» »

Max Payne major failure ;)

Max Payne major failure ;)

Sodom ::

Ja saj bi vse vredu bilo če ne bi imel naslednjega problema:

Ko igro igram ne moram uporabljati ESC in tipk od F1 do F12

Uporabljam WinXP pa že na novo patchani MP na verzijo 1.01

Help! ;>
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Jst ::

jst mam tud en beden problem. uporabljam winxp, detxp. v mp (nadgrajenim) mi vcasih sploh noce painkillerjev uporabljat oz ce jih porabim vseh 8 se mi damage zniza kvecjemu za par crtic. potem cez kakih 2-3 min mi pa vrze v winse.

ChiefThunder ::

kva, a je možno, da gre za splošno nekompatibilnost s sistemom? je pa tud sam špil poln hroščev...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

omejc ::

Jest mam tut Win XP, pa mi Max Payne deluje berz najmanjših težav.
To pa še ni vse v XP jih ima 6 do 8 FPS jev več kot pa v Me ali 98.

Freak ::

Zgleda da je Max Payne res poln hroščev! Men se sploh noče zapret, ko grem ven. Računalnik mi vrže vn blue screen in to je vse. Za popent.

Caboose ::

:Dheh najlažje je pa v w2k obrnit pol pa Wxp gor dat...:D:D
kera soba vam je nabolj zagonetena?
Men je zadnja, te ko prideš v oni blok men se zdi da Pain an suffering.. hehe ful je svinsko ko sta onadva prasca z grenadelauncherji (M21) na balkoni... pa oni laserji pa....:'(
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Freak ::

Men je cel špil ful easy, sam če bi glih moral zbrat za najtežko sobo je to tista v uni gostlni, ki gori. Mislm da je Flames of gasoline (neki podobnega). Ful težko se je blo znajdt!

Caboose ::

tista je meni najbulsa kr se najlepse vidi zmogljivost srcka... naslov pa je put my flames out with gasoline.:))
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Jst ::

men je pa najboljsi prvi del igre (chapter one). sicer pa jst mp nimam vedno teh problemov. vcasih se mu pa strga in se dogaja prej opisano. sicer bi pa lahko bil spil tezji in daljsi. al bi pa drugacen nacin shranjevanja uporabili, ker jst sm za vsakega nasprotnika, ko sem ga ubil, shranil itd...

Freak ::

ja shranjevanje je pa res bedno! Kaj pa ker chapter se vam je zdel najbolj beden. Men tiste brezvezne sanje pa tista rdeča črta! :\

Sodom ::

Mislim, da ste zasli s poti...
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Caboose ::

Kaj te s tebo je tista rdeča črta je NAJBOLSI del igre pa uno ko je zadet...:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

delanoche ::

Ma tista črta je še kr kul, najtežja varianta mi je bla v goreči gostilni in na koncu v stolpnici takoj na začetku k te trije grenadarji in ne dva bombadirajo. Drgač pa je špil full lahek. Igra kot sama je pa zelo dobor narejena, efekt matrix full good, zgodba tipična holivudska sam scene so pa dobr narejene, muzka pa je tut good.
V glavnem igra je dobra sam prekratka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018819 (2623) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139547 (2645) Jerry000
»

najbl bedna igra (za tebe) je: (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1187811 (5162) cholt45
»

Max Payne

Oddelek: Igre
141095 (813) tec
»

MAX PAYNE tezave??

Oddelek: Igre
11866 (641) Kriko

Več podobnih tem