» »

Zimsko/poletni čas

Zimsko/poletni čas

1
2
»

njok ::

Vcasih je bilo to prestavljanje res sitno, ob zadnjem premiku pa mislim, da nisem premaknil niti ene ure. Vedno vec je naprav, ki to opravljajo samodejno.

perci ::

Jst sem premaknu uno v avtu in na mobitelu.

Tear_DR0P ::

Ej men je blo pa kr všeč v angliji, kjer ne poznajo premikanja ure. Poleg tega večina muzejev in podobnega pozna različni delovni čas za poletje in zimo.

Men je premikanje ure en tak nonsens tud. Tle se zdej kregate da če bi se moral pa eno uro prej zbudit kokr običajno (Namesto ob 7 bi se zbudil ob 6) bi vas pa to ful strlo ampak če uro prestaviš narediš točno to samo da eno uro drugače poimenuješ. ** Žaljenje na tem forumu ni dovoljeno, stavek izbrisan. Prosim, da se vzdržiš takih komentarjev **

Bemti Thomas vsaj od tebe sem pričakoval da boš proti debilnostim.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

Thomas ::

> Bemti Thomas vsaj od tebe sem pričakoval da boš proti debilnostim.

Sej sem proti takoimenovanim sezonskim premikom časa. Jasno pravim, da naj ostane sončna ura tudi čez poletje.

Razen da sem še malo bolj proti BWjevi varianti, po kateri raje zmešamo vse vozne rede in nekatere odpiralne čase, namesto tegala famoznega premikanja ure.

Oboje je traparija, jasno. Ura je, kolikor ura je. Nimaš kej penzlat!

BigWhale ::

Moja varianta je precej dober kompromis za oboje. Sprememba se pa naredi tako ali tako enkrat za vekomaj.

Meni je sicer najljubsi soncev cas all around. Delam pa ze tako ali tako od sestih naprej... :P

gzibret ::

> Sprememba se pa naredi tako ali tako enkrat za vekomaj.

Sprememba za vekomaj ne obstaja. Ni vprašanje, ali bodo neko rešitev spremenili ali ne, vprašanje je le, kdaj jo bodo spremenili.
Vse je za neki dobr!

Tear_DR0P ::

Kompromis je dogovor, zaradi katerega trpita obe strani, hkrati pa verjameta da nasprotna trpi bolj.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

McHusch ::

Tear_DROP: V Angliji ne prestavljajo ure, al kaj?

BigWhale ::

Tear_DR0P ::

ko sm bil jst tam sem bil novembra in so mel poletni čas, poleg tega smo morali ure prestaviti za dve uri, slovenija pa je na GMT +1 če kej vem. Sem pa res bil v angliji leta 2001 in se je morda kej spremenil.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropski poslanci za ukinitev premika ure (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8116396 (7925) Oberyn
»

Nemški mediji: večina Evropejcev za celoletni poletni čas (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9621666 (17550) gendale2018
»

Bruselj sprašuje: prestavljati uro ali ne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
15638757 (32086) Vajenc
»

Problemi zaradi premika kazalcev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21847024 (33787) nsa_ag3nt

Več podobnih tem