» »

program za delat spake

program za delat spake

Freak ::

A poznate kšn program, s katerim bi lahko malo spremenil sliko, recimo frenda. A lahko napišete, če veste, kje se ga da dobit!

MaD_Mavr0 ::

Najboljš program zate bi bil kakšen ADOBE PHOTOSHOP 6
>> Pa bi se tukaj poigral z kakšnimi filtri [imaš jih malo morje - lahko pa namestiš tudi nove boljše Flayming Perl in podobno....]:\
:D
>>> Ma to sploh ni problem naredit...
Lp;

Freak ::

jst sm probu z adobom, pa me zanima, če je še kšn. Uni filtri so ok sam ni nobenga pametenga za to nardit (al pa jaz tega ne znam)!:8)

Matek ::

Cosmopolitan Virtual Makeover II. Če ga hočeš, ga mam ti ga lahko skopiram. Delaš pa lahko vse, sicer ne morš slike deformirat, lahko pa daš frizure, šminko and stuff. Rula!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Freak ::

ta program ma moja sestra:D Sam jst bi rd spake delu, recimo dolga ušes&stuff!

matic ::

Jah to lahko vse delas v photoshopu, samo photoshop ni definetivno namenjen temu.. vsaj ne takemu namenu kot bi ga ti uporabljal.. da bi ljudje dajali 600.000 jurjev za program da bi delal spake in se zaje***l! :D Mal predrag sport! Ce pa obladas photoshop ap lahko to naredis lahkoto in 600.000 bolj profesionalno kot pa s programi namenjenimi sam temu.. in take pragrame dobis na netu.. kak bi se najdu tut na free.. malo preglej na cnet.com oz. download.com ze kar dolgoooo nazaj pa je bilo nekaj na Jokerju.. mislim da so se tudi v reviji sami s sabo malo pozajeba***l! :D

p.s. ce mislis se naprej poizkusat v photoshopu vzemi tisto orodje podobnemu prstu in pa vzigalici in malo velci po sliki.. pod efekti pa imas tudi... hmm nevem pozabu na pamet.. v corelovem Photopaintu je pinch/punck al neki tazga tuki pa tut podbno nekaj..

bastadu ::

Program PowerGoo je eden takšnih in zelo enostavnih...

TheHijacker ::

Kai's Powergoo, je stvar, ki jo rabiš....

MadMax ::

Se strinjam z obema zgoraj: Kai's Powergoo je res enostaven in zelo ucinkovit za te zadeve.

bastadu ::

Je pa še en program od Kai'sa, zdi se mi da se mu reče PowerStudio al neki takega. S tem programom pa lahko na fotke dodajaš očala, fruzuro, razne nosove, ušese.... skratka kr ql

TheHijacker ::

maš prav. dva sta. Powergoo in Supergoo. S enim se samo s faco izživljaš, s drugim mu pa natikaš očala, frizuro.... Zabava za 5 minut.

bastadu ::

No pa SuperGoo, nisem bil 100% kok se mu reče, ampak se mi je zdelo da je nekaj na S...

Freak ::

V photoshopu sm neki naredu z filtrom spherize in pinch!:D Zakon!

MaD_Mavr0 ::

>>Ja Photoshop je pač za naučit in kot sem že zapisal boš mogoče potreboval še kakšen dodaten filter (npr. Fruty Loops, Eye Candy in seveda Flaming PEAR, ki so za moje pojme zakon vsakega Photoshopista :D:8)

blank3_ ::

Kai's SuperGoo je pravsnji zate!:)
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

Freak ::

kje ga pa dobim?

Freak ::

Mad_Mavro: jih ni!8-O

TheHijacker ::

mogoče bi jih jaz še kje najdu na kakšnem starem cd-ju....mejli me pa se mogoče kaj zmenva.

btw: sem iz okolice Litije

Avenger ::

Ja.. kaj pa liquify v fotošopu 6.0? To je čist kul za spake delat.. pa enostavno tud...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe predstavil tehniko popravljanja zamegljenih posnetkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
6220242 (14890) CaqKa
»

Izdelava spletnih strani v Photoshopu

Oddelek: Izdelava spletišč
453855 (2903) DiTi
»

Ali je fotografija predelana

Oddelek: Pomoč in nasveti
223654 (2574) Jst
»

graficno oblikovanje (flyer design)

Oddelek: Zvok in slika
112600 (2438) Highlag
»

Program za psreminjanje obrazov!!

Oddelek: Programska oprema
121046 (917) MilkyWay

Več podobnih tem