» »

max payne dober sam..

max payne dober sam..

DIEUALL ::

igra je zlo super grafika sound igralnost super sam nekaj ji manjka je prekratka kratka kratka ubrnil sem je vse skupaj u 8urah 32min pa se nekaj sekunt odigral sem jo v enem dnevu lahko bi bila malo daljsa mogoce u MAX PAYNE 2 :D kaj pravte vi men se vsekakor zdi prekratka povejte vi ????????????

|ViPeR| ::

Ja igra je absolutno prekratka (tako kot vse dobre igre:D). Sam ne vem kolk cajta sem porabu, da sem jo ubrnil (kar se je zgodilo pred približno 15 min), igrov sem 4-5 dni po eno do dve urci na dan:D. Grafika pa seka, ampak žalost nism užival v lepi grafiki, kajti igro lavfam na C500, TNT2, 256MB... tko da je blo več al nam na low naštiman:'(.
Na kratko igra seka!8-)
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Dalmatinc ::

Neki se je govoril o nekem orejevalniku novih stopenj ? kdo je ve ?

ChiefThunder ::

ne>:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Dalmatinc ::

Ta odgovor pozna tudi sam >:D

Tr0n ::

Ah, same ol', same 'ol. Nix pametnega/novega tale Min Payne.

HellGiven2k ::

jah sj je res, Min Payne je k da bi q3 gledu od uzun in če je grafika v redu še ne pomen da je špila uredu

Tr0n ::

Sam spil kot taksen je dober, ne me narobe razumet. Ampak teh streljskih sem se, preprosto povedano, ze navelical.

DIEUALL ::

spil res rulz !!! sam ma nekaj bugov je prelahek lahek lahek in prekratek
upam da bo duke nuke forever dolk za 300000 ur ce ne brezveze brezveze igralnost ce je stvar prekratka nej nardijo igro za 5cd:)) na dveh bo grafika sound animacije pa ostal pizdarija na treh cdejih pa sam spil a ni tko ne pa da spil za 8 ur pa konc nism mogu verjet da je konc;( ko sm vidu da je res brezveze delajo igro 4 lete po pa tko kratka ne vem no???? povejte ce nimam prav ???

frudi ::

ma a ste bolani al kaj vam je? četrti zaporedni topic o max payne! kaj je res tak težko napisat v katerega že odprtega?
ki je zdaj kaki admin da spozaklene to...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Dalmatinc ::

Ja max payne ima urejevalnik stopenj.....nahaja se na CD-ju......sam ko jst sob ne znam urejat .......>:D

ChiefThunder ::

ha, ha; prov ti je..... >:D>:D:O:(:'(;):D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533083 (2008) oo7
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018803 (2607) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139541 (2639) Jerry000
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518759 (7168) oo7
»

Max Payne major failure ;)

Oddelek: Igre
121104 (836) delanoche

Več podobnih tem