» »

dell E193fp ali samsung 913N?

dell E193fp ali samsung 913N?

Dead_Eye ::

Zanima me, če kdo ve kakšno tehnologijo ima Dell E193fp (TN, MVA, S-ips). Piše, da ima odz. čas 16ms klik , se mi splača dat malce več $ in vzet 913N, ker igram kar veliko fps?
The one and only

Han ::

Hyundai L90D+ bi bil potemtakem zate (8 ms, D-SUB+DVI, super slika - kontrast in barve)...

Dead_Eye ::

Hm, vidim da ni dosti odziva.... Verjetno bom vzel kar samsunga. Za hyundai baje da imajo probleme z osvetlitvijo, zdej ne vem če so že popravili to, pa še ima jih samo e-misija, ki pa ni lih ravno blizu. Škoda da 913N nima DVI...
The one and only

Han ::

Si lahko bolj konkreten glede težave z osvetlitvijo pri Hyundaiu? Tale, ki ga gledam, je namreč zelo enakomerno osvetljen...

Dead_Eye ::

Če pogledaš temo o LCD monitorjih(sticky) se kar nekaj uporabnikov pritožuje nad neenakomerno osvetlitvijo, en rob je veliko bolj osvetljen kot drugi in baje ful moti. Baje da je bila enaka(slaba) cela pošiljka. Zdej to je bilo par mesecev nazaj, možno da so že dobili brezhibne monitorje....

Je pa na videz zelo lep, lepši od 913N, pa še DVI ima...

EDIT: Evo sem našel še link: klik Poglej poste malo nižje od polovice...
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

Han ::

No, jaz sem ga dobil iz Avstrije, kjer je kakih 17k SIT cenejši. Slika je pa res povsem enakomerno osvetljena. Edina napaka je en na pol mrtev piksel, ki ga vidiš samo na temni podlagi.

Pred nakupom zahtevaj, da ti ga priklopijo, pa ga temeljito stestiraj. Če ga hočejo prodat za 130k SIT, se bodo pa že potrudili za kupca, a ne?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Dead_Eye ::

Heh, to pa seveda. Problem je, ker sem z obale in je avstrija kar daleč, tako da bom verjetno vzel samsunga, ker je zdej v bigbangu 99k. Za tak znesek, pa LCD grem raje osebno v trgovino kot pa da naročim preko net-a.
The one and only

Eschelon ::

Pri 913N je zaradi odsotnosti DVI vhoda bistveno imeti dobro grafično kartico (ne toliko po zmogljivosti, kot po kvalitetnem VGA izhodu) in dober kabel, sicer iz monitorja ne boš dobil tistega, kar bi lahko.
Vedeti, razumeti, znati.

|KoRn| ::

Nekje sredi Maja (beri pri nas nekje Junija) pride nov model 913T, ki ima identične specifikacije kakor 913N vendar ima še DVI.

Tako, če se ne mudi, počakat na novi model, čigar cena bo po vsej verjetnosti 10.000 več kakor za 913N, vendar bi tudi 913N po moje morala pasti cena, že zdaj se ga da dobiti za okoli 90.000SIT kakšen tisočak ali dva gor.
Freak on a leash!

Dead_Eye ::

Že imam 913N, sem pa vsak dan bolj zadovoljen...:D
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372980846 (45682) hariscorale
»

Kateri LCD Samsung?

Oddelek: Kaj kupiti
463677 (2115) NURS
»

Samsung 193P ALI Samsung 193P+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1329469 (6165) Person
»

LCD 17'' za 80k ali 19'' za 100k?

Oddelek: Kaj kupiti
342979 (1863) milica
»

Test treh 19" monitorjev na THG

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
425493 (4137) LuiIII

Več podobnih tem