» »

DVD enota

DVD enota

*shine* ::

Lepo pozdravljeni vsi!

Zelo bi bila vesela, če bi mi pomagali rešiti en velik problem. Namreč pred letom sem si kupila nov računalnik z DVD combo enoto.

Cd-je gre normalno zapečt že v Neru, pred tednom dni pa sem kupila prazne DVD-je in sem hotela nekaj filmov zapečt, vendar ni šlo. Poskusila sem z Nero Vision Express, Alcohol 120%, a mi nobeden od teh programov ne zazna praznega DVD-ja (piše da ni medija v predvajalniku) čeprav ga večkrat izvržem.

Sklepam da je problem v predvajalniku. Kaj naj torej zdaj naredim, se da kako nastavit da bi vseeno zaznal? Računalnik je še v garanciji ne vem pa kako je s popravilom, če to popravijo ali zamenjajo.

Hvala

Quikee ::

OK povej najprej kateri DVD combo mas. =)
DVD combo enote se imenujejo tiste enote s katerimi gre pect na CD-je in ne DVD-je.... DVD-je pa gre z njimi samo brat.

Jan987 ::

če map combo dvd/cd-rw enoto je možno da je tvoj dvd/cd-rw zmožen zapisovati samo vse vrste cd medijev, bere pa lahko tudi dvd medije, dvd medijev pa ne more pečt.

*shine* ::

Hvala za tako hitre odgovore... ja verjetno bo res to, da sploh ne zapisuje dvd-jev... zakaj sploh prodajajo neki na pol narejeno :(
Na pogonu pa piše LG (ime) CD-RW/DVD-rom drive

Hvala še enkrat!

bergers ::

ja te enote na žalost samo berejo dvd nena jih pa pečejo,
Sam danes dobiš že ful poceni pekače
Bergi

Quikee ::

Ja sej ni na pol narejeno.. samo ni namenjeno DVD zapisovanju. Recimo vsi ne rabijo zapisovanja na DVD in taksne combo enote so oz so ble dosti bolj poceni kot DVD pekac. Zdaj pa je tehnologija napredovala (oz. pekace so zaceli na veliko proizvajat) pa razlika ni vec tak velika. Treba se pozanimat predenj kaj kupis tudi kaj ti omogoca. =)

CD-RW/DVD-rom drive... to ti prakticno ze vse pove... DVD-ROM predvsem.

Assume nothing.

*shine* ::

Kaj pa če grem tja v trgovino kjer sem kupila računalnik in zraven kupim dvd pekač... a mi pol zastonj vgradijo v računalnik?

Jan987 ::

verjetn ti ga bojo drugač je pa ta tvoj pekač kr uredu.
jest ga tud uporabljam pa sem ful zadovolen.
Drugač pa dobiš že NEC ND-3520 16x dvoplastni DVD zapisovalnikza 15.890 če se ne motm pr jaetu. Za dodatne informacije poglej na www.jae.si

*shine* ::

Verjetno ga bom res kupila, thanks za info... res ni pretirano drag.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100902 (25411) nuclear
»

Kateri DVD-ROM

Oddelek: Kaj kupiti
211997 (1654) pia
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222810 (2343) Arthur
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220243 (11759) svejk
»

Combo enota CDRW in DVD, kupiti in kaj izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
81090 (976) Xgeneration

Več podobnih tem