» »

DVD problem

DVD problem

Nutcracker ::

Imam DVD Pioneer 116, pa sem poskusil gledati 4 filme, a nobenega ni zaznal (nekje sploh ni predvajal, nekje pa le 10 sekund). Sicer nisem prepričan o kvaliteti teh DVD-jev, toda ali je možno, da je z DVD-romom kaj narobe? Uporabljam PowerDVD 3.0

BlackHole ::

Seveda je možno, za bolj izčrpen odgovor pa bo potrebno bolj izčrpno vprašanje.

srale ::

majstr a je možno da maš demo powerdvd??tam je se mi zdi vse skupaj blokirano po 10tih sekundah...vsaj za zvok sem prepričan da je..

yoker66 ::

Če imaš demo verzijo PowerDVD-ja, potem bi ti moral film nemoteno teči, samo zvoka ne boš več slišal po dveh minutah.
Zakaj se ti pa ustavi, pa nevem..:\

Nutcracker ::

Mam celo verzijo PowerDVD-ja (dobu sem ga zraven zvočne). Sicer se mi napiše, kao da je DVD umazan ali poškodovan in ga ne more brati. Fora je pa ta - PowerDVD 3.0 sem zbrisal in naložil PowerDVD 2.5 pa dela nekoliko bolje, a še vedno 2 ne delata. A je možn, da ne dela zaradi regijske zaščite (zaklenjen je na regijo 2, a mi ravno DVD-ja ioz te regije ne delata???)

||_^_|| ::

ja bi reku da je to to:)
odklen ga

Nutcracker ::

Napiše mi "An unexpected error is returned by your DVD-ROM." ali "The DVD disc might have been damaged so as to inhibit playback operation.". Če ga hočem odklent, mora bit na Secondary Master, jest ga mam pa na Primary Slave (ostalo mam vse zaseden). Pa tud ne vem zakaj mi ravno DVD-ja iz regije 2 ne delata, saj je tud DVD-ROM zaklenjen na regijo 2.

zile ::

Na tej strani imaš program DVD Genie 4.05. Preko DVD genija glej filme v Power DVD-ju.

BlackHole ::

Če bi bila kriva napačna regija, bi ti to tudi napisalo. Kašno imaš pa grafično in driverje, čeprav to verjetno ne povzroča problema. Kaj pa CD-je ti bere v redu, probaj tudi če lahko zripaš vsebino DVD-ja na disk.

Nutcracker ::

Imam Voodoo 3 3000

Nutcracker ::

Poskusil sem vsebino CD-ja (igro) presneti na disk pa ne gre. Napiše mi tole: "Datoteke ni mogoče kopirati. Windows ne more najti datoteke. Morda je bila že premaknjena ali izbrisana. Če želite osvežiti pogled mape, pritisnite F5."

Nutcracker ::

Sem probal nekaj drugega. Priklopil sem DVD-ROM na Secondary Master, pa zdej dela vse tko k je treba. Sam jest hočem met še CD-ROM, ki pa ga na Primary Slave ne zazna poleg tega pa ne zazna niti diska. Tko da je edina možnost, da CD-ROM ven vržem, pa pustim not sam DVD.

BlackHole ::

Saj v bistvu DVD ti služi za branje cd-jev. Moj Pioneer 115 je npr. hitrejši od Teac 40x cd-roma.

Nutcracker ::

To je res, ampak mi je serviser rekel, da se ne splača riskirat DVD pogona za igranje igric.:\

||_^_|| ::

riskirat? nonsens, stvar mora delat 100let tko k je treba, pa ni važn kaj je not (cd, dvd, cdrw,..)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201659 (1185) e-marko
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421693 (1210) VASkO
»

ostranitev regije na 115s???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141211 (1039) sheep
»

Pioneer 105S problem

Oddelek: Zvok in slika
5963 (804) benzoo
»

Pioneer DVD in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
342042 (1586) luni

Več podobnih tem