» »

vdiranje v racunalnik

vdiranje v racunalnik

jebesnick ::

mene zanima ce obstaja kaksen program da dobim ip od tistega k je vdrl v moj racunalnik zato ker mi kaysperski skoz javla black door/trojan...itd rd bi ga dobil na siolu pravijo da tega ne morejo storiti.sedaj sem prizgal pozarni zid in dal vse na najvisjo zascito pa me zanima ce bo lahko zdaj vdrl v rac...hvala vam

mtosev ::

Windows Firewall ali drugi?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Daedalus ::

Trojanci se širijo tudi sami, tako da ni treba, da ti ga kdo podtakne. Sicer pa če nisi uporabljal firewalla, si itak dobil, kar si iskal... V prihodnje firewall, pa ne odpirat priponke vsakega maila, ki ga dobiš, pa ne klikat OK na pop-up oglase na kakih pr0n straneh (če slučajno uporabljaš IE), pa bo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Pyr0Beast ::

Drugače kot v FW-lu ne boš videl (SPFP)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Daedalus ::

Pa tud če vidi IP al pa več njih, to ne pomeni nič. Jaz mam log firewalla poln IP-jev, s katerih je bil narejen poskus povezave z routerjem/mašinmi na mreži, pa kaj. Pač kopica črvov, ki zganjajo portscane v upanju, da bojo našli kako potencialno žrtev brez varnostnih popravkov, firewallov, ipd...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

mojsterleo ::

Panika je docela odveč. Če si bil opozorjen na napad od zunaj, potem AV ter FW program opravljata svoje delo. Glede lociranja hekerjev pa je tako, da je to v takih primerih nemogoče, ker to sploh niso hekerji, ampak so ti IPji verjetno zombi PCji, ki so fasali nek trojanec ki se zdaj od njih širi dalje.

Če ti grejo stalna opozorila firewalla na živce, jih pač izklopi in mirno spi. Firewall bo še vseeno opravljal svoje delo:).

jebesnick ::

aha no zdej k sm ukolpu pozarni zid in sm preisku racunalnik z kaysperskim (cela verzija) se mi nc vec ne odpra dela komp k masnica pa dodv sm mu se 256 ddr rama tko da vse skupi mal hitrej deljue hvala vam za vse:) :) :) 8-) 8-)

minka013 ::

mene pa zanima kaj še naj naredim in kje lahko samega človeka prijavim, ker mi gre že kar precej na živce, namreč nek tip se mi vpisuje na strani z mojim accountom. spremenila sem že vsa gesla in ni pomagala, sem kasneje formatirala pc in spet spremenila gesla in je še vedno ista pesem...kje ga naj prijavim????

bluefish ::

verjetno na policiji. Seveda pričakuj vprašanje, kako je nekdo drug prišel do tvojih gesel in kaj si storila ti, da bi to preprečila.

Naredi nov mail račun in se na novo registriraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Pyr0Beast ::

Najbrž ti ukrade geslo po stilu odgovorjenega vprašanja na katerega samo ti veš odgovoriti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor ?

Oddelek: Omrežja in internet
234926 (3829) Pesimist
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131477 (20964) Qushaak
»

Vdiranje v uporabniški račun

Oddelek: Informacijska varnost
224120 (3299) blackbfm
»

poskusi vdora al kaj

Oddelek: Omrežja in internet
162132 (1740) tris
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947462 (6031) ToniT

Več podobnih tem