» »

KT7 & AGP 4x?

KT7 & AGP 4x?

||_^_|| ::

Nikakor mi ga ne rata enablat, u biosu sicer piše da je enabled ampak usi testi&šit pravjo da je 2x!

Any ideaz?




  • spremenil: ||_^_|| ()

luni ::

zakaj pa ga sploh rabis? sej po moje ce ga ne izkorisca se niti ne vklopi... mogoce nimas ustrezne graficne... kdo bi vedel
Artificial Intelligentia

OZZY ::

Ja jest ga mam tud enejblanga ampak mi sandra pokaže, da je samo 2x. Tud jest tega ne razumem.

Cr00k ::

ozzy: dej poglej temo sisoftsandra....:)...crticaman: jah kokr jst "vem" nism cist zihr tako da ne vem popolnoma res ali je to res ali samo predvidevam ker po svojih lastnih izkusnjah in drugih aplah in morskih vilah, pa tudi po mnogih manualih pise da "vsaj moja" rive NE podpira 4x agp-ja....hja nevem ce so se pr nvidii tolk potrudl pa ultro nastimal na 4x...ker pomoje je to loss of $$$ :)))....mah uglavnem zdele sem u manual pogledu in nesrecno ugotovu da riva tnt2 vseh vrst podpira 4x :((((((....damn...

||_^_|| ::

definitivno vse verzije TNT2 podperajo AGP4X
btw, a maš kopije za anglo??

Brody ::

popravek si morte snet, www.reactorcritical.com al pa na www.viahardware.com

Putimir ::

Kolkr jst vem moraš pri inštalaciji VIA 4in1 driverjev pazit, da ko pride installer do okna za agp driver, odklukat "instal driver in turbo mode" al neki podobnga, ne vem čist na pamet...

Probej...

Puti

Cr00k ::

jao....ne nimam :)))))))))))))))))

OZZY ::

Sej inštaliram drajverje v turbo modu, grafika ati maxx pa tud podpira agp 4x. Pol mora biti problem kje drugje.

Nightmage ::

Lej, ves kako stestiras ce mas 4x AGP mode enabled. Jaz sem to naredil in zadeva deluje. Se pravi teoreticno mora AGP 4x delovati hitreje kot AGP 2x, se strinjamo? Ok, torej , sel sem v bios in sem najprej nastavil AGP 2x, zagnal QuakeIII (ki je po mojem mnenju najboljsi benchmark za sistem in graficno), in imel pri timedemo "1" in demo127 (QIII verzija 1.27), pa sem imel pri vseh detajlih (32bitne barve in teksture, trilinear filter, teksture na max.) vzganih na locljivosti 1024x768 "borih" 49 fps. Ok, in potem sem sel nazaj v bios, spremenil na AGP 4x in glej ga zlomka, pri istih nastavitvah sem dosegel 70,2 fps. Torej stvar se kako deluje, kakim SiSoft Sandram pa jaz "zal" ne bi slepo verjel. Pa se to, jaz imam ELSA Gladiac GeForce2, pa mi igre niti enkrat niso zastekale (instalirane 4in1 driverje in AGP patch za Via chipset - AGP turbo mode). Kolega ima pa Guillemot 3D Prophet2 MX, pa sploh ne more spravit na AGP 4x, ker se mu kr sesuvajo igre, oz. zasteka po parih minutah (pa ima gor blue orba). Plata je pa pri naju enaka (MSI K7TPro2 A). Ne vem, kolikor sem videl,je mozno da ima 3D Prophet2 MX probleme z AGP 4x. Ne vem, saj pravim da sem videl kako dela pri kolegu. Pri meni v istih pogojih dela, celo v njegovem sistemu ne stekari, ko sva dala pa v moj comp. Propheta je pa isto stekalo. Paranormalni pojavi v glavnem. :(
-------Eppur si muove!-------

Yohan del Sud ::

Tudi jaz lahko potrdim, da sem z nanovejšinimi viinimi gonilnik odpravil vsakršno sesuvanje pod 4x AGP. Mam winfasta in 6.31 detonatorje. Res pa je da razlike nisem meril, moje sokolovo oko pa morebitne razlike v hitrosti ne more potrditi. Mogoče zato ker zdej špilan Pharaoha :D ne pa kvejka. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261566 (1098) CaqKa
»

Agp 4x problem!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271326 (971) VASkO
»

GeForce2 MX-stare BX plate ne dela?

Oddelek: Zvok in slika
121197 (965) luni
»

AGP 4x??

Oddelek: Pomoč in nasveti
101070 (902) megane
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91500 (1330) ijatebi

Več podobnih tem