» »

SONY DAV-SC5

SONY DAV-SC5

sasosard ::

Imam problem s hišnim kinom. Začel mi je nagajat tako da je pri izklopu prešel v funkcijo stendbay in tako tudi ostal. V zvočnikih se je slišalo šumenje vse dokler ga nisem fizično izključil iz električnega napajanja.
Sedaj mi je pa ostal v njem DVD in ga sploh ne zazna, kakor ga tudi ne vrne ven. Vse druga dela brez problemov. Ali mogoče ve kdo v čem bi bila težava.Hvala za odgovore.

CaqKa ::

lahko da je komponenta crknila. nesi jo na servis. druga opciji ki mi pade na pamet pa je, da se je plošček zagozdel. se sliši vrtenje ko ga vklopiš?

sasosard ::

Zanimivo. Prvo hvala za odgovor. Plošče se ni nič slišalo, da bi se vrtela je pa zanimivo to, da sem ga danes po 12 urah ponovno vključil v električno omrežje in mi je brez problema izvrgel DVD in dela vse brez problemov. Sem pa klical na servis in mi je rekel da je prišlo do statične elektrike iz računalnika in da je skurilo ploščo in da je popravilo cca. 100000 SIT. To se mi zdi malo povlečeno za nos. Povedal sem da je še v garanciji in jih sploh to ni zanimalo, samo da je potrebno prinest ga tja in bodo povedali in zaslužili. Ne zastopim zakaj je potem garancija in zakaj je možno na njega prikjučit računalnik in ni pred takšno statično elektriko zaščiten!!!!
Važno je to da sedaj dela brez problemov in upam da je bila samo manjša motnja.

CaqKa ::

za tistih 100 tisoč tolarjev si jaz raje kupim več yakumo enot, pa ko crkne kaj jo kr v koš zabrišem :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion servis...ali me hočejo nategniti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7717167 (13705) XsenO
»

Okvara prenosnika zaradi statične elektrike - garancija?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181425 (1190) ziu
»

Dodajanje RAMa v laptop

Oddelek: Strojna oprema
283242 (1907) jukoz
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939785 (7230) gregor
»

USB ključ skuri matično???

Oddelek: Strojna oprema
192477 (1929) Dead_Eye

Več podobnih tem