» »

Malo vroče???

Malo vroče???

teac ::

Vem da je ta tema že nekje bla, samo je nisem našel......moj probem!!! Po 10 minutah igranja Unreal Tournament-a, se je moj proc že fajn zagrel (slika). Kaj je narobe? Bios al je kaj drugega!!
Mam Abit KT7A z originalnimi biosi, TB 1.2(266), pa na procu mam CHROME ORBA, pa je vseeno proc vroč kot.....

Hmm...kot zgleda, se slika predolgo nalaga......bom povedal kaj je......temperatura proca je 54C, sistema pa normalnih 33. Kaj ni 54C malo preveč za samo 10min igranj?!?!

BTW....v tem trenutku ko to pišem, pa je temp. 52C, pa nimam NIČ vklopljeno, kar bi obremenjevalo sistem!?!
LP
  • spremenilo: teac ()

tejo ::

Čimprej se znebi CromeOrba! Povem ti, da je slab.

BTW: Bi lahko drugač objavil slike v formatu jpg?

OldSkul ::

Kup si Volcano 6cu+ chrome orb pa vrž stran za vse večne čase.Je čist zanič.Sem ga tud jaz mel pa sem ga po hitrem postopku zamenjal z Volcano!

teac ::

Bom Volcano 6cu+ kupil!! Samo a ni to tudi nekaj v zvezi z biosom.
Saj samo zaradi ventilatorja ne morem imet 15C višje temp. kot pa normalno. Kaj če bo nove biose gor naložil, a bi se temp. proca kaj znižala?
Ker ko sistem zaštartam imam temp. okoli 40, 41C!!

LP

krucymucy ::

Neki je tud z bios-i ja!
Nalozi ta zadnjega - pa bos vidu!!!

To z biosi - se mi zdi, da ni vplivalo na temp. ampak je temperatura skokovito narascala in padala!!!

ZaphodB ::

Teac: pravis da ko sistem startas imas temperaturo 40? A je to po tem, ko je bil comp zelo dolgo casa izklopljen?

Dej pust comp dolg cajta izklopljen (recimo cez noc) pa povej kok je v biosu takoj po vklopu? Pri men je recimo 37, kar se mi zdi prevec - po moje bi mogla bit sobna temperature a ne? - zih mi plata naroe (preveč) kaže



krucymucy ::

Pr men je prej ko pridem v bios (sej traja neki sekund) okol 4-5 nad sobno !!! Normalno!!!
ker proc se ne more v par sekundah segret za 15-20˙C - al kaj8-O

ZaphodB ::

krucymucy: tocno tako jest sklepam: v 15s se proc ne more segret za 12 stopinj nad sobno, ce ne bi bil ze hin ;) --> se prav sklepam, da mi plata za 12 stopinj prevec kaze! upam da sklepam pravilno .

krucymucy: kaksn proc/plato mas ti?

teac: jest mam 59st pri idle in odprti masini. no ja, ce odstejem 12 to znese 47 ;))) upam

athlon 1.2, asus a7a266, chrome orb

krucymucy ::

epox 8kta3
d700@1066 ponavadi!!!

temp. full load (seti) 40˙C

teac ::

Jaz mam zdaj ko to pišem 59˙C?!?!?!? Ko sem pisal drugi post, sem prižgal računalnik, sem mel temp. 40, 41˙C (je bil celo noč izklopljen)!!! Zdaj pa sem coolera dol vzel, pa ga spet gor dal, pa mam kar 59˙C!?! Sicer pa bom Volcanota kupil.
A misliš, da plata narobe kaže??? Si bom izmeril sobno temp., pa bom pol videl (nimam termometra v sobi!!).

teac ::

Zdaj je bil računalnik en cel dan in še nekaj ur vgašjen (me ni blo doma), pa je bila temp. pri zagonu 34˙C!! Po tem pa je temp. samo še naraščala tja do 50˙C in to v dobrih 3 minutah!!!
Zdaj ali ja kaj narobe z procom, ali pa mi plata narobe kaže temp. !!!
????
LP

[t502] ::

Daj prst na proca pa ugotovi ce narobe kaze :D

[t502]

AirPenny ::

jz mam durona 700 k trenutno ni navit in mam 45°C po vec urnem delovanju...mam crom orba

AirPenny


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017638 (5428) the_unborn
»

Vulcano 7+ cooling problem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291637 (1131) Fury
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411839 (1339) abcde7
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201339 (978) Yurko
»

zakaj se mi proc tako greje

Oddelek: Pomoč in nasveti
191251 (1001) Pizzicato

Več podobnih tem