» »

Riva TNT 2 - Problemi !!!

Riva TNT 2 - Problemi !!!

R@C@ ::

Frend mi je dal za pogledat kišto, ker mu kar naprej nekaj zmrzuje med špili. Kupil je Rivo TNT II, od takrat naprej ima probleme.
Doma zaženem mašino in ugotovim, da res špil sicer steče normalno (katerikoli) probal sem z Project IGI-jem, potem pa kmalu zmrzne in pomaga samo hard reset. Jutri bom probal Detonatorje gor dat, pa bomo vidli. Je možno da se pregreje nenavita RIVA?

Configuracija:
MB: Concord
CPU: Celeron 400
RAM: 64

Help.

yjj ::

Poglej najprej da je vse nenavito(proc., kartica,...), nato pa ti priporočam da driverje pobereš iz proizvajalčeve spletne strani (npr.: Če je Creative, pojdi na njegovo domačo stran), drugače pa saj veš morda so na disku še ostanki driverjev prejšnje kartice zato ne ostane drugega kot formatiranje.


P.S. preveri AGP aperature size in shadow v biosu

McHregec ::

Poglje ce je v biosu nastvaljena funkcija Asign IRQ for VGA. Pa preden namestiš novo grafično zmeraj uništaliraš stare gonilnike od prejšnje grafične. Sicer pa imajo skoraj vse Rive TNT 2 hladilnike na sebi, ki jim čisto zadostujejo. Če ne pa priviješ en star vent od 486 gor na hladilnik.
Destroyer Of The Worlds.

R@C@ ::

Windowsi so na novo gor, zdaj sem inštaliral Detonatorje 12.41, pa je še vedno zmrzovalo, potem pa sem naložil Riva Tuner, navil kartico na 110/125 in zaenkrat dela. XFiles?

A je možno da je Ram v kurcu?

McHregec ::

Možno....
Destroyer Of The Worlds.

Slide ::

Možno je sam pol ne bi šu v Windowse, če bi bil RAM. Če se pa že pogovarjae o RAMu, ga prestavi v drug DIMM slot.

Slide

yjj ::

Jaz ti ne priporočam referenčnih driverjev ampak driverje firme ki so v bistvu predelani referenčni

McHregec ::

Slide DeeJayDuck govori o ramu an grafični.
Destroyer Of The Worlds.

R@C@ ::

Ja itak da o grafičnem ramu.........sam a je možno da je bla kartica kdaj svinjsko pregreta, pa da se je kakšen od RAM-ov zjebu?:O

Mr.-Viko ::

Tele Riva TnT 2 grafične se ZELO grejejo! Možno je, da se je tudi kak RAM zaradi pregretja uničil. Če ne drugega, si vsaj daj na procesor grafične (GPU) kak ventilator (če ga že nimaš).
Jah, grejejo se te Rive, ja... Malo preveč po moje.
No comment, really


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

6600agp za 34k sit (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32617476 (10928) Nande
»

Gonilniki...

Oddelek: Strojna oprema
441470 (929) Stampl
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513832 (2935) Milko
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201431 (1167) eraserr
»

KT7 & AGP 4x?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101387 (1251) Yohan del Sud

Več podobnih tem