» »

AVG štrajka

AVG štrajka

ptg ::

Ko ravno že o tem razpravljamo, kaj je dober in kaj bad Anti virusni prog., dodajam tole mnenje:
AVG mi je do sedaj v redu delal, brez problemov, BUT:
zadnje dni ga ni mogoče več posodobiti.
Na njihovi strani piše, da je server za FREE edition prezaseden in da je potrebno
večkrat poizkusiti. No, že tri dni "večkrat" poizkušam pa nič.
NULL PROBLEMO !
Gremo drugam.
Pa da vidimo Kasperskega, ki žanje nadmnogo pohval.

Ptg

mojsterleo ::

Če si do sedaj uporabljal AVG a ti ne sede več, se ti ne splača prešaltat na hardcorovski Kaspersky. Problem Kasperskega je da je plačljiv. To se da sicer zaobiti, ampak njegovi avtorji dnevno blacklistajo keye...

Bolj se ti splača poskusit avast ki je dober AV, pa še free je in ne porabi dosti sistemskih sredstev.

ptg ::

Čaki, čaki, tale Kasparsky se pa z vseh mirrorjev loada po ene 1,5 do 3,7 kb/s.
Tole mi pa ne diši.
A so se Rusi boršča najedli ali so pa res tam tako leseni, kot mnogi uporabniki povedo.
No pa da vidmo Avasta.
Ptg

ptg ::

Hojla, me again.

Mojster Leo, a ti uporabljaš Avast ?
Ko sem ga naložil, mi ob kliku na ikono javlja neke napake v zvezi s slashom...
in ga ne morem odpreti.
No, na začetku mi je preskeniral mašino in kot izgleda, je AVG dosedaj dobro opravljal
svoje delo, saj je bilo vse čisto.
Kaj misliš ?

Ptg

zvery1 ::

AVG posodobi manualno....ce rabis navodila povej...LP
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Poldi112 ::

Sem si danes instaliral novo verzijo AVG-ja (ok, ne sebi, jaz je ne rabim:). In je slo brez problema. DL exe datoteke nekje 60kbps, dl virus database cca 10kbps. Povsem sprejemljivo in dalec od tega, da bi zaradi tega menjal AV.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mojsterleo ::

Mojster Leo, a ti uporabljaš Avast ?
Ko sem ga naložil, mi ob kliku na ikono javlja neke napake v zvezi s slashom...
in ga ne morem odpreti.
Kaj misliš ?

>Da, sam že dalj časa uporabljam ta AV program, in je že par virusov uspešno odstranil preden so se zažrli v sistem.

Glede drugega vprašanja pa nisem čisto razumel kaj točno je sploh narobe. Če lahko, napiši kaj več informacij o tem. Avast za razliko od ostalih AV firm nudi tech support tudi uporabnikom home verzije, tako da se da verjetno problem hitro odpraviti. Malo prebrskaj njihov forum, če je že kdo drug imel tak problem. Možno je tudi, da AVG ni dobro popucal za sabo in se zato avast pritožuje...

EDIT: Z desnim klikom na ikono (A) bi se ti moral drugače pokazati meni z opcijami itd. Druga ikona je za VRDB - virus recovery database. To je zadeva ki arhivira pomembnejše sistemske datoteke za primer če jih okuži virus, ampak sam imam to izklopljeno.

Zgodovina sprememb…

ptg ::

Dobro jutro vsem,
Ker mi je AVAST stalno javljal SLASH napako ( mogoče je res kje kaj ostalo od AVG- ja )
sem poizkusil ponovno inštalirati AVG. Vse OK do updata. Mi je spet čakal in čakal ampak
vztrajnost je lepa čednost in mi je uspelo posodobit.
Kako misliš ročno posodobiti ?
Menim, da ročno itak posodabljam, ker avto update je vezan na uro, jaz pa
mašino ne uporabljam stalno ozz ob istem času. A je še kak drug ročni način ?
Fino je pa to da, ko je Avast preskeniral pred zagonom celo mašino, ni našel nič.
Pohvaljen AVG.
No, vseeno pa je ta štos z njihovo uradno razlago o prezasedenosti FREE update serverja lahko počasi začetek konca free verzije.
Upajmo, da še ne tako kmalu.

Lep pozdrav,

Ptg

Tr0n ::

Ce si pogledas uraden AvG forum bos videl, da imajo probleme s update serverji. Drugace pa ga tudi jaz uporabljam. Zelo dober free anti-virusni software.

ptg ::

TrOn wrote: Ce si pogledas uraden AvG forum bos videl, da imajo probleme s update serverji.

Kdo, a jast ?

Ptg

AngelOfDeath ::

Lepo da so nekateri zadovoljni s tem AVGjem
Ko sem ga jaz dal na neko mašino da jo varuje je blo po 1tednu tolk virusev gor da je blo veselo. Našel jih je ene par sam jih je pa precej spustil skozi.


Lp

KTr1sk ::

Dajte mi prosim povedat v čem je kaj razlika med AVG Free Edition in AVG Professional edition? thx
lp
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621457 (20195) mat xxl
»

antivirusni program

Oddelek: Pomoč in nasveti
434780 (4004) RejZoR
»

trojanski kojn

Oddelek: Pomoč in nasveti
202179 (1824) ferguson
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515692 (4240) zmaki
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648976 (7228) fruti

Več podobnih tem