» »

Star prenosnik+nove PCMCIA = NO GO?

Star prenosnik+nove PCMCIA = NO GO?

iso2000 ::

Imam en star prenosnik z 32 rama in pentium procesorjem, ki bi ga rad priključil v mrežo,kjer bi dajal v skupno rabo printer. Problem je, ker zadeva očitno ne zazna novih PCMCIA kartic. Probal sem dve različni mrežni kartici eno WiFi in eno žično. NObene ni zaznal - v Win98 mi kaže, da sta oba slota za kartice prazna. Normalno pa zazna en star modem, ki je PCMCIA kartica, tako da slota sta delujoča. Ali je problem v spremembi standardov in novih kartic zadeva enostavno ne prebavlja? Kje poiskati kompatibilno kartico? Hvala za pomoč, predloge...

LP

Tomay ::

Sem imel podobno težavo. Problem je v tem, da stari prenosniki podpirajo samo 16-bitne pcmcia kartice, vse ki jih lahko kupiš danes pa so 32-bitne. Probaj, če boš kje dobil rabljeno, ker jaz novih nisem dobil nikjer, čeprav jih nekateri proizvajalci še delajo (level one) povezava. Malo povprašaj pri uvozniku...

Jaz sem od kolega dobil eno staro wlan kartico, ki je delala.

Če boš kaj rešil me obvesti.
Voodoo 4Ever

bradek ::

Jaz imam doma pcmcia 16bitno belkinovo mrezno, in jo prodajam. Ce zelis se mi javi na spam@misek.com

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava s starim računalnikom IBM ThinkPad 380E

Oddelek: Strojna oprema
353580 (2487) Branimir
»

Problem z flas PCMCIA kartico

Oddelek: Strojna oprema
61026 (957) #000000
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543310 (18850) imallears
»

kolk bit Visto

Oddelek: Pomoč in nasveti
91524 (1200) ender
»

kater os na p133

Oddelek: Operacijski sistemi
341977 (1135) Daliborg

Več podobnih tem