» »

WWW strani - program za obdelavo slikic

WWW strani - program za obdelavo slikic

Joze_K ::

S kterim programom bi neko ze obstojeco slikco razrezal na delcke, ki bi pasali v posamezne celice tabele na strani.
Npr. nekaj takga - mas sliko, pa preko kreiras mrezo (identicno razporeditvi na strani) - pa ti on sam naredi slikce po celicah ...

a kdo razume kaj sem povedo...., ce ja pa naj pomaga, no,...., ino....

LuiIII ::

Hm zanimiv problem. Ce imas vedno enake izreze tj. ce se ti zamenjujejo samo slike in ne mreza, potem bi se stvar po moje lahko uredila z uporabo gnezdenih akcij (action) v photoshopu (ena akcija za vsako celico - upam, da jih nimas prevec). Lahko pa nastavis akcijo tako, da bos delal interaktivno. To se pravi, da kliknes v celico (na mrezi, ki je v svojem layerju) in ti na sliki izreze kos v novo datoteko.
Druga varianta (to uporabljam sam, sam ne za internet) pa so batch procedure v IrasC-ju od Intergrapha. Sam tega bos bolj tezko dobil.
Ce se ti pa mreza spreminja znam pa naredit samo v prej omenjenem programu.

Lui

Pepsi ::

Ko sem prebrala vprasanje mi je bilo se kaj jasno v cem je problem....
...ko sem prebrala odgovor so mozgani vrgli ven something like blue screen kjer je pisalo `BLANK`. Sicer zanimiva zadeva, nikoli nisem razmisljala kako to naresti - mrezo mislim...sploh PShopa ne uporabljam ampak samo Paint Shop pro in zgleda me to daje na vseh podrocjih oblikovanja.
Papa
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

LuiIII ::

Pepsi se opravicujem in cist razumem, da ti ni blo glih jasen. Saj men tud ni. .
Ja Photoshop je pac zakon na svojem podrocju. Le poglej ga saj ni nek bavbav.

Lui

Quickbeam ::

Ja Photoshop dobiš pri svojem prodajalcu že za 230.000SIT ali pa pri lokalnem piratu za 1000SIT >:D

DoBri ::

sposodš si cedejko iz revije, pol pa crack z neta...hm...fajn to...mislm...je pa res...zakaj bom za software plaču 2x več kt sm za ceu komp!? fak...
Več nas je, manj nas ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neural Networks

Oddelek: Znanost in tehnologija
106111 (5097) rasta
»

Program files iz C: na D:

Oddelek: Programska oprema
221352 (1075) lei
»

Moving to the next stage

Oddelek: Izdelava spletišč
201260 (1031) R33D3M33R
»

internet grafika-kateri programi???

Oddelek: Omrežja in internet
141522 (1393) gkovac
»

program za delat spake

Oddelek: Programska oprema
181153 (982) Avenger

Več podobnih tem