» »

Detonatorji in 3d Studio MAX

Detonatorji in 3d Studio MAX

jokeman ::

A mi lohk kdo pove keri detonatorji so najhitrejsi v win2k v 3d Studiu MAX R3. Imam Rivo TNT 1. Ko nimam nobenga viewporta maximize-anga dela cist ql. Takoj ko dam maximize framerate pade tolk da ni vec za zdrzat. Ma kdo kaksne ideje? Pa ne mi rect, da je Riva prepocasna, ker mi je to enkrat ze delal cist normaln pa se ne spomnim kere driverje sem mel takrat gor.:|

jokeman ::

Aja. Se to. Scena pri kateri mi zacne stvar stekat v ima 12 face-ov (ena navadna kocka)

Cr00k ::

mogoce spljoh ni kriva riva&detonatorji...za R3 je minimum 64Mb-RAMa pa okol PII 300Mhz masina (ampak res najmejn)..pol je velik ot diskov odvisn...pa kolk virtual memory-ja dolocs...(men npr. odgovarja: 1000Mb-1500Mb), pol je pomembn..da ne klikas kr neki vse povsod..tko k pr wordu..k se masina zelo upocasni :))))) (npr. da neki klikns da nardi pol se pa u trenutku premislss pa kliknes neki druzga in tko naprej)...pa dobr je da vsaj enkrat na mesec Defrag pozenes :))...to je to..:)..

jokeman ::

Mashina je C500 z 192RAM diska mam 20GB od tega ga je 1G frej za swap. Glede klikanja pa tko. Sej maxa ne vidm prvic tko da vem kaj je treba klikat. Problem je v majhnem framerate-u maximize-anih viewport-ov ne pa o pocasnosti delovanja MAX-a samega. OK, ma se kdo kaksn prednog?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318271 (11787) Ursus
»

Gentoo Xorg.conf LCD - sistem se obesi

Oddelek: Operacijski sistemi
361567 (1360) Mr.B
»

Ali bo tale konfiguracija ok?

Oddelek: Kaj kupiti
241655 (1324) GUERILLA
»

Eno vprašanje o Leadtek GF4Ti4400 kartici

Oddelek: Strojna oprema
6792 (687) Senitel

Colin McRae 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
644105 (3445) Senitel

Več podobnih tem