» »

POHVALA!!

POHVALA!!

Podurkac ::

Slo - Tech bi rad pohvalil, ker je skratka en izmen najboljših slo strani!! Forum je the best, ker lahko vese zves in odpravis vse tezave k jih mas s kisto!! Predlagal bi slo -tech-u da bi naredl revijo tr jo prodajal, kot npr, joker...??? kaj mislite???

krucymucy ::

Ce revija izhaja npr. enkrat mesecno so novice stare - tezave resis tuki - pa tud clanke si lahko preberes!!!
Po moje ne bi slo to.... ali pa se motim:D

OldSkul ::

Revije so boljš saj meni to pa zato ker lahko vsaj kakšen test prebereš tle pa je kakšen test na 2 mesca!

ChiefThunder ::

... maš pa vsak dan povezave na mnogo le-teh...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

omejc ::

Zakaj ne posnamete nadaljevanko La slo-tech pagina, v njej pa overclockajte in modificirajte, zraven pa razvijajte spletke med INTELom in AMDjem ter ob tem veselo jokajte! 8-O8-O8-O

Cosmo ::

Site je kar ok samo je fuckin' sloooooow. Dajte porihtat zadevo ze enkrat!
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Dexxx ::

omejc: LOL:D!!!
Podurkac: asskisser>:D!
Drugače so pa kolikor vem avtorji tehle strani še vedno aktivni v sistemu izobraževanja, tako da razne revije najbrž pokurijo way too much časa. Pa še začetni kapital rabiš, tuky se pa ne da zbrat za en sam samcat zgleden server:\.

Drugače pa vse ok, samo po mojem mnenju je daleč najboljša stvar na slo-techu forum, ki bi ga bilo tudi zelo težko prenesti na papir.
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

Tomi ::

Ja, hvala za pohvalo.. Celoten team in še "pridruženi" se trudimo, da bi bila stran čimboljša..
Proti reviji so že ostali povedali argumente, kar pa se tiče počasnosti, je pa posledica navala, kajne?
Dexxx: ja, lahko in ne.. Poglej sago Nov server>:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667432 (5728) bluefish
»

PCFormat (SLO) izgleda obupal?

Oddelek: Loža
286940 (4630) mat3jc3k
»

Joker (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11610185 (8296) m_z
»

Katero revijo

Oddelek: Loža
342248 (1963) bluehacker
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526591 (6161) --Switch--

Več podobnih tem