» »

Creative Inspire 6700 - problem s potenciometrom

Creative Inspire 6700 - problem s potenciometrom

cojss ::

Te zvočnike imam že skoraj dve leti in kar se tiče zvoka delajo brez problema. Se je pa pojavil problem s potenciometrom za nastavitev glasnosti. In sicer se včasih kar sam od sebe zgodi tak fade out, ko pa pritisnem na potenciometer začenjo igrati normalno. Ali pa ko spreminjam glasnost, se ta spreminja z kratkim zamikom. Kot da bi bil kak slab stik v potenciometru.

V starejši temi je opisana težava z napajanjem teh zvočnikov ampak mislim da to ni to in me zanima če se da kako popraviti potenciometer ali naj ga zamenjam.

A pa se sploh da kje dobiti tak potenciometer s stikalom in toliko kanali?

bmandelj ::

jaz sem za iskal tak potenciometer pa ga nisem najdel

nesi na servis ce so v garanciji

LP
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

JanezH ::

Jaz imam čisto enak problem na mojih Inspire 5300.
Daj ce bos kaj ugotovil mi prosim javi pod zasebo.

cubus ::

Enak problem se mi pojavlja na crative zvočnikih, kr na enkrat ko poslušam glasbo, se glasnost poveča, ali pa zmanjša.

l.p. uroš:|

cojss ::

Jaz sem se kak mesec nazaj pozanimal pri Eventus Computers (pooblaščeni servis) za ta daljinec in za moje zvočnike Inspire 6700 ga imajo na zalogi. Stane pa 5000 SIT.

Je pa z mojim vedno slabše. Za normalno poslušanje moram zadevo imeti na 5, da se sliši normalno. Prej pa je bilo to na okrog 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

PARTyZAN ::

Hja, jaz imam 6700 tudi ze 3 leta...zaenkrat se delajo k sus ;) nobenih problemov ni z daljincem :P

cojss ::

Jaz sem pa prav smotan. Pred kratkim sem pogledal na račun in videl da so imeli ti zvočniki dve leti garancije. Seveda je potenciometer crknil še pod garancijo, jaz pa mislil, da je itak vseeno, sa imajo samo eno leto garancije... ;((

AndrewSmith ::

Kaj ce bi ga razstavu,ter z kontakt spray-em pocistu
vse kontakte???
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

cojss ::

Je tudi že v planu kar nekaj časa. Se bom zdaj med "počitnicami" lotil, če ne bom vsega skup v ljubljani pozabil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926698 (10784) Hrenowsky
»

Združitev Avdio Kanalov (Stereo na Mono)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173156 (2325) ingange
»

Kako popraviti potenciometer na zvočnikih?

Oddelek: Zvok in slika
111644 (1520) Kurzweil
»

problem z zvočniki Z-2200

Oddelek: Pomoč in nasveti
161318 (1097) nokia6310
»

Kontrola jakosti avdio signalov

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5991 (934) Zzzzzzz

Več podobnih tem