi da imamo pri nas nekako frustriran pogled na to(posledica zgodovine), wiki link pa deluje bolj ideoloski in spoliran(kar je pomanjkljivo).

Moje mnenje..Ce ze imamo strankarsko demokracijo(parlamentarno?), je normalno da imamo tudi SNS. Pustimo stat kako stranka funkcionira in kaksni psiholoski profili so clani te stranke, ce se gremo demokracijo se mi zdi pozitivno, da ta stranka je. Malo sem pa skepticen do njihovega delovanja, ko imajo vedno kako socno izjavo za povedat, dajejo vtis da niso vec kot toliko sposobni.

Zdi se mi da stranka predstavlja neke frustracije naroda in jih izrablja za lastno politicno moc...to je vec kot ocitno. Sem za to da se narod ne oklepa lastnih frustracij in da razmislja na drug nacin, zato nebi nikoli volil te stranke.
V bistvu nebi volil nobene stranke, ceprav sem nazadnje volil Zares...romanticno:)

Aha, tale link je ze boljsi, Icematxyz...

Zgodovina sprememb…

S.Dreamliner ::

mislim, da če bi Zmago bolj kulturno in načelno delal in govoril, bi njegova stranka dobila več podpore. sam se ne morem izreči za nobeno stran. všeč so mi vse ideje, tako leve in desne.
SNS mi je ok, ker Z.J.P. pač ne varčuje in pove tisto kar pač želi. pove take stvari, ki jih ponavadi drugi zamolčijo.
SLS-Bojan Šrot; mi je dokaj v redu, samo problem je, ker je SLS polna nesposobnih ljudi.
ZARES: veliko članov je izkušenih politikov in dobrih govorcev: Golobič, Vajgl, Lahovnik,... res v redu ideje.

kar se pa tiče zavednosti in ponosa na svoj narod,... patriotizem manjka slovencem.. ne nacionalizem. premalo imamo radi svoje imetje, državo, simbole, idejo o slovenstvu. resno potrebujemo nekoga, ki bo znal te vrednote prednostno vspostaviti in jih zagovarjati.

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

Ne da se s tem strinjam ali en strinjam ampak slučajno sem naletel in bom nalepil bolk kot zanimivost:

Patriotizem je zadnje zatočišče za lopova. (Samuel Johnson)


Torej boj se politikov ki povdarjajo patriotizem. ;)

Sam pa se raje če že drži tega načela:

Pravi patriotizem ne pripada nobeni stranki. (Tobias George Smollett)


Se pravi ne zahtevaj od politike tega ampak sam deluj v skladu z tem če meniš da moraš in da je prav. Tisto kar bo ti politika zakamuflirala v celofan patriotizma bo najvrjetneje lopovščina. ;)

SmeskoSnezak ::

Prava nacionalna stranka je SSN, če že hočemo bit korektni :P
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Škotska neodvisna? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20834799 (26424) Vanich
»

Trend naraščanja podpore desnici v Evropi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
854492 (4492) jype
»

Zmago spet napihal

Oddelek: Loža
372399 (1555) Thomas

Več podobnih tem