» »

Q3

Q3

hanuman ::

Dej nej mi en pove a obstaja kak ukaz da ugasnem v kvaci tist k se skoz izpise cez ekran you fraged tega pa tega al pa fragnu te je ta pa ta. Ker zna vcasih prov najedat ker nevidis zadaj kaj se dogaja
thanks.;)
Quake or be Quaked

BaTeMaN ::

AHha a druga imas pa na defoltu ??? LoL :)

Justy ::

arghh... Bate nisi pomagu
Naj nekdo ki je bol prijazen pove, namrec tudi ti sam sem malo zacel igrat q3 in mi je vse popolnoma novo tak da bi tud mene to zanimal, pa recimo dim pri bazuki. Se lepse bi blo ce bi kdo dal kaki link kjer res podrobno razlagajo kako ured spravit q3 skripto, najlepse pa bi blo ce bi kdo sendal svojo skripto

tnx

smuk ::

Glede dima pri raketah... izklopi se ga s tem...
cg_noProjectileTrail 1

Tisti napis, you fraged .... se da tudi izklopit, samo mislim, da je to mozno narediti samo pod OSPjem... Komande se zal ne spomnim:8).. ce se jo bom, pa vam jo povem:)

Justy ::

Lepo, smuk a mogoce se ves kako se izklopi eksplozije, saj se pri vsakem orozju ko zadane svoj cilj dim razprsi ali nastane eksplozija ?

Kje ste zdaj qukarji, a boste rekl da ste ze nehal q3...

Drugace pa zanimovo: ko sem namrec z ukazom /condump filename.txt izpisu vse ukaze sploh ni blo noter niti unega ko je smuk povedal za izklop dimov !!??? Kako naj potem zvemo vse bolj pomembne ukaze ce pa naj bi ta ukaz izpisal vse...ali pac ne
pogledal ze milijon strani pa samo ukazi za fov, gun, in taki osnovni....uporabnega pa bolj malo

Hvala vsem tistim ki se jim po mnogih fragih se da dati kak nasvet;)

Enzo77 ::

Tukaj mate nekaj cfg:scripte
With a license to gib :)

Justy ::

OoooooooOOO, super Enzo77, danke8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pred prodajo vozila pooblaščeni servis prikril napako (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
567367 (5996) Alec999
»

CoD2 + 6800NU

Oddelek: Igre
91003 (801) prix
»

Skripte (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
508650 (6513) Microsoft
»

Resnica Pentagona? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16314636 (10854) BigWhale
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378897 (5978) frenk

Več podobnih tem