» »

COD MP problem

COD MP problem

masterpsi ::

Hi all!

Sm iskal že podobne teme, pa ni blo uspeha :( če je bla kaka debata bi lepo prosu za link, problem je pa sledeč:

kak teden se mi dogaja da imam probleme pri call of duty multiplayer. Prbližno na 2-5sekund pogosto se mi zgodi da igra preskoči za cca. 0.5sekunde. In na kratko napiše "connection interupted". In pojma nimam kako to rešit. Niti z avtomatsko puško se ne da nič zadet.

link imam telemach- kabl. Probu sm ob vseh urah, na cca. 8 serverjih pa ni uspeha. Probu sm IP in DNS nastavit v windowsih, igro reinstalirat, ... kaj je za nardit? :O prov depresija :(

help pls!

LP

Xplicit ::

a ti poleg COD laufa se kej kar bi lahko zasedlo linijo (ftp, p2p, ...)?

sicer tud jest opazam zadnje cajte da je ob bolj zasedenih urah na telemachu problem z pingi (vsakih nekaj deset sekund ful naraste ping pa ene pol ali cetrt sekunde, glih tolk da ti povar voljo do igranja k te kr nekam prestavlja)

masterpsi ::

xplicit: nč tazga mi ne laufa. Sm pa tut to že izloču ko sm vse drugo zapru. Bom probu danes ob pol noči. Je pa točno ta problem ko tvoj. Sem pa opazu da se mi dogaja tut v explorerju pri odpiranju strani. Bom bil še mal pozoren glede tega.

LP:\

DND_Hanibal ::

Jst mam pa problem s pingom k ga mam čez 150 a mi loh kdo kej pomaga plissssss :(
Hanibal

bajsibajsi ::

Jaz imam zadnje dneve povsem enak problem. Po intervalih (cca. 30 sec) mi vedno napise "koneksn interapted" in potem zapinga do konca. Problem ni v pingu, ker mi to zdej non-stop dela... tud ob dokaj konstantnem nizkem pingu (cca. 45 ms).
Igro ustavi, mogoce mal pogled "premece", zapinga do konca (999 ms pinga) in nato deluje normalno kaksne pol minute nakar se "koneksn interapted" ponovi...

P2P ne uporabljam, niti karkoli podobnega. Ce kdo pozna resitev, se naj prosim razpise >:D

Magician ::

Zadeva je preprosta.

Ali so krivi kakšni background programi, ki vam obremenjujejo linijo, zadnje čase pa je celotni internet sistem v podnu ( predvsem ADSL, kabel pa je tko jasno, da je ping velik ob kritičnih urah )

bajsibajsi ::

90% sem preprican da (vsaj) pri meni niso krivi ne background procesi ne dejanska internetna povezava.
Ce bo komu pomagalo pejstam naslednji link... meni ne pomaga ;)

http://forums.ampednews.com/archive/ind...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disconnect vsako minuto do dveh za 5-10s

Oddelek: Omrežja in internet
452992 (2148) mgermo
»

Hipkom.net internet povezava (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26820743 (9851) rontajzel
»

Prekinjanje interneta (modem se sesuje)

Oddelek: Omrežja in internet
463314 (2370) marky007
»

Porast števila širokopasovnih povezav v ZDA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11310256 (8535) CaqKa
»

KKS, Arnes - a vas kej zeza v mozek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
996141 (4373) Soprano

Več podobnih tem